Gibraltar International Chess Festival 2020 - Amateurs A

Darrera actualització25.01.2020 12:51:33, Creador: ia laurent freyd,Darrera càrrega: stephen boyd ffe

Selecció del torneigMasters, Challengers A, Challengers B, Amateurs A, Amateurs B, Simul, Team Blitz, Blitz Pairs
EnllaçosPàgina web de l'organitzador, Link tournament to the tournament calendar
Selecciona paràmetres Mostra els detalls del torneig
LlistesRànquing inicial, Llista alfabètica de jugadors, Estadístiques de la Federació, partides i títols, Alphabetical list all groups, Taula d'horaris
Taula creuada de classificació final després de 5 rondes, Taula creuada pel rànquing inicial
Aparellaments per taulersRd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5/5 , Sense emparellar
Classificació després de Rd.1, Rd.2, Rd.3, Rd.4, Rd.5
Excel i impressióImprimeix la llista, Exporta a Excel (.xls), Exporta a Excel (.xlsx), Exporta a fitxer PDF

Classificació després de la 3 ronda

OrdreNúm. Ini.NomFEDEloPts. Des1 
156Farrell AnthonyGIB03,02542
220Ashwani Kumar GroverIND17313,02525
314Dennis Nigel WENG17843,02457
438White GaryENG16082,52057
56Nebel UweGER18472,51952
625Zitan AbdelhayMAR17052,51906
74Teh Wee ZhunMAS18572,51880
818Bussmann JohnENG17522,51871
97Jacob Sydney JENG18162,51850
1015Dragic DraganSRB17812,51810
1130Poggio FreddieGIB16802,01975
1260Xu ChaoCHN02,01920
1341Jimenez Urquijo Juan ManuelESP15672,01887
1421Kuenitz KlausGER17262,01829
1510Johansson Daniel 1984SWE17992,01798
1628D`haluin WimBEL16862,01756
1737Savage NeilRSA16082,01740
40Hudson JeremyENG15702,01740
1913Oueld El Hachemi AbdelhaqMAR17882,01718
209Kovacevic Aleksandar SSRB18042,01712
2116Anjali R. SagarIND17752,01634
2219Sagar SiyaIND17402,01608
2326Coric GojkoMNE17042,01590
2417Stamenov ValeriyBUL17612,01581
2527Greco JosephGIB16912,01441
2631Guardia Bencomo TomasESP16601,51728
2722Collins AndrewENG17201,51716
2832Krause HelmutGER16601,51675
2924O`shea ColmENG17061,51664
302Nash DamianUSA18901,51653
311Sedgwick DavidENG18941,51635
3211Marani LucaITA17961,51619
3329Longdin MichaelENG16801,51609
3457Garriga Marrodan EnriqueESP01,51599
3536Krause MarianneGER16091,51541
3612Mircov Nicola-AlexandarROU17881,51515
3739Koreywo WitoldENG16011,51400
3834Clare SteveENG16321,01684
3942Dhanwani AdityaGIB15651,01597
4052Camara Bordon Luis MarcosESP13491,01591
4133Salas Calvo AlbertoESP16451,01577
423Dumont AndreBEL18721,01564
4335Kearsley Raymond JENG16111,01552
448Olaizola MiguelGER18091,01541
4550Zhou JingCHN14571,01528
4653Maloney HarryGIB13281,01479
475Bryant Richard B EENG18491,01451
4847Davies CledwynWLS15071,01412
4923Ocana JeremyESP17081,01346
5045Henderson SeUSA15171,00
62Carr MatthewENG16811,00
5244Busch GuentherGER15200,51401
5355Reyes CraigGIB12400,51357
5451Bynnersley Ag (Tony)ENG14430,51344
5546Bullock LeeENG15090,50
59Tatlock StephenENG00,50
61Holt RusselGIB00,50
5843Naldrett GeoffreyENG15260,0896
5949Oliva Parra ErnestoESP14870,0847
6054Apps IanENG13080,0838
6148Haddock PaulENG14980,0819
6258Hawkins OliverENG00,0816

Anotació:
Desempat1: Performance (variable with parameter)