КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ-2020 XIII Мемориал

Darrera actualització08.02.2020 14:46:32, Creador/Darrera càrrega: 2907631 zhekov,zhivko ia c

EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 8 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8/8 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5, Rd.6, Rd.7, Rd.8
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Rànquing inicial

Núm.NomFideIDFEDElo
1IMTilicheev Viacheslav24114928RUS2444
2IMPanbukchian Valentin2900637BUL2358
3IMNikolov Sasho2900297BUL2304
4FMStojanov Stanislav2904578BUL2295
5Yanev Pavel2910756BUL2240
6Kostadinov Anton2929805BUL2222
7Ivanov Bogidar2907305BUL2173
8FMYordanov Lachezar2918927BUL2155
9Angelov Angel2901200BUL2149
10Angelov Zvetomir2905353BUL2135
11Kostadinov Rumen2901102BUL2050
12Dimitrov Dejan2911000BUL2046
13Zhelev Zhelcho2904365BUL2022
14Karastoyanov Mihail2914042BUL2011
15Andonov Velin2922746BUL1984
16Stanchev Svetoslav2913259BUL1970
17Ninchev Daniel2903962BUL1922
18Ochkov Radoslav2908557BUL1921
19Chalakov Svetlan2909766BUL1909
20Yanev Yordan2929015BUL1909
21Madzharov Georgi2922940BUL1745
22AIMSabev Dilyan327136839FID1672
23Bujukliev Nejko2910640BUL1654
24Nikolov Yavor2926644BUL1623
25Sharenkov Kaloyan2935813BUL1581
26Radev Aleksi2914999BUL1579
27Kan Efim2922886BUL1542
28Mutsinski Konstantin2934396BUL1450
29Petkova Denitsa2920492BUL1449
30Zhelev Nikolay2928604BUL1424
31Marinov Marin Pl2942852BUL1376
32Kostadinov Stilyan2922924BUL1361
33Zavivalkin Alexandr2934248BUL1342
34Stoychev Dimitar2942550BUL1341
35Kondeva Zhasmina2931605BUL1313
36Zlateva Viktoriya2928868BUL1298
37Mehmed Neshe2937921BUL1230
38Milanov Stanimir2939150BUL1173
39Chervenyakov Filip2935805BUL1142
40Zhelev Bozhidar2939207BUL1138
41Chuchukova Stefani2942488BUL1126
42Kan David2924048BUL1074
43Stoyanov Hristo2936240BUL1067
44Marinov Daniel Pl2942844BUL1041
45Angelov IvayloBUL0
46Apostolov Apostol2922754BUL0
47Apostolov IvanBUL0
48Dimitrov DimitarBUL0
49Dishkov OgnyanBUL0
50Dishkov Plamen2942810BUL0
51Dyulgerov GeorgiBUL0
52Georgiev IvelinBUL0
53Georgiev NikolaBUL0
54Gochkov Valko2942828BUL0
55Ivanov Svetoslav Sv.BUL0
56Ivanova Mariya Sv.BUL0
57Kalchev Dushko2922878BUL0
58Kosnicharov KaloyanBUL0
59Kostadinov KamenBUL0
60Kostadinov KonstantinBUL0
61Krastev DiyanBUL0
62Kurshumov Toma2942836BUL0
63Mehmed SamirayBUL0
64Monev Aleksandar Iv.2936305BUL0
65Mrsulja ArianSRB0
66Nikolov Nikola2906325BUL0
67Nuri AnurBUL0
68Nyagolov GeorgiBUL0
69Pavlov Kristiyan2921456BUL0
70Toder AlehanderBUL0
71Toder SergeyBUL0
72Todorov Mihail2942860BUL0
73Yordanov Atanas2942887BUL0
74Zhelyazkov RodionBUL0