XVIII международный шахматный турнир "Орша-2020" Группа E – дети 2010 г.р. и моложе

FederacióBielorrúsia ( BLR )
Director del torneigЗарубицкий Н.Н.
Àrbitre principalМА Жуков Н.В.
Control de tempsКонтроль времени на партию - 1 час 15 минут + 30 секунд за каждый ход, начиная с первого
SeuОрша
Rating calculationEloN
Data2020/01/18 Al 2020/01/24
Mitjana d'Elo1463
Programa d'aparellamentSwiss-Manager de Heinz HerzogArxiu de Swiss-Manager

Darrera actualització24.01.2020 10:09:50, Creador/Darrera càrrega: belarus chess federation

Selecció del torneigGM, IM, A, B, C, D, E, F
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Descarrega invitació, Change Calendar-Link
Selecciona paràmetres No se'n mostren els detalls del torneig, No se'n mostren senyeres
Vista d'un equipBLR, MDA, RUS
Overview for groups*
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 9 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9/9 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8, Rd.9
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm. NomFideIDFEDEloSexeClub/Ciutat
1
Абрамкина ВероникаBLR1800wМогилев
2
Кравченок МирославBLR1800Гомель
3
Новиков НикитаBLR1800Светлогорск
4
Сидореня РодионBLR1800Барановичи
5
Старикович ВладиславBLR1800Могилев
6
Суринов МихаилRUS1800Вологда
7
Цыганов АндрейBLR1800Бобруйск Каиса
8
Васьков АртёмBLR1600Рогачев
9
Грушка ЕвгенийBLR1600Гомель
10
Зеленая АнастасияBLR1600wГомель
11
Комаровский МаркBLR1600Могилев
12
Короткевич ГлебBLR1600Могилев
13
Науменко МакарBLR1600Орша
14
Петросян АртурBLR1600Орша
15
Прикоп АлександрMDA1600Унгены
16
Садовский ИванBLR1600Глубокое
17
Сакун ДарьяBLR1600wГомель
18
Саприкова АннаBLR1600wВитебск
19
Синчук МарияBLR1600wКобрин
20
Тропин АлександрRUS1600Вологда
21
Шуляк ЗахарBLR1600Орша
22
Арутюнян ДавидBLR1400Орша
23
Буко НикитаBLR1400Глубокое
24
Ватыль ИгорьBLR1400Гродно
25
Виноградов АрсенийBLR1400Орша
26
Волкова ЛидияRUS1400wВологда
27
Гируев КонстантинBLR1400Рогачев
28
Ивус ПавелBLR1400Орша
29
Кравченко НадеждаBLR1400wОрша
30
Малахоткин АлексейBLR1400Орша
31
Миронов АртёмBLR1400Рогачев
32
Толкач РоманBLR1400Шахматный дом, Минск
33
Трус ДарьяBLR1400w
34
Филь ГеоргийBLR1400Смоленск
35
Смолечков МатвейBLR1200Светлогорск
36
Крусанова ВикторияRUS1050wКострома
37
Криштафович ВарвараBLR1000wОрша
38
Насеня ДенисBLR1000Орша
39
Раик КонстантинBLR1000Орша
40
Шаткова КсенияBLR1000wОрша
41
Коваленко МакарRUS0Владимир
42
Панюшкина София34426337RUS0wМосковская обл.
Advertisement