Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Venezuela (VEN)

Flag VEN
Núm.TorneigDarrera actualització
1IRT Duplas Rápido MN Maglene de Matos INSCRIPCIONES: 04162640039 //EVENTO SUSPENDIDO TEMPORALMENTE// 26 Dies 1 Hores
2Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub 15. TELF. 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 26 Dies 11 Hores
3Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados Sub 05 Preajedrez. 04142349716, Limite de Inscripción 13.03.2020. 26 Dies 11 Hores
4Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub 13. TELF: 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 26 Dies 11 Hores
5Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub. 11 TELF. 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 26 Dies 11 Hores
6Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub. 09 TELF. 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 26 Dies 12 Hores
7Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados Sub 07. 04142349716, Limite de Inscripción 13.03.2020. 26 Dies 12 Hores
8XVI FESTIVAL MEJORANDO MI ELO SUSPENDIDO... UP 1900, SUB 1900, SUB 1600, SUB 1300 26 Dies 15 Hores
9Torneo de Ajedrez Infantil I Copa Gobernador del Edo. Carabobo. Absoluto 26 Dies 17 Hores
10Torneo Infantil Femenino Copa Gobernador del Edo. Carabobo 26 Dies 17 Hores
11II Valida Circuit IRT for Norm Fide ArbiterLara 2020 Sistema Eliminatorias - Inscripcion Bs. 100.000 - Premiacion Bs 2.500.000 26 Dies 22 Hores
12IRT. Rapido Club de Ajedrez Campeones de Negro Primero 28 Dies 2 Hores
13Torneo IRT SUB 1600 Dia del Maestro del LVI Aniversario de la UEMO. CAP. PMOM. 07 Y 08MAR2020 Los Teques Estado Miranda. Finalizado 29 Dies 13 Hores
14Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2020 Sub-18 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2020 30 Dies 19 Hores
15Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2020 Sub-14 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2020 30 Dies 19 Hores
16Festival Asoajedrez Merida RAPIDO 2020 31 Dies 17 Hores
17Festival Asoajedrez Merida Blitz 2020 31 Dies 17 Hores
18IRT Duplas Blitz MN Maglene de Matos 31 Dies 22 Hores
19TORNEO ABIERTO POR EQUIPOS DE 3 CARABOBO 2020. PAREO RONDA I. HORA 9:30 AM 32 Dies 5 Hores
20Municipal Escolar S/C U11 Femenino Miercoles 4 de marzo de 2020 34 Dies 3 Hores
21Municipal Escolar S/C U11 Masculino Miercoles 4 de marzo de 2020 34 Dies 3 Hores
22Municipal Escolar S/C U14 Femenino Miercoles 4 de marzo de 2020 34 Dies 3 Hores
23Municipal Escolar S/C U14 Masculino Miercoles 4 de marzo de 2020 34 Dies 3 Hores
24Municipal Escolar S/C U17 Femenino Miercoles 4 de marzo de 2020 34 Dies 3 Hores
25Municipal Escolar S/C U17 Masculino Miercoles 4 de marzo de 2020 34 Dies 3 Hores
26VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U10 Absoluto 37 Dies 21 Hores
27VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U12 Absoluto 37 Dies 21 Hores
28VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U10 Femenino 37 Dies 22 Hores
29VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U12 Femenino 37 Dies 22 Hores
30VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U8 Absoluto 37 Dies 23 Hores
31VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U08 Femenino 37 Dies 23 Hores
32IRT I VALIDA INFANTIL CIRCITO "ALDO MESSORI" COPA MEMEORIAL MESSORI 41 Dies 22 Hores
33IRT BLITZ "MN EDUARDO ORTEGA IM" 42 Dies 13 Hores
34II Torneo IRT abierto MAYORES A 13 AÑOS ROQUE PINTO Los Teques Edo Miranda 42 Dies 16 Hores
35IRT CLASICO "MN EDUARDO ORTEGA IM" 42 Dies 20 Hores
36Festival de Ajedrez 87 Anv de la Fund de la Ciudad de El Tigre Copa Parque Agua En Honor a Juana Araceli Mesa 42 Dies 21 Hores
37I TORNEO RRTAM BLITZ DE CARNAVAL EN ROQUE PINTO ....LOS TEQUES. REALIZADO 44 Dies 14 Hores
38Convocatoria Oficial AsoAjedrez y FUNDADEPORTE Carabobo. Pre/Seleccion Juvenil estadal, con miras a los JNJ. Contacto: asoajedrezcarabobo@gmail.com 45 Dies 16 Hores
39TORNEO BLITZ PRACTICA CARABOBO 45 Dies 18 Hores
40Festival de Ajedrez "87 Aniversario de la Fundación Ciudad de El Tigre" Copa Parque Agua En Honor a Juana Araceli Meza In Memorian 48 Dies 13 Hores
41Juegos Intercompañias LVI Aniversario PMOM Los Teques Estado Miranda Finalizado 48 Dies 13 Hores
42IRT Navidad San Francisquense Copa "Donal Leal in Memoria 2019" 48 Dies 13 Hores
43V IRT Rapido "Chicken Express y Arte Hogar 2020" 51 Dies
44IV Torneo Rapido "Chicken Express y Arte Hogar" 2020 51 Dies 1 Hores
45XXX IRT FISS 2020 CLASICO, San Cristobal, Tachira, 13 - 16 febrero : 04147373500 www.ajedrezaurinegro.blogspot.com, www.ajedrezfiss.blogspot.com 51 Dies 12 Hores
46XXX IRT FISS 2020 RAPIDO, San Cristobal, Tachira, 16 febrero : 04147373500 www.ajedrezaurinegro.blogspot.com, www.ajedrezfiss.blogspot.com 51 Dies 12 Hores
47XXX IRT FISS 2020 BLITZ, San Cristobal, Tachira, 14 - 15 febrero : 04147373500 www.ajedrezaurinegro.blogspot.com, www.ajedrezfiss.blogspot.com 51 Dies 12 Hores
48IRT CLASICO DUPLAS "PUERTO ESPAÑA" 51 Dies 14 Hores
49RRTAM CLASICO DE CARNAVAL EN ROQUE PINTO. LOS TEQUES. FINALIZO 51 Dies 15 Hores
50Gran Final de Ajedrez Sub 10 Carabobo. 51 Dies 17 Hores