"Шахова Школа" Кваліфікаційний турнір 2 розряду 17-19.01.2020

Last update 17.01.2020 13:57:15, Creator/Last Upload: kyiv chess school

Tournament selection2 rank, 3 rank, 4 rank & beginers
LinksOfficial Homepage of the Organizer, Link with tournament calendar
Parameters Show tournament details
ListsStarting rank, Alphabetical list, Statistics, Alphabetical list all groups, Playing schedule
Excel and PrintPrint list, Export to Excel (.xls), Export to Excel (.xlsx), Export to PDF-File

Starting rank

No.NameFideIDFEDRtgClub/City
1Андерсон Клим 2UKR1800Авангард, Николаев Л.
2Артемов Андрій 2UKR1800м. Бровари, Гребенюк С.
3Білик Софія 2UKR1800Світогляд, Герасимчук С.
4Богатирьов Микола 2UKR1800м. Обухів, Рискаль І.
5Бойчук Данило 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
6Будниченко Денис 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
7Василенко Надія 2UKR1800Нечитайло А.
8Вероніка Білик 2UKR1800Світогляд, Герасимчук С.
9Ворона Петро 2UKR1800Товариш, Кругляков П.
10Григоренко Кіра 2UKR1800Костюкова Л.
11Громосяк Антон 2UKR1800м. Бровари, Гребенюк С.
12Гуменюк Артур 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
13Дмитруха Глеб 2UKR1800ДЮСШ №23, Бутенко О.
14Задорожний Матвій 2UKR1800Світогляд, Герасимчук С.
15Заяць Iван 2UKR1800Добрінецький П.
16Зибюк Олег 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
17Клімов Тімофєй 2UKR1800Авангард, Попов П.
18Коваленко Станіслав 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
19Ковальчук Максим 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
20Комісаров Олександр 2UKR1800Чередніченко О.
21Крисько Юрій 2UKR1800м. Ірпінь, Шаховий клуб
22Лисова Катерина 2UKR1800Авангард
23Литвин Артем 2UKR1800Лідер, Дубівка Д.
24Мельник Дмитро 2UKR1800ШК Ферзь, Дубівка Д.
25Остапенко Милан 2UKR1800Домінанта
26Павельський Микита 2UKR1800-
27Панькович Матвій 2UKR1800Шахісти, Брязкало Д.
28Пацьора Віктор 2UKR1800Лідер, Дубівка Д.
29Перепелиця-Мельник Клим 2UKR1800Київський Каштанчик, Гоменюк І.
30Петров Максим 2UKR1800Рахмангулов А.
31Пільчук Артем 2UKR1800м. Бровари, Гребенюк С.
32Поліщук Артем 2UKR1800м. Обухів, Рискаль І.
33Ремізов Кирило 2UKR1800Мирончук Д.
34Рудик Олександра 2UKR1800Авангард, Левенко В.
35Соколюк Вероніка 2UKR1800Авангард, Левенко В.
36Соломонюк Богдан 2UKR1800м. Житомір, Інтелект, Випханюк І.
37Степанова Поліна 2UKR1800м. Буча, Шахи-Махи
38Фiлiндаш Дмитро 2UKR1800Гамбiт, Станiславський В.
39Фещенко Діана 2UKR1800Легіон, Алоіс Руіс
40Чернявський Юрій 2UKR1800Шахово-Шашковий клуб, Гриценко Д.
41Чикова Іванна 2UKR1800ДЮСШ №3
42Шаповал Олександр 2UKR1800Шахова Школа, Семенов Д.
43Шомін Дмитро 2UKR1800Світогляд, Добринецький П.
44Штерн Даніїл 2UKR1800м. Ірпінь, Шаховий клуб, Гриценко Д
45Яцук Марк 2UKR1800Два королі, Єщенко В.