Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Jamaica (JAM)

Flag JAM
Núm.TorneigDarrera actualització
1National Age Group Championships 2020 Under-10 Absolute Section 21 Dies 12 Hores
2National Age Group Championships 2020 Under-12 Female Section 21 Dies 13 Hores
3National Age Group Championships 2020 Under-12 Absolute Section 21 Dies 13 Hores
4National Age Group Championships 2020 Under-14 Absolute Section 21 Dies 14 Hores
5National Age Group Championships 2020 Under-16 Female Section 21 Dies 14 Hores
6National Age Group Championships 2020 Under-16 Absolute Section 21 Dies 14 Hores
7National Age Group Championships 2020 Under-14 Female Section 21 Dies 14 Hores
8National Age Group Championships 2020 Under-08 Female Section 21 Dies 15 Hores
9National Age Group Championships 2020 Under-08 Absolute Section 21 Dies 15 Hores
10National Age Group Championships 2020 Under-10 Female Section 21 Dies 15 Hores
11National Age Group Championships 2020 Under-18 Absolute Section 21 Dies 15 Hores
12National High Schools Chess Championships 2019/20 Finals 30 Dies 23 Hores
13National High Schools Chess Championships 2019/20 Playoffs 35 Dies 1 Hores
14Presidents Invitational 2020 38 Dies 23 Hores
15National Championships 2020 Female 38 Dies 23 Hores
16National Championships 2020 Absolute 38 Dies 23 Hores
17Primary School's Chess Championships 2020 Under 8 Section 61 Dies 17 Hores
18Primary School's Chess Championships 2020 Open Section 61 Dies 17 Hores
19Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Grade 6 66 Dies 21 Hores
20Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Grade 2 66 Dies 21 Hores
21Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Grade 3 66 Dies 21 Hores
22Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Grade 1 66 Dies 21 Hores
23Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Grade 4 66 Dies 21 Hores
24Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Grade 5 66 Dies 21 Hores
25Mona Prep Rapid Chess Tournament 2020 Kindergarden 66 Dies 22 Hores
26IA FM John Powell Open 2020 FIDE Open Section 68 Dies 23 Hores
27IA FM John Powell Open 2020 FIDE U-1600 Section 68 Dies 23 Hores
28IA FM John Powell Open 2020 FIDE Rapid U-1300 (ABS) Section 68 Dies 23 Hores
29IA FM John Powell Open 2020 FIDE Rapid U-1300 (FEM) Section 68 Dies 23 Hores
30National Junior Championships (Fem) 2020 Playoffs 79 Dies 19 Hores
31National Junior Championships (Abs) 2020 Playoffs 79 Dies 19 Hores
32National Junior Championships (Abs) 2020 83 Dies 1 Hores
33National Junior Championships (Fem) 2020 83 Dies 1 Hores
34Frederick Cameron Open 2019 FIDE U-1600 Section 105 Dies 22 Hores
35Frederick Cameron Open 2019 JCF Rapid U-1300 (Female) Section 105 Dies 22 Hores
36Frederick Cameron Open 2019 JCF Rapid U-1300 (Absolute) Section 105 Dies 22 Hores
37Frederick Cameron Open 2019 FIDE Open Section 105 Dies 22 Hores
38STAPS Intra School Chess Showdown 2019 113 Dies 22 Hores
39WIM Deborah Richards-Porter Ladies Chess Tournament 2019 Under-12 & Under-10 Section 115 Dies 20 Hores
40WIM Deborah Richards-Porter Ladies Chess Tournament 2019 High School U1200 Section 115 Dies 20 Hores
41WIM Deborah Richards-Porter Ladies Chess Tournament 2019 OPEN Section 115 Dies 20 Hores
42WIM Deborah Richards-Porter Ladies Chess Tournament 2019 Under-08 Section 115 Dies 20 Hores
43National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 5 Preliminaries 123 Dies 16 Hores
44National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 6 Preliminaries 127 Dies 23 Hores
45National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 4a Preliminaries 130 Dies 13 Hores
46National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 4b Preliminaries 130 Dies 21 Hores
47National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 3a Preliminaries 133 Dies 11 Hores
48National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 3b Preliminaries 133 Dies 12 Hores
49National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 2b Preliminaries 136 Dies 1 Hores
50National High Schools Chess Championships 2019/20 Zone 2a Preliminaries 136 Dies 1 Hores