Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Puerto Rico (PUR)

Flag PUR
Núm.TorneigDarrera actualització
1Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-16 25 Dies 23 Hores
2Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-14 25 Dies 23 Hores
3Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-18 26 Dies 19 Hores
4Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-12 26 Dies 19 Hores
5Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-10 26 Dies 19 Hores
6Campeonato Por Edades de Puerto Rico 2020 Sub-8 26 Dies 19 Hores
7IX Memorial Hermanos Colon Romero 27 Dies 15 Hores
8IX Memorial Hermanos Colon Romero - Categoria Nacional 29 Dies 11 Hores
9Campeonato Femenino de Puerto Rico 2020 30 Dies 15 Hores
1028vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Universitaria (Abierta) 32 Dies 18 Hores
1128vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Superior (9-12) 32 Dies 18 Hores
1228vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Intermedia (6-8) 32 Dies 18 Hores
1328vo. Torneo Estudiantil de Ajedrez Rafael Maria de Labra Elemental (K-5) 32 Dies 18 Hores
14Torneo de Ajedrez Blitz Hecho en Puerto Rico 38 Dies 11 Hores
15TORNEO SAMARITANO 2020 38 Dies 15 Hores
16Torneo de Ajedrez Blitz Cerrado de Exhibicion 40 Dies 12 Hores
17III Torneo Abierto de Guaynabo 43 Dies 23 Hores
18Torneo UPR Mayaguez 44 Dies 18 Hores
19Campeonato de Puerto Rico 2020 49 Dies 19 Hores
20Torneo Clasificatorio de Ajedre de Puerto Rico 2020 58 Dies 14 Hores
21Campeonato Juvenil de Puerto Rico 2020 72 Dies 12 Hores
22Torneo Rapido del Oeste 80 Dies 17 Hores
23Segundo Cerrado Invernal Añasqueño 86 Dies 13 Hores
24Segundo Torneo Blitz San Antonio Abad 89 Dies 16 Hores
25Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico B 110 Dies 14 Hores
26Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Intermedio 110 Dies 14 Hores
27Torneo de Cierre de Semestre del Programa de Ajedrez de Guaynabo Basico A 110 Dies 14 Hores
281er Torneo High Achievement Christian School Categoria de 6to a 11vo grado 111 Dies 19 Hores
291er Torneo High Achievement Christian School Categoria de 4to y 5to grado 111 Dies 19 Hores
301er Torneo High Achievement Christian School Categoria de tercer grado 111 Dies 19 Hores
31Torneo de la Navidad 114 Dies 15 Hores
32Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 12-13 F 118 Dies 23 Hores
33Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 12-13 M 119 Dies 13 Hores
34Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 16-19 M 119 Dies 13 Hores
35Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 16-19 F 119 Dies 14 Hores
36Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 14-15 M 119 Dies 14 Hores
37Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 14-15 F 119 Dies 14 Hores
38Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 12-13 M 119 Dies 14 Hores
39Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 12-13 F 119 Dies 14 Hores
40Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 10-11 M 119 Dies 14 Hores
41Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 10-11 F 119 Dies 14 Hores
42Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 8-9 M 119 Dies 14 Hores
43Torneo Nacional de Ajedrez del Departamento de Educación 2019 Categoria 8-9 F 119 Dies 14 Hores
441er Torneo Universitario por Equipos UAGM Chess 122 Dies 17 Hores
45Torneo de Cupey Ville Abierta 122 Dies 20 Hores
46Torneo Regional de Bayamón 2019 Categoria 12-13 F 122 Dies 21 Hores
47Torneo Regional de Bayamón 2019 Categoria 10-11 F 122 Dies 21 Hores
48Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 10-11 M 125 Dies 19 Hores
49Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 8-9 M 125 Dies 19 Hores
50Torneo Regional de Humacao 2019 Categoria 10-11 F 125 Dies 19 Hores