XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа E – дети 2010 г.р. и моложе

FederacióBielorrúsia ( BLR )
Director del torneigЗарубицкий Н.Н.
Àrbitre principalМА Жуков Н.В.
Control de tempsКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
SeuОрша
Rating calculationEloN
Data2020/01/18 Al 2020/01/24
Mitjana d'Elo1463
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització24.01.2020 10:09:50, Creador/Darrera càrrega: belarus chess federation

Selecció del torneigGM, IM, A, B, C, D, E, F
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Descarrega invitació, Change Calendar-Link
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipBLR, MDA, RUS
Overview for groups*
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Taula creuada de classificació final després de 9 rondes

Ordre NomEloFED1.Rd2.Rd3.Rd4.Rd5.Rd6.Rd7.Rd8.Rd9.RdPts. Des1  Des2  Des3 
1
Суринов Михаил1800RUS 30w1 5b½ 10w1 7b1 8w1 3b1 2b0 14w1 12b17,547,051,041,00
2
Филь Георгий1400BLR 3w0 28b1 25w1 18w1 14b1 7b1 1w1 5b1 4w07,046,550,537,00
3
Науменко Макар1600BLR 2b1 23w1 21b½ 9w½ 27b1 1w0 11b1 6w1 7b17,046,050,037,50
4
Петросян Артур1600BLR 24w1 35b1 22w½ 5b½ 7w0 15b½ 21w1 8b1 2b16,542,545,532,25
5
Шуляк Захар1600BLR 34b1 1w½ 16b1 4w½ 11b1 9w1 6b0 2w0 14b16,048,051,531,50
6
Сидореня Родион1800BLR 20w1 22b0 30w1 12b½ 17w1 8b½ 5w1 3b0 15w16,043,547,530,50
7
Сакун Дарья1600BLR 33b1 11w1 14b1 1w0 4b1 2w0 16b½ 9w1 3w05,549,053,029,00
8
Цыганов Андрей1800BLR 13b1 27w1 9b½ 21w1 1b0 6w½ 12b½ 4w0 16b15,546,050,027,50
9
Садовский Иван1600BLR 40w1 10b1 8w½ 3b½ 15w½ 5b0 13w1 7b0 21w15,544,546,526,25
10
Новиков Никита1800BLR 19b1 9w0 1b0 29w1 20b1 21w1 14b0 18w1 11b½5,543,047,026,25
11
Кравченок Мирослав1800BLR 25w1 7b0 20w1 22b1 5w0 27b1 3w0 26b1 10w½5,541,545,524,25
12
Тропин Александр1600RUS 38w½ 15b½ 35w1 6w½ 16b½ 26b1 8w½ 25b1 1w05,540,043,023,25
13
Ивус Павел1400BLR 8w0 39b1 36w½ 15b0 35w1 28b1 9b0 23w1 26w15,534,537,520,00
14
Васьков Артём1600BLR 29w1 37b1 7w0 19b1 2w0 25b1 10w1 1b0 5w05,044,547,521,50
15
Абрамкина Вероника1800BLR 21b0 12w½ 31b1 13w1 9b½ 4w½ 17b1 16w½ 6b05,043,547,525,75
16
Толкач Роман1400BLR 28w1 36b1 5w0 17b½ 12w½ 22b1 7w½ 15b½ 8w05,041,044,022,00
17
Грушка Евгений1600BLR 32b1 21w0 23b1 16w½ 6b0 19w1 15w0 31b½ 29w15,038,042,022,00
18
Зеленая Анастасия1600BLR 37w0 38b1 29w1 2b0 19w½ 36b½ 27w1 10b0 25w15,035,538,519,00
19
Ватыль Игорь1400BLR 10w0 40b1 26w1 14w0 18b½ 17b0 22w½ 38w1 34b15,035,537,517,25
20
Виноградов Арсений1400BLR 6b0 33w1 11b0 41w1 10w0 35b1 26w0 36b1 31w15,035,036,015,00
21
Арутюнян Давид1400BLR 15w1 17b1 3w½ 8b0 22w1 10b0 4b0 24w1 9b04,544,549,022,50
22
Синчук Мария1600BLR 42b1 6w1 4b½ 11w0 21b0 16w0 19b½ 32w1 24b½4,541,041,018,00
23
Волкова Лидия1400RUS 26w1 3b0 17w0 35b0 41w1 29b1 31w½ 13b0 36w14,535,536,514,00
24
Смолечков Матвей1200BLR 4b0 31w1 38b1 27w0 25w0 30b1 36w1 21b0 22w½4,534,537,516,25
25
Буко Никита1400BLR 11b0 41w1 2b0 37w1 24b1 14w0 28b1 12w0 18b04,039,540,512,50
26
Старикович Владислав1800BLR 23b0 32w1 19b0 36b1 30w1 12w0 20b1 11w0 13b04,039,042,016,00
27
Саприкова Анна1600BLR 39w1 8b0 37w1 24b1 3w0 11w0 18b0 29b0 42w14,037,537,510,50
28
Комаровский Марк1600BLR 16b0 2w0 33b1 32w½ 38b1 13w0 25w0 30b½ 37w14,036,539,514,00
29
Кравченко Надежда1400BLR 14b0 34w1 18b0 10b0 33w1 23w0 40b1 27w1 17b04,036,538,513,50
30
Гируев Константин1400BLR 1b0 42w1 6b0 34w1 26b0 24w0 37b½ 28w½ 38b14,035,535,510,00
31
Короткевич Глеб1600BLR 35w0 24b0 15w0 39b1 37b1 34w1 23b½ 17w½ 20b04,033,536,514,25
32
Малахоткин Алексей1400BLR 17w0 26b0 39w1 28b½ 36w0 38w½ 42b1 22b0 35w14,029,529,59,50
33
Насеня Денис1000BLR 7w0 20b0 28w0 42b1 29b0 37w0 39w1 40b1 41w14,027,527,56,00
34
Панюшкина София0RUS 5w0 29b0 40w1 30b0 39w1 31b0 35w1 37b½ 19w03,532,034,09,50
35
Трус Дарья1400BLR 31b1 4w0 12b0 23w1 13b0 20w0 34b0 42w1 32b03,038,538,58,50
36
Прикоп Александр1600MDA 41b1 16w0 13b½ 26w0 32b1 18w½ 24b0 20w0 23b03,037,538,510,25
37
Миронов Артём1400BLR 18b1 14w0 27b0 25b0 31w0 33b1 30w½ 34w½ 28b03,034,037,512,75
38
Коваленко Макар0RUS 12b½ 18w0 24w0 40b1 28w0 32b½ 41w1 19b0 30w03,034,035,07,75
39
Раик Константин1000BLR 27b0 13w0 32b0 31w0 34b0 42w1 33b0 41b1 40w13,028,028,03,00
40
Криштафович Варвара1000BLR 9b0 19w0 34b0 38w0 42b1 41b1 29w0 33w0 39b02,029,029,01,00
41
Крусанова Виктория1050RUS 36w0 25b0 42w1 20b0 23b0 40w0 38b0 39w0 33b01,028,528,50,00
42
Шаткова Ксения1000BLR 22w0 30b0 41b0 33w0 40w0 39b0 32w0 35b0 27b00,028,529,50,00

Anotació:
Desempat1: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat2: Buchholz Tie-Breaks (variabel with parameter)
Desempat3: Sonneborn-Berger-Tie-Break variable