XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа E – дети 2010 г.р. и моложе

FederacióBielorrúsia ( BLR )
Director del torneigЗарубицкий Н.Н.
Àrbitre principalМА Жуков Н.В.
Control de tempsКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
SeuОрша
Rating calculationEloN
Data2020/01/18 Al 2020/01/24
Mitjana d'Elo1463
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització24.01.2020 10:09:50, Creador/Darrera càrrega: belarus chess federation

Selecció del torneigGM, IM, A, B, C, D, E, F
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Descarrega invitació, Change Calendar-Link
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipBLR, MDA, RUS
Overview for groups*
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Aparellaments/Resultats

8. Ronda El 2020/01/23 A les 10.00

T.Núm. NomEloPts. ResultatPts. NomElo Núm.
121
Шуляк Захар 16005 0 - 16 Филь Георгий 1400
34
26
Суринов Михаил 1800 1 - 05 Васьков Артём 1600
8
313
Науменко Макар 16005 1 - 05 Сидореня Родион 1800
4
41
Абрамкина Вероника 1800 ½ - ½ Толкач Роман 1400
32
57
Цыганов Андрей 1800 0 - 1 Петросян Артур 1600
14
617
Сакун Дарья 1600 1 - 0 Садовский Иван 1600
16
723
Буко Никита 14004 0 - 1 Тропин Александр 1600
20
85
Старикович Владислав 18004 0 - 14 Кравченок Мирослав 1800
2
93
Новиков Никита 18004 1 - 04 Зеленая Анастасия 1600
10
1022
Арутюнян Давид 1400 1 - 04 Смолечков Матвей 1200
35
1112
Короткевич Глеб 1600 ½ - ½ Грушка Евгений 1600
9
1228
Ивус Павел 1400 1 - 0 Волкова Лидия 1400
26
1315
Прикоп Александр 16003 0 - 13 Виноградов Арсений 1400
25
1429
Кравченко Надежда 14003 1 - 03 Саприкова Анна 1600
18
1519
Синчук Мария 16003 1 - 03 Малахоткин Алексей 1400
30
1624
Ватыль Игорь 14003 1 - 03 Коваленко Макар 0
41
1731
Миронов Артём 1400 ½ - ½3 Панюшкина София 0
42
1827
Гируев Константин 1400 ½ - ½ Комаровский Марк 1600
11
1937
Криштафович Варвара 10002 0 - 12 Насеня Денис 1000
38
2033
Трус Дарья 14002 1 - 00 Шаткова Ксения 1000
40
2136
Крусанова Виктория 10501 0 - 11 Раик Константин 1000
39