Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Serbia (SRB)

Flag SRB
Núm.TorneigDarrera actualització
1Treci Rapid turnir - Rokada Varvarin 2020, nedelja 23.02.2020. 41 Minuts
2ZEMUNSKI SAH KLUB RAPID nedelja 23.2. od 17:30 43 Minuts
3ZEMUNSKI SAH KULB cuger subota 22.2. od 17:30 43 Minuts
4OTVORENO PRVENSTVO SUBOTICE 2020. START 24.02.2020. 18,00 casova 58 Minuts
5OTVORENO RAPID PRVENSTVO SUBOTICE 2020. START 07.03.2020. -10,00 casova. 58 Minuts
6BLIC - SPOMEN TURNIR U CAST ROBERTA JAMESA FISCHERA SENTA - 14.03.2020. START-16,00 ČAS. 58 Minuts
7CUGER RADNIČKI (Beograd) 15 KOLA - subota 22.02.2020. u 17,30 1 Hores 28 Min.
8Tradicionalni Osmomartovski Turnir 2 Hores 52 Min.
92. Rejting vikend turnir 2 Hores 54 Min.
10Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije - žene 3 Hores 4 Min.
11Polufinale pojedinacnog prvenstva Srbije - muskarci 3 Hores 5 Min.
12SRETENJSKI RAPID TURNIR KUCEVO 2020 15 Hores 4 Min.
13OTVORENO PRVENSTVO MAJDANPEKA 2020 15 Hores 30 Min.
1429. MEMORIJAL Prof.mr. FRANJA MATARIĆ 16 Hores 51 Min.
15Third Saturday 140 open int. under 2200 21 Hores 23 Min.
16Kadetsko Prvenstvo Beograda M-18 1 Dies
17Rapid Sretenje 2020 Svrljig 16.02.2020 ŠK Veteran od 10:00 1 Dies
18Blitz Car Konstantin 2020-42 Niš, 20.februar , 09:30 prepodne OŠ Dušan Radović 1 Dies 2 Hores
19IM Round robin Third Saturday 129 1 Dies 2 Hores
206th International Chess Festival "OPEN NIS 2020" - Tournament A, July 11th - 18th, Nis 1 Dies 15 Hores
216th International Chess Festival "OPEN NIS 2020" - Tournament B, July 11th - 18th, Nis 1 Dies 15 Hores
22Prvenstvo ŠK "Gimnazijalac" 2020 1 Dies 16 Hores
23Third Saturday 131 blitz 1 Dies 16 Hores
24GM Round robin Third Saturday 128 1 Dies 21 Hores
257.prvenstvo SK "Stari grad" - Kragujevac <2100 1 Dies 23 Hores
26Amateri 2200 1 Dies 23 Hores
27BEOGRAD OPEN 2020-A TURNIR 2 Dies 5 Hores
28BEOGRAD OPEN 2020-B TURNIR 2 Dies 5 Hores
29Rapid turnir SOKO 2020-84 Niš, 27.februar , 18:30 OŠ Dušan Radović 2 Dies 5 Hores
30Turnir za osnovce Dušan Radović 5 Niš, OŠ Dušan Radović, ČETVRTAK, 26.mart 18:30 2 Dies 5 Hores
31SILVER LAKE 2020 OPEN A 2 Dies 15 Hores
32SILVER LAKE 2020 OPEN B 2 Dies 15 Hores
33SILVER LAKE 2020 OPEN C 2 Dies 15 Hores
34Kadetsko Prvenstvo Beograda M-16 2 Dies 17 Hores
3524. Sencanska bitka 1697 - OPEN A - 24th The battle of Senta 1697 - OPEN A 2 Dies 17 Hores
3624. Sencanska bitka 1697 - OPEN B - 24th The battle of Senta 1697 - OPEN B 2 Dies 17 Hores
3724. Sencanska bitka 1697 - BLITZ - 24th The battle of Senta 1697 - BLITZ 2 Dies 17 Hores
38ČUKARIČKI CUGER - SUBOTA 22. FEBRUAR OD 11 ČASOVA 2 Dies 19 Hores
397. INTERNATIONAL TOURNAMENT SK BANOVCI DUNAV OPEN A - VIDOVDAN 2020 3 Dies 3 Hores
407. INTERNATIONAL TOURNAMENT SK BANOVCI DUNAV OPEN B - VIDOVDAN 2020 3 Dies 3 Hores
41OPEN NSK JAGODINA 2020 - Kotizacija 1200 i 1800 din.a za uplate do 01.03.2020 1000 i 1500 din. 3 Dies 6 Hores
422.Gran pri SK Kablovi - samo za igrace iz Jagodine Kotizacija 100 i 200 dinara. Nagradni fond 7.200 din. 3 Dies 6 Hores
43Kadetski serijal - Najbolji potez - 5, Trstenik 29.02.2020 od 10,30 3 Dies 6 Hores
44Kadetski serijal - Najbolji potez - 5 (MLADJI), Trstenik 29.02.2020 od 10,30 3 Dies 6 Hores
45CUGER "SRETENJE" RADNIČKI (Beograd) 15 KOLA - ponedeljak 17.02.2020. u 17,30 3 Dies 14 Hores
46GRAN PRI BRZOPOTEZNI TURNIR PROLECE - LETO 2020 BR 8 3 Dies 15 Hores
47Kadetski turnir "Cardak 2019" 2007-2009 3 Dies 15 Hores
48Kadetski turnir "Cardak 2020" 2006 i stariji 3 Dies 15 Hores
49KUP Sumadije 2020. 3 Dies 15 Hores
50PRVENSTVO KLUBA SK USCE 2020. 3 Dies 19 Hores