Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Montenegro (MNE)

Flag MNE
Núm.TorneigDarrera actualització
1Polufinale Crne Gore u sahu za 2020 god. Podgorica 25 Dies 23 Hores
2Polufinale seniorskog prvenstva Crne Gore u šahu za sjever - 2020 god. 26 Dies 4 Hores
3Prvenstvo SK "Herceg Novi 1949" Herceg Novi 26 Dies 5 Hores
4Pojedinacno prvenstvo Crne Gore za zene - 2020 29 Dies 18 Hores
5Pionirska liga 2020 - proljecni dio 37 Dies 21 Hores
6III Brzopotezni turnir SK Buducnost 39 Dies 1 Hores
7II Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 46 Dies 1 Hores
8VI Memorijal Djordje Konjevic 51 Dies 23 Hores
9I Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 53 Dies
10Matirajmo otpad-Kapablanka 59 Dies 5 Hores
11Matirajmo otpad- Štajnic 59 Dies 5 Hores
12Matirajmo otpad-Lasker 59 Dies 5 Hores
13Rapid turnir "Zeta 03-2020" 59 Dies 10 Hores
14SK Budućnost 960 Rapid 59 Dies 23 Hores
15Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 73 Dies 16 Hores
16Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 90 Dies 14 Hores
1728 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 93 Dies 21 Hores
18Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 97 Dies 14 Hores
19Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 100 Dies 19 Hores
20Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 100 Dies 21 Hores
21Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 105 Dies 17 Hores
22Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 109 Dies 23 Hores
23Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 109 Dies 23 Hores
24Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 109 Dies 23 Hores
25Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 109 Dies 23 Hores
26Pionirska liga 2019 114 Dies 21 Hores
27Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 119 Dies 17 Hores
28Podgorica Kup 2019 - eliminacije 121 Dies 2 Hores
29Podgorica Kup 2019 122 Dies 17 Hores
307. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 122 Dies 21 Hores
317. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 122 Dies 21 Hores
327. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 122 Dies 21 Hores
337. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 122 Dies 21 Hores
347. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 122 Dies 21 Hores
357. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 122 Dies 21 Hores
367. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 122 Dies 21 Hores
377. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 122 Dies 21 Hores
387. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 122 Dies 21 Hores
397. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 122 Dies 21 Hores
407. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 122 Dies 21 Hores
417. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 122 Dies 21 Hores
427. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 123 Dies
43Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 128 Dies 22 Hores
441st Montenegro League 2019 128 Dies 23 Hores
457. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 130 Dies 1 Hores
4610. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 130 Dies 2 Hores
4710. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 130 Dies 2 Hores
48European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 130 Dies 2 Hores
49European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 130 Dies 2 Hores
50European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 130 Dies 2 Hores