"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 4 розряду та безрозрядників 18-19.01.2020

Last update 19.01.2020 13:07:45, Creator/Last Upload: kyiv chess school

Tournament selection2 rank, 3 rank, 4 rank & beginers
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Final Ranking crosstable after 9 Rounds, Starting rank crosstable
Board PairingsRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , not paired
Ranking list afterRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgClub/City
1Васін Георгій 4UKR1600Третьякова А.
2Веревський Давід 4UKR1600Марченко О.
3Веревський Лев 4UKR1600Марченко О.
4Гамула Артем 4UKR1600ДЮСШ №23, Третякова А.
5Ганган Вероніка 4UKR1600м. Бровари, Гребенюк С.
6Годун Ігнат 4UKR1600ДЮСШ №23, Бутенко О.
7Гончаренко Анастасія 4UKR1600м. Бровари, Гребенюк С.
8Губінський Владислав 4UKR1600Легіон, Алоіс Руіс
9Гудзевата Олександра 4UKR1600Товариш, Мац Д.
10Джафаров Октай 4UKR1600Шахова Школа
11Дроб'язко Родіон 4UKR1600м. Обухів, Рискаль І.
12Євтушенко Олександр б/pUKR1500Лідер
13Кириенко Ростик 4UKR1600Шахова Школа, Самуненков Е.
14Константинов Давид 4UKR1600Шахова Школа, Приходько О.
15Лисенко Магдалена 4UKR1600м.Обухів, Рискаль І.
16Лисенко Святослав 4UKR1600ДЮСШ №23, Третякова А.
17Лобас Михайло 4UKR1600Авангард, Попов П.
18Лопандя Лев 4UKR1600Академiя Шахiв, Робота В.
19Мандзяк Віктор 4UKR1600Шахи Хотів, Мазур Д.
20Недосєкова Софія 4UKR1600Школа 78
21Омельченко Михайло 4UKR1600ДЮСШ №23, Бутенко О.
22Поляков Петро 4UKR1600м. Бровари, Гребенюк С.
23Попов Михайло 4UKR1600Гімназія Плюс
24Семикін Іван 4UKR1600Шахова Школа
25Сергієнко Матвій 4UKR1600м. Обухів
26Суярко Андрій 4UKR1600Шахова Школа, Приходько О.
27Тарабан Михайло 4UKR1600Русінчук Я.
28Топчій Дмитро 4UKR1600м.Київ, Школа Олімпійського Резерву
29Удодов Сергій 4UKR1600ДЮСШ №23, Третякова А.
30Фомин Даниил 4UKR1600Авангард, Гринев В.
31Фомин Михаил 4UKR1600Авангард, Гринев В.
32Штанопруд Костя 4UKR1600м. Українка, Двірний В.
33Якимов Даніла 4UKR1600Легіон, Алоіс Руіс
34Аверкова Марія б/pUKR1500ДЮЦ
35Бовтрук Гліб б/рUKR1500-
36Бондарь Ярослав б/рUKR1500ДЮСШ №23, Бутенко О.
37Вовкотруб Гліб б/рUKR1500Гімназія 315, Хріновський О.
38Дроб'язко Лев б/рUKR1500м. Обухів, Рискаль І.
39Євтушенко Єгор б/pUKR1500Легіон, Алоіс Руіс
40Лисенко Давид б/рUKR1500Шахова Школа, Самуненков Е.
41Перевезенцев Юрій б/рUKR1500ДЮСШ №23, Бутенко О.
42Соколовський Іларіон 4UKR1500Гімназія 315, Хріновський О.
43Тітова Емма б/рUKR1500-
44Трейтяк Назар б/pUKR1500Мац Д.
45Хабік Нестор б/рUKR1500Ферзь, Барчук І.
46Хавро Гліб б/pUKR1500Легіон, Алоіс Руіс
47Шинкар Дар'я б/рUKR1500м. Обухів, Рискаль І.
48Яворський Ваня б/рUKR1500ДЮСШ 23
49Яковлєв Дмитро б/pUKR1500Легіон, Алоіс Руіс