Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Ukraine (UKR)

Flag UKR
Núm.TorneigDarrera actualització
12nd Vinnytsia International golden youth cup U06 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 20 Dies 1 Hores
22nd Vinnytsia International golden youth cup U08 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 20 Dies 1 Hores
32nd Vinnytsia International golden youth cup U10 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 20 Dies 1 Hores
42nd Vinnytsia International golden youth cup U12 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 20 Dies 1 Hores
52nd Vinnytsia International golden youth cup U14 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 20 Dies 1 Hores
62nd Vinnytsia International golden youth cup U16 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 20 Dies 1 Hores
7"БАЧИТИ СЕРЦЕМ" (командний турнір пам*яті Мирослава Лопадчака) 20 Dies 23 Hores
8Kvitucha Yavorivshchyna 2020 22 Dies
9«Першість Львівського шахового клубу «Весна 2020» з нормою кмс 22 Dies 16 Hores
10Ukraine Chess Championship - 2020 (Girls - 16) Blitz 24 Dies 3 Hores
11Ukraine Chess Championship - 2020 (Boys - 16) Blitz 24 Dies 3 Hores
12Ukraine Chess Championship - 2020 (Girls - 16) Rapid 24 Dies 22 Hores
13Ukraine Chess Championship - 2020 (Boys - 16) Rapid 24 Dies 22 Hores
14Чемпионат Киевтеплоэнерго (женщины) 25 Dies 2 Hores
15Лично-командный чемпионат Киевтеплоэнерго 25 Dies 2 Hores
16Чемпіонат України з класичних шахів серед юнаків до 16 років - фінал 25 Dies 23 Hores
17Ukraine Chess Championship - 2020 (Boys - 16) 25 Dies 23 Hores
18Ukraine Chess Championship - 2020 (Girls - 16) 26 Dies
19Чеміонат України з класичних шахів серед дівчат до 16 років - фінал 26 Dies 2 Hores
20Шевенінген-турнір БДЮТЧ Червоноград-Соснівка/Сокаль/Жовква з нормою 2розряду 26 Dies 3 Hores
217 Меморіал А.Ольховського (Вінниця) 27 Dies 2 Hores
22Всеукраїнський фінал ІІ Гімназіади України з шахів серед юнаків 27 Dies 3 Hores
23Відкритий чемпіонат Львівщини з шахів з нормою КМС і 1-розряду 27 Dies 12 Hores
24Чемпіонат Львівської обл. до 10 років попередня реєстрація 27 Dies 14 Hores
25Шаховий турнір серед школярів міста ДНІПРА Дівчата 28 Dies 4 Hores
26Шаховий турнір серед школярів міста ДНІПРА Юнаки 28 Dies 4 Hores
27Відкритий клубний чемпіонат Вінниччини (1 етап) 28 Dies 6 Hores
28Всеукраїнський фінал ІІ Гімназіади України з шахів серед дівчат 28 Dies 7 Hores
29Особистий Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушення слуху (ЧОЛ.) 28 Dies 7 Hores
30Особистий Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушення слуху (ЖІНКИ) 28 Dies 7 Hores
31Memorial E.M.Budovich 2020 - B Chess legends of Ukraine stage 1 28 Dies 10 Hores
32Memorial E.M.Budovich - A Chess Legends of Ukraine stage 1 28 Dies 11 Hores
33 Volodymyr-Volynskyi - Open, Cup Rapid 2020 28 Dies 17 Hores
34ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 28 Dies 18 Hores
35KYIV CHESS CENTER Rapid (15.03.2020) 29 Dies 20 Hores
36KYIV CHESS CENTER Blitz (14.03.2020) 29 Dies 20 Hores
37Фінал чемпіонату Херсонської області з шахів серед ветеранів (1960 р.н. і старші) 29 Dies 21 Hores
38Фінал чемпіонату Херсонської областіз шахів серед чоловіків 29 Dies 22 Hores
39Шаховий Фестиваль "Кубок Добрий Вечір" 29 Dies 22 Hores
40Чемпіонат м. Стрия з класичних шахів 29 Dies 23 Hores
41ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Rapid A - U14 (08.03.2020) 30 Dies
42ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Rapid B - U12 (08.03.2020) 30 Dies
43ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Rapid C - U10 (08.03.2020) 30 Dies
44ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Blitz A - U14 (07.03.2020) 30 Dies
45ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Blitz B - U12 (07.03.2020) 30 Dies
46ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Blitz C - U10 (07.03.2020) 30 Dies
47Mukachevo chess school team championship (Rapid) 30 Dies 1 Hores
48April Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Leonid Shtein) Info - prohorov@chessclub.lviv.ua or +380631470741 - Whatsup Viber Telegram 30 Dies 1 Hores
49Кваліфікаційний турнір з нормою 1 розряду (06-08.03.2020), Київ 30 Dies 20 Hores
50Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду (06-08.03.2020), Київ. 30 Dies 20 Hores