Fase Comarcal JEEC Tarragonès - Categoria Benjamins/es (Sub-10)

Darrera actualització01.02.2020 19:02:45, Creador/Darrera càrrega: federació catalana d'escacs 84

Selecció del torneigPrebenjamí (Sub-8), Benjamí (Sub-10), Aleví (Sub-12), Secundària (Sub-14-16-18)
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 6 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6/6 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomClub/Ciutat
1Gómez López MarcoVila-Seca C.E.
2Blanco Riou ArthurTorredembarra C.E.
3Guilló Beltran IgnacioTarragona C.E.
4Munté Casellas OriolTarragona C.E.
5Quijada Prades PauTarragona C.E.
6Benaiges Margalef BernatTarragona C.E.
7Sáez Miranda NéstorTarragona C.E.
8Guilló SantiTarragona C.E.
9Beglaryan EdgarTorredembarra C.E.
10Espinosa Carbó DanielTarragona C.E.
11Cabre Virgili PauTarragona C.E.
12Saber Pacha Sah HaronTarragona C.E.
13Di Lullo Vinaixa PolTarragona C.E.
14Bolaños Alvardo HéctorAmpa Col·legi Lestonnac
15Escoda Sanahuja AdriàInstitució Tarragona
16Vallvé Cid AlbertAmpa Mare Nostrum
17Ortega Veciana AlejandroInstitució Tarragona
18Llorens Buqueras ÀlexInstitució Tarragona
19Valcárcel Icart ÀlexAmpa Escola Pràctiques
20Aledo Medina ÁlvaroInstitució Tarragona
21Ferrer Aranda BielAmpa Mare Nostrum
22León Espadas DafneAmpa Escola Pràctiques
23Camacho Melero HéctorInstitució Tarragona
24Segura Sánchez HéctorAmpa Mare Nostrum
25Sardà Garcia JanAmpa Mare de Déu del Carme
26Bozkov JevgeniInstitució Tarragona
27Garcia Alvarado JoanInstitució Tarragona
28Serret Camprubi JoanaAmpa Mare Nostrum
29Bessa Franch JordiInstitució Tarragona
30Dasca Huertas JordiInstitució Tarragona
31Cornejo Delgado ManoloAmpa Esc. Sant Bernat Calvó
32Hernández Espina MarcInstitució Tarragona
33Querol Urgellès MarcInstitució Tarragona
34Figuerola Buqueras ÒscarInstitució Tarragona
35Salas Savic ÒscarAmpa Sagrat Cor
36Lin Zhen HanInstitució Tarragona
37De la Torre Regadera AlbaAmpa Escola Pax
38Samín Nogués ÀlexInstitució Tarragona
39Vico Pelegrina ÀlexAmpa Escola Pràctiques
40Muñiz Mañá ArnauInstitució Tarragona
41Villa Marquès BielAmpa Mare de Déu del Lledó
42Barrios Cobo DaríoAmpa Mare Nostrum
43Ramos Ramón DavidAmpa Sagrat Cor
44Manyé Pujol DídacAmpa Escola Pràctiques
45Gosálvez Vikoulin DylanInstitució Tarragona
46Fontanilles Solla EloiAmpa Sagrat Cor
47Ballesta Martínez EnzoAmpa Sagrat Cor
48Crespo Cartañá ÉricAmpa Sagrat Cor
49Pérez Pérez EzequielInstitució Tarragona
50Voltàs Grau FerranInstitució Tarragona
51Ramiro Martín GerardAmpa Escola Pax
52Lanao Mesalles GonzaloInstitució Tarragona
53Tejón Gené GuillemInstitució Tarragona
54Serrano Torres HéctorAmpa Mare de Déu del Lledó
55Pallarès Gallart IgorAmpa Esc. L'Arrabassada
56Garcia InésAmpa El Carme
57Rubio Torné IsaacAmpa Escola Pax
58Vilanova Valldepérez JanInstitució Tarragona
59Duran Espinosa JordiInstitució Tarragona
60Ruiz Moscú Juan DiegoInstitució Tarragona
61Panisello Pedrol JuanAmpa Mare de Déu del Carme
62Sabater Toribio JuanInstitució Tarragona
63Sablón Llorach LeoAmpa Escola Pràctiques
64Sainz García LucasInstitució Tarragona
65Requena Kramer LukasInstitució Tarragona
66Marchena Carrasco MagíAmpa Escola Pax
67Barrat Delfín ManelInstitució Tarragona
68Insense Magriñá MartíInstitució Tarragona
69Expósito Aguilar PabloInstitució Tarragona
70Moya Serra PolAmpa Escola Pax
71Olmeda Fonoll PolAmpa Sagrat Cor
72Arbó Olmos QueraltAmpa Escola Pax
73Alonso Delgado Rafael DionisioInstitució Tarragona
74Mayor Veciana RaúlInstitució Tarragona
75Dalmau Batet ValentíInstitució Tarragona
Advertisement