Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Turkey (TUR)

Flag TUR
Núm.TorneigDarrera actualització
1YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MİNİKLER KARMA B 21 Dies 15 Hores
2YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MİNİKLER A KARMA 21 Dies 15 Hores
3YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MİNİK KIZLAR A 21 Dies 15 Hores
4YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ KÜÇÜK KIZLAR 21 Dies 15 Hores
5YOZGAT OKULSPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZLAR KIZLAR 21 Dies 15 Hores
6YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZLAR KARMA 21 Dies 15 Hores
7YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLER KIZLAR 21 Dies 15 Hores
8FTH 21 Dies 23 Hores
92019-2020 ÖĞRETİM YILI OKULLAR ARASI MAHALLİ ÇANKIRI GENÇLER GENEL SATRANÇ TURNU 22 Dies 15 Hores
102019-2020 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SAMSUN GRUBU 25 Dies 17 Hores
1118 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( KADINLAR KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1218 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( AÇIK YAŞ KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1318 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 12 YAŞ VE ALTI KIZ KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1418 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1518 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 10 YAŞ VE ALTI KIZ KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1618 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1718 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 8 YAŞ VE ALTI KIZ KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
1818 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 26 Dies 16 Hores
19KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (ACIK KATEGORİ) 26 Dies 17 Hores
20KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 26 Dies 17 Hores
21KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 26 Dies 17 Hores
22KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 26 Dies 17 Hores
23ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 26 Dies 21 Hores
24BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ ALTI 26 Dies 22 Hores
25BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ ALTI 26 Dies 22 Hores
26BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ALTI 26 Dies 22 Hores
27BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 14 YAŞ ALTI 26 Dies 22 Hores
28BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK 26 Dies 22 Hores
29ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 26 Dies 23 Hores
30ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 26 Dies 23 Hores
31ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 26 Dies 23 Hores
32T.C.GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI REVERSİ 27 Dies
33T.C.GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI MANGALA ORTAOKUL 27 Dies
342019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR KIZ KATEGORİSİ (7. ve 8. SINIFLAR) 27 Dies
352019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ (7. ve 8. SINIFLAR) 27 Dies 1 Hores
36DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ ZEKA OYUNLARI MANGALA LİSE 27 Dies 1 Hores
37DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ ZEKA OYUNLARI PENTAGO LİSE 27 Dies 1 Hores
38DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ ZEKA OYUNLARI REVERSİ LİSE 27 Dies 1 Hores
39T.C. GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI MANGALA İLKOKUL 27 Dies 4 Hores
40T.C. GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI Q.BİTZ 27 Dies 4 Hores
412019-2020 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI BURSA GRUBU 27 Dies 16 Hores
426 MART GAZİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK 27 Dies 19 Hores
43MENTEŞE YENİCE MAHALLESİ UKD SATRANÇ TURNUVASI - AÇIK 14.03.2020 / 15.03.2020 27 Dies 22 Hores
44PENTAGO TURNUVASI (ORTAOKUL) 28 Dies 4 Hores
45NOLE SATRANÇ ŞENLİĞİ 1.-2. SINIFLAR 28 Dies 15 Hores
462019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KUCUKLER GENEL KATEGORİSİ (5. ve 6. SINIFLAR) 28 Dies 23 Hores
47ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER (A) GENEL KATEGORİSİ 29 Dies
48AKIL VE ZEKA OYUNLARI İL YARIŞMASI İLKOKUL PENTAGO 29 Dies 1 Hores
49ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 29 Dies 1 Hores
50ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER (A) KIZLAR KATEGORİSİ 29 Dies 1 Hores