Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Peru (PER)

Flag PER
Núm.TorneigDarrera actualització
1I TORNEO DE INTEGRACION VERANO 2020 "SUB13" 10 Minuts
2TORNEO DE VERANO ABIERTO DE AJEDREZ KIDS TRUJILLO 2020 12 Minuts
3XIV Open IRT U-1600 Club Hermanos Rojas 22 Minuts
4Torneo Campeon de Sullana 2020 44 Minuts
5II IRT Rapidas FDPA 1 Hores 7 Min.
6I TORNEO DE INTEGRACION VERANO 2020 "SUB9" 1 Hores 11 Min.
7TORNEO PREPARATORIO PARA EL REGIONAL SUR PERUANO - CLUB DE AJEDREZ REY DE REYES 1 Hores 38 Min.
8I TORNEO DE INTEGRACION VERANO 2020 "SUB17" 3 Hores 21 Min.
9PRIMER TORNEO DE AJEDREZ BLITZ - TAMBOBAMBA 2020 5 Hores 25 Min.
10I IRT SUB2400 "PUCALLPA TIERRA COLORADA" 5 Hores 34 Min.
111er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 14 Informes al 940226620 6 Hores 53 Min.
121er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 12 Informes al 940226620 6 Hores 54 Min.
131er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 10 Informes al 940226620 6 Hores 55 Min.
141er Torneo de Ajedrez "San Pedro De Chorrillos" Sub 08 Informes al 940226620 6 Hores 55 Min.
15MATCH AMISTOSO CLUB LIMA CHESS VS CLUB DE AJEDREZ AREVALO 15 Hores 26 Min.
16VI TORNEO VERANO 2020 LIMA-NORTE INTERNO "SISE" (Cat-A) "ALFA REY LATINO" 16 Hores 15 Min.
17VI TORNEO VERANO 2020 LIMA-NORTE INTERNO "SISE" (Cat-B) "ALFA REY LATINO" 16 Hores 27 Min.
18TORNEO ABIERTO DE AJEDREZ "RÁPIDO" - CLUB JAQUE MATHEUS - CUSCO 17 Hores 6 Min.
19Escuela Cusqueña de Ajedrez: CAMPEONATOS DE AJEDREZ "EL CAMINO DEL CAMPEÓN" mayor a 1500 ELO ECA 17 Hores 14 Min.
20Escuela Cusqueña de Ajedrez: CAMPEONATOS DE AJEDREZ "EL CAMINO DEL CAMPEÓN" SUB 1500 ELO ECA 17 Hores 14 Min.
21VII TorryPrix de Ajedrez "Verano Mentes Power 2020" 18 Hores 42 Min.
22VII TorryPrix de Ajedrez "Verano Mentes Power 2020" 19 Hores 10 Min.
23XIV Open IRT U-1600 Club Hermanos Rojas 19 Hores 46 Min.
24SUB 12 LEONID 20 Hores 24 Min.
25IRT CAMPEONES JUVENILES AREQUIPA 20 Hores 28 Min.
26II TORNEO DE AJEDREZ DE VERANO "FUERZA JUVENIL" LEONID STEIN-PIURA-SUB 16 20 Hores 53 Min.
27II CAMPEONATO DE VERANO DE AJEDREZ "FUERZA JUVENIL"-LEONID STEIN-PIURA-SUB 10 21 Hores 9 Min.
28Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 12 Absoluto 1 Dies
29Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 10 Absoluto 1 Dies
30Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 14 Absoluto 1 Dies
31Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 8 Absoluto 1 Dies
32II OPEN APRUELO 1 Dies
33III Torneo de Ajedrez Juvenil Buscando Talentos 2020 - Chimbote 1 Dies
34Torneo de la academia FDPA 15_02_2020 1 Dies
35II CAMPEONATO DE VERANO DE AJEDREZ "FUERZA JUVENIL"-LEONID STEIN-PIURA-SUB12 1 Dies 2 Hores
36Torneo de Ajedrez "Divervacaciones" Club de Ajedrez Huánuco SUB 10 1 Dies 2 Hores
37Torneo de Ajedrez "Divervacaciones" Club de Ajedrez Huánuco LIBRE 1 Dies 3 Hores
381er Circuito Escolar de Ajedrez COPA: "VILLA BALLESTER" - Arequipa 1 Dies 7 Hores
39II IRT Rápidas Academia de Ajedrez Armagedón (inf 989876032) 07-03-20 4:30 pm 1 Dies 13 Hores
40I IRT Clásicas Sub 1600 Armagedón (informes 989876032) 07 y 08 de Marzo 1 Dies 13 Hores
41I IRT Blitz Armagedón (informes 989876032) 08-03-20 4:30 pm 1 Dies 14 Hores
42I TORNEO DE AJEDREZ DE EQUIPOS DE INGENIEROS 2020 1 Dies 15 Hores
43VIERNES DE BLITZ - CLUB "JAQUE MATHEUS" CUSCO 1 Dies 16 Hores
44V Torneo Chess Challenge Trinitario (1er seccion) / Infomes al 949 605 334 1 Dies 16 Hores
45V Torneo Chess Challenge Trinitario (2da seccion) / Infomes al 949 605 334 1 Dies 16 Hores
46Torneo de Ajedrez "Divervacaciones" Club de Ajedrez Huánuco SUB 12 1 Dies 17 Hores
47Real Chess Club- VI Torneo Clásicas-Mikhail Botvinnik. Jue 06 Feb.2020, 07:00 pm 1 Dies 19 Hores
48TORNEO VERANO 14 DE FEBRRO 1 Dies 19 Hores
49TORNEO BLITZ INTERMEDIOS 3MINF LEONID STEIN PIURA 1 Dies 19 Hores
50Campeonato Metropolitano Juvenil 2020 - Sub 8 Femenino 1 Dies 19 Hores