Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Nicaragua (NCA)

Flag NCA
Núm.TorneigDarrera actualització
1Eliminatorias Escolares Juvenil 2020 (Municipales) 20 Dies 17 Hores
2Semifinal del Campeonato Nacional Femenino de Ajedrez 2020 21 Dies 13 Hores
3III Torneo David Bayardo Muñiz in Memoriam 2020 22 Dies
4Campeonato Nacional Femenino 2020- Final 22 Dies
5Campeonato Nacional Absoluto de Ajedrez 2020 (Final) 23 Dies 14 Hores
61er Torneo Blitz FIDE Nicaragua 2020 23 Dies 18 Hores
7Torneo Departamental de Boaco 2020 (Clasificacion). 24 Dies 11 Hores
8Torneo de Ajedrez "XVIII Juegos Nacionales docentes 40 Dies 14 Hores
9Torneo de Ajedrez "XVIII Juegos Nacionales docentes Femenino Final 40 Dies 14 Hores
10XIII Juegos Nacionales de Docentes 2020 Ajedrez 40 Dies 15 Hores
11Semifinal del Campeonato Nacional de Ajedrez de Nicaragua 2020. 44 Dies 14 Hores
12TORNEO DE AJEDREZ EN CONMEMORACION A LA BATALLA STALINGRADO (1942-1943) 46 Dies 17 Hores
13AMABA - Torneo Departamental Apertura del Año Escolar 2020 MINED 61 Dies 22 Hores
14Segunda Fase del Campeonato Nacional 65 Dies 13 Hores
15Torneo Blitz "La Taquería - Los Robles 2020" 65 Dies 19 Hores
16Primera Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2020 84 Dies 12 Hores
17XIX Torneo Internacional Joaquin Hurtado in Memoriam 2019 92 Dies 1 Hores
18Primera Fase del Campeonato Nacional de Ajedrez 2020. Esteli 93 Dies 15 Hores
19Blitz Navideño Torre Fuerte 2019 108 Dies 18 Hores
20II Torneo Blitz MN Gerardo Landez In Memoriam, 2019 110 Dies 21 Hores
211er Torneo Escuelas de Ajedrez Nicaragua 2019 (U14) 114 Dies 17 Hores
221er Torneo Escuelas de Ajedrez Nicaragua 2019 (U8) 114 Dies 18 Hores
23Torneo Blitz Navideño 2019 CACS-MF 120 Dies 17 Hores
24Torneo de Ajedrez Markony 128 Dies 16 Hores
25I TORNEO DE AJEDREZ DE DOCENTES de ajedrez 2019 128 Dies 23 Hores
26COPA UNAN de ajedrez 2019 Femenino 129 Dies
27COPA UNAN de ajedrez 2019 Absoluto 129 Dies 1 Hores
28Campeonato Nacional de Ajedrez Relampago Infantil Sub 14 132 Dies
29Torneo de Segunda Division 2019 - Boaco 138 Dies 10 Hores
30Final del Campeonato Nacional por Equipos 2019 142 Dies 12 Hores
31Torneo Amistoso, Municipal de ajedrez Boaco (AMABA) 150 Dies 11 Hores
321er Festival Ajedrecistico CCN - Jinotepe 2019 (Sub - 12) 153 Dies 18 Hores
33Torneo de Ajedrez II Aniversario del Centro Mundo Ruso 2019 164 Dies 13 Hores
34Primera Fase del Campeonato Nacional Por Equipos 2019 164 Dies 17 Hores
35Torneo de Ajedrez Rápido de la Asociación Departamental de Bluefields 2019, Atlantico Sur 172 Dies 10 Hores
36torneo de ajedrez "Resistencia Indigena" 2019 176 Dies 18 Hores
37Torneo de Ajedrez Rapido de la Asociacion Departamental de San Jose de los Remat 184 Dies 16 Hores
38Campeonato Nacional de Ajedrez Sub 15 Estelí 2019 192 Dies 15 Hores
39Campeonato Nacional Abierto-Fiestas Patrias 2019. 197 Dies 12 Hores
40Campeonato Nacional de Ajedrez por Equipos 204 Dies 9 Hores
41Torneo Fiestas Patrias 2019 - León 204 Dies 11 Hores
42Torneo de Ajedrez Rapido de la Asociacion Departamental de Granada. 218 Dies 10 Hores
43TORNEO ABIERTO DN CONMEMORACION AL 40 ANV DE LA POLICIA NACIONAL 221 Dies 19 Hores
44Match Amistoso HCC - CACS MF 226 Dies 16 Hores
45Campeonato Nacional Abierto de Ajedrez Activo 2019 226 Dies 16 Hores
4657 Aniv. Instituto manuel guadamuz camoapa-Torneo Departamental boaco 230 Dies 13 Hores
47IV EDICION TORNEO DE AJEDREZ TIBURON SUB 16 mixto 235 Dies 8 Hores
48IV EDICION TORNEO DE AJEDREZ TIBURON SUB 14 mixto 235 Dies 8 Hores
49IV EDICION TORNEO DE AJEDREZ TIBURON SUB 12 absoluto 235 Dies 8 Hores
50IV EDICION TORNEO DE AJEDREZ TIBURON SUB 12 femenino 235 Dies 8 Hores