Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Panama (PAN)

Flag PAN
Núm.TorneigDarrera actualització
1TORNEO BLITZ 8 DE MARZO DIA INTERNACIONAL DE LA MUJER 22 Dies
2Campeonato Nacional por Categorías 2020 (Sub-17) 23 Dies 12 Hores
3Campeonato Nacional por Categorías 2020 (Sub-15 Absoluto) 23 Dies 12 Hores
4Campeonato Nacional por Categorías 2020 (Sub-15 Femenino) 23 Dies 12 Hores
5Campeonato Nacional por Categorías 2020 (Sub-13 Absoluto) 23 Dies 12 Hores
6Campeonato Nacional por Categorías 2020 (Sub-13 Femenino) 23 Dies 12 Hores
7Campeonato Nacional por Categorias 2020 (Sub-11 Absoluto) 23 Dies 12 Hores
8Campeonato Nacional por Categorias 2020 (Sub-11 Femenino) 23 Dies 12 Hores
9Campeonato Nacional por Categorias 2020 (Sub-09) 23 Dies 12 Hores
10Campeonato Nacional por Categorias 2020 (Sub-07) 23 Dies 12 Hores
11Torneo Blitz de Ajedrez Marzo 2020 29 Dies 3 Hores
12Copa Verano Atrio Categoria U08 31 Dies 8 Hores
13Copa Verano Atrio Categoria U10 31 Dies 8 Hores
14Copa Verano Atrio Categoria U17 31 Dies 9 Hores
15TORNEO BLITZ 8 DE MARZO DIA INTERNACIONAL DE LA MUJER 31 Dies 12 Hores
16Campeonato por Categorías Bocas del Toro 37 Dies 1 Hores
17Campeonato Nacional Absoluto Final 2020 37 Dies 2 Hores
18Campeonato Nacional Femenino Final 2020 37 Dies 2 Hores
19TORNEO CLASIFICATORIO DE CATEGORIAS MENORES DE HERRERA 2020 37 Dies 12 Hores
20TORNEO DE AJEDREZ SEXY BATIDO ABSOLUTO 38 Dies 7 Hores
21Torneo Provincial de Categorias (Sub 15 y Sub 17) 38 Dies 8 Hores
22Campeonato Provincial por Categorias (Sub 13) 38 Dies 8 Hores
23Campeonato Provincial por Categorias (Sub 11) 38 Dies 8 Hores
24Campeonato Provincial por Categorias (Sub 7 y sub 9) 38 Dies 8 Hores
25Primera Copa Anclas Malll Categoria SUB 10 40 Dies 3 Hores
26Primera Copa Anclas Malll Categoria SUB 14 40 Dies 3 Hores
27Primera Copa Anclas Malll Categoria Abierta 40 Dies 3 Hores
28Campeonato Provincial por Categorias (Sub 7) 40 Dies 14 Hores
29Campeonato Provincial por Categorias (Sub 17) 40 Dies 14 Hores
30Torneo Preparatorio II 41 Dies 8 Hores
31Preparatorio para el Nacional por Categoria 42 Dies 7 Hores
32TORNEO BLITZ AMISTAD CHESS CAFE INTERNET 50 Dies 3 Hores
332020 PANAMA OESTE PROVINCIAL SUB 13 51 Dies 9 Hores
342020 PANAMA OESTE PROVINCIAL SUB 15 Y SUB 17 51 Dies 23 Hores
352020 PANAMA OESTE PROVINCIAL SUB 11 51 Dies 23 Hores
362020 PANAMA OESTE PROVINCIAL SUB 7 Y SUB 9 51 Dies 23 Hores
37I TORNEO DE AJEDREZ OPEN SANTIAGO ABSOLUTO 2020 52 Dies 6 Hores
38Campeonato de categorias 2020-Chiriqui-Absoluto 52 Dies 9 Hores
39I TORNEO DE AJEDREZ OPEN SANTIAGO INFANTIL 2020 52 Dies 9 Hores
40Campeonato de categorias 2020-Chiriqui Femenino 52 Dies 9 Hores
41Torneo Provincial de Categorias Colón 2020 52 Dies 10 Hores
42I TORNEO AMISTOSO RAPID 2020 - HERRERA 53 Dies 8 Hores
43Primer Round Robin 2020 53 Dies 13 Hores
44Campeonato de categorias 2020-Chiriqui Femenino 55 Dies 11 Hores
45Torneo Suizo 2020 56 Dies 10 Hores
46Campeonato Nacional Femenino Semifinal 59 Dies 6 Hores
47Campeonato Nacional Absoluto Semifinal 59 Dies 6 Hores
48TORNEO BLITZ DE AJEDREZ FEB 2020 64 Dies 3 Hores
49TORNEO ELIMINATORIO POR CATEGORIAS DE VERAGUAS 2020 - SUB 15 64 Dies 10 Hores
50TORNEO ELIMINATORIO POR CATEGORIAS DE VERAGUAS 2020 - SUB 17 64 Dies 10 Hores