КТ ІІ-ІІІ-ІV р. "Йордан у Львові" 17-18.01

Last update 18.01.2020 13:06:30, Creator/Last Upload: lviv region cf

Tournament selectionYordan in Lviv - RAPID, Yordan in Lviv - KT
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameRtgNsexTypClub/City
1Вей Христина 21800wU14ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
2Зяя Софія 21800wU12СШ 34 / ДЮСШ "Дебют" (Гусак М., Каз
3Молчанов Роман 21800U08ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
4Рожко Роман 21800U12ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
5Сидорак Богдан 21800U12ЛША / Пустомити (Костів М., Гладиш
6Стойко Олег 21800U10ЛША (Борецький С.)
7Талан Андрій 21800U12ДЮСШ "Дебют" (Ромашов А.)
8Туркін Дмитро 21800U16Ліцей 28 (Лорньє П.)
9Хороз Богуслав 21800U12ЛША (Костів М.)
10Чунис Юрій 21800U10ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
11Щепаняк Артем 21800U12Е2-Е4 (Нощенко І.)
12Авілова Вікторія 31700wU10Е2-Е4 (Нощенко І.)
13Бурикін Роман 31700U10Е2-Е4 (Нощенко І.)
14Висоцький Олексій 31700U12ШШ "Тура" (Пукач І.)
15Владимиренко Денис 31700U12ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
16Волощук Тарас 31700U12ДЮСШ "Старт" (Музичук Н.)
17Ганус Андрій 31700U10Світанок (Нощенко І.)
18Гичкевич Віталій 31700U10Е2-Е4 (Нощенко І.)
19Гула Вікторія 31700wU16Львів (Севастьянов В.)
20Демій Ігор 31700U14Щирець (Демій Р.)
21Кульчицька Анастасія 31700wU10ДЮСШ "Дебют" (Щербаков В., Доскоч М
22Мазурик Андрій 31700U10ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
23Максішко Михайло 31700Львів
24Марусин Яна 31700wU08Львів (Золотарьов Г.)
25Матвеєв Юрій 31700U10ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
26Піховський Назар 31700U12Е2-Е4 (Нощенко І.)
27Пюрик Євгеній 31700U08ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
28Рожко Денис 31700U10ЛША (Мацейко М., Борецький С.)
29Троян Данило 31700U12ДЮСШ "Дебют" (Казаков М.)
30Трущенко Андрій 31700U10ЛША (Костів М.)
31Яремович Марко 31700U12СШ 99 (Терлецький О.)
32Галамай Максим 41600U12Е2-Е4 (Мелешко В.)
33Ганжа Владислав 41600U12ЛША (Костів М.)
34Кашинський Павло 41600U14ЛША (Костів М.)
35Копильчак Костянтин 41600U14Ліцей 45 (Стигар С.)
36Мандзинець Максим 41600U08СШ 81 (Дідух І.)
37Романів Маркіян 41600U08ДЮСШ "Тризуб Плюс" (Губка Р.)
38Тягнибок Дарій 41600U12Школа св. Софії (Рак Ю.)
39Хом'як Михайло 41600U10ЛША (Костів М.)
40Червінка Матвій 41600U10ЛША (Мацейко М.)
41Шишков Віталій 41600U12Е2-Е4 (Мелешко В.)
Advertisement