Соревнование, посвященное Дню полного освобождения Ленинграда, Турнир А

Последња измена27.01.2020 17:31:30, Creator/Last Upload: st.petersburg chess federation

Избор параметара покажи податке о турниру, Link tournament to the tournament calendar
ЛистеЛиста по носитељству, Абецедни списак играча, Подаци о савезима, Партијама и титулама, Сатница
Коначни поредак са партијама након 7 Кола, Листа по носитељству са партијама
Бодови по плочамаКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4, Коло.5, Коло.6, Коло.7/7 , нису паровани
Поредак наконКоло.1, Коло.2, Коло.3, Коло.4, Коло.5, Коло.6, Коло.7
Претвори у Екцел и ПринтајЛиста за штампање, Претвоти у Екцел (.xls), Претвоти у Екцел (.xlsx), Претвори у ПДФ-Филе

Листа по носитељству

БрИмеФидеИДФЕДРтг
1Шемякинский Никита Владимирович44170025RUS2140
2Щеглов Дмитрий34145750RUS2050
3Астахов Дмитрий Иванович44176759RUS1687
4Игудин Денис Дмитриевич44179979RUS1655
5Горелов Артём Дмитриевич34388672RUS1604
6Королев Артём Александрович44170017RUS1454
7Горелов Дмитрий Владимирович34388680RUS1423
8Савинов Лев24263389RUS1278
9Тимофеев Иван ЕвгеньевичRUS1270
10Дмитренко Игнат Игоревич34409696RUS1242
11Класс Валерий Юрьевич34287752RUS1206
12Туров Александр МаксимовичRUS1206
13Кудрявский Геннадий Николаевич34323570RUS1193
14Шибаев Лев Андреевич34323562RUS1163
15Подрешетников Даниил АндреевичRUS1113
16Морозов Андрей Павлович55613730RUS1106
17Костыгова Александра ВадимовнаRUS1082
18Смирнов Олег ДенисовичRUS1060
19Пыриг Тимофей АндреевичRUS1047
20Туров Дмитрий МаксимовичRUS1047
21Петин Матвей СергеевичRUS1030
22Лубянченко Роман АлександровичRUS1017
23Веретешкин Андрей СергеевичRUS1000
24Плахота Дмитрий ДмитриевичRUS1000
25Поздняков Павел АлексеевичRUS1000
26Тимошенко Святослав РомановичRUS1000
27Хмуров Анатолий Алексеевич34257993RUS1000
28Гаврилов Филипп АлександровичRUS0
29Гусев Илья ВитальевичRUS0
30Дородных Дарья ДенисовнаRUS0
31Достаевский АндрейRUS0
32Егоров Артемий КирилловичRUS0
33Ершов Роман ВадимовичRUS0
34Захаров Никита МихайловичRUS0
35Зинченко Илья ДенисовичRUS0
36Зоммер Максим Павлович55614400RUS0
37Лагутин Михаил ЯковлевичRUS0
38Левитский МихаилRUS0
39Листратов Клим СергеевичRUS0
40Мухамеджанов Давыд ГеннадьевичRUS0
41Пинаев МаксимRUS0
42Саламов Дени ТамировичRUS0
43Скворцов Владимир АлексеевичRUS0
44Филин Святослав ДенисовичRUS0
45Ханмамедли Тамерлан34412506RUS0
46Юсупов АбдулхакимRUS0
47Ермолаев Арсений АлександровичRUS0