Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Republic of North Macedonia (MKD)

Flag MKD
Núm.TorneigDarrera actualització
1Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2020 - U12 - POSTPONED 25 Dies 13 Hores
2Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2020 - OPEN - POSTPONED 25 Dies 13 Hores
3ALKALOID Rapid Open 2020-postponed 28 Dies 17 Hores
4ALKALOID Blitz Open 2020-postponed 28 Dies 17 Hores
5Kumanovo - Blitz 2020 31 Dies 4 Hores
6The humanitarian tournament LET US HELP NORA 81 Dies 1 Hores
7Bitola Blitz 2020 96 Dies 6 Hores
8SKOPJE OPEN 2019 116 Dies 15 Hores
9ALKALOID Rapid Open 2019 117 Dies 4 Hores
10Youth Tournament DERZHAVIN 2019 130 Dies 8 Hores
11Women Team Championship of North Macedonia 2019 130 Dies 9 Hores
12Youth Tournament DERZHAVIN 2019 (born 2009 or younger) 130 Dies 9 Hores
13Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U10) 143 Dies 18 Hores
14Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U12) 143 Dies 18 Hores
15Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U18) 143 Dies 18 Hores
16Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U08) 144 Dies 11 Hores
17OPEN Prilep 2019 156 Dies 3 Hores
18OPEN Bitola 2019 - Mladinski turnir vo zabrzan sah 156 Dies 3 Hores
19Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта IV - V одд.) 157 Dies 8 Hores
20Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта VIII-IX одд.) 157 Dies 8 Hores
21Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта VI - VII одд.) 157 Dies 8 Hores
22Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( средни училишта ) 157 Dies 8 Hores
23Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта I - III одд.) 157 Dies 8 Hores
24Blitz Gazi Baba 2019 160 Dies 1 Hores
25Mladinski turnir LASKER 2019 179 Dies 11 Hores
26Youth Team Championship of North Macedonia-U14 193 Dies 3 Hores
27Youth Team Championship of North Macedonia-U16 193 Dies 10 Hores
28Youth Team Championship of North Macedonia-U18 193 Dies 11 Hores
29Youth Team Championship of North Macedonia-U12 193 Dies 12 Hores
30Youth Team Championship of North Macedonia-U10 193 Dies 12 Hores
31Youth Team Championship of North Macedonia-U08 194 Dies 6 Hores
32International Youth Chess Tournament "Lake Queen 2019"- B (born 2001 or younger) 213 Dies 7 Hores
33International Youth Chess Tournament "Lake Queen 2019"- C (born 2009 or younger) 213 Dies 9 Hores
342nd Memorial Chess Tournament ''Mahi Halili - Lala'' 221 Dies 1 Hores
35Open Championship of North Macedonia 2019 223 Dies 10 Hores
36Women Championship of North Macedonia 2019 224 Dies 5 Hores
37XXVIII Team Championship of North Macedonia 256 Dies 8 Hores
38Championship of North Macedonia for blind and visualy impaired 2019 267 Dies 11 Hores
39INT. YOUTH CHESS RATING TOURNAMENT "Ethno Village Timchevski 2019" (U-20 & G-20) 281 Dies 7 Hores
40INT. YOUTH CHESS RATING TOURNAMENT "Ethno Village Timchevski 2019" (U-12 & G-12) 281 Dies 8 Hores
41CHESS CAMP GAMBIT ASSECO SEE 2019 296 Dies 4 Hores
42Championship of North Macedonia 2019 317 Dies 8 Hores
43KVALITET 2019 - (ELO<2200) 319 Dies 10 Hores
44KVALITET 2019 - C (under 10 year old) 319 Dies 12 Hores
454th Memorial Chess Tournament FADIL NIMANI 320 Dies 7 Hores
46Youth Championships of North Macedonia 2019-U14 344 Dies 10 Hores
47Youth Championships of North Macedonia 2019-U18 344 Dies 11 Hores
48Youth Championships of North Macedonia 2019-G10 344 Dies 14 Hores
49Youth Championships of North Macedonia 2019-G12 344 Dies 14 Hores
50Youth Championships of North Macedonia 2019-U08 344 Dies 14 Hores