Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Hungary (HUN)

Flag HUN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Budapest Team Ch. Szen J. Group 2019-2020 R 11 12 Dies 22 Hores
2Budapest Team Ch. Bilek Istvan Group 2019-2020 R 10 12 Dies 22 Hores
3Budapest Team Ch. Lilienthal A. Group 2019-2020 R 10 12 Dies 22 Hores
4First Saturday Nadassy Schev March 2020 13 Dies
515th Baranya International Chess Festival Thermal Hotel Harkany 13 Dies 2 Hores
6First Saturday GM March 2020 14 Dies 23 Hores
7First Saturday IM March 2020 14 Dies 23 Hores
8233133 Team League Fejer Regon 1st Division 2019_2020 Round 3 14 Dies 23 Hores
911. Budapest bajnokság 16 Dies
10Grand-Onyx Casino 24órás Schnell sakkverseny Debrecen 17 Dies 4 Hores
11Mátra Kupa Mátrafüred 18 Dies 23 Hores
12Ancsin Memorial 2020 19 Dies 4 Hores
13Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „A” csoport 20 Dies 7 Hores
14TFSE Racka Rapid április – egynapos FIDE rapidverseny halasztva május/júniusra! 20 Dies 7 Hores
15XV. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel 20 Dies 22 Hores
169th Hagymatikum Kupa U2200 21 Dies 5 Hores
179th Hagymatikum Kupa 2020 (A) 21 Dies 9 Hores
18Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „C” csoport 21 Dies 13 Hores
196th Wolf Gyorgy Memorial Open 22 Dies 10 Hores
206th Wolf Gyorgy Memorial B U2000 22 Dies 10 Hores
21XXI.Szakmar Kupa 2020 Felnőtt csoport 23 Dies
22XXI. Szakmar Kupa 2020 23 Dies
23LXXVIII. Szimultán Kupa B-csoport 23 Dies 11 Hores
24LXXVIII. Szimultán Kupa A-csoport 23 Dies 11 Hores
25GyMS Megye Nyílt OVIS Sakk Bajnoksága 23 Dies 11 Hores
26GyMS Megye Nyílt ELSŐS Sakk Bajnoksága 23 Dies 11 Hores
27LXXVII. Szimultán Kupa B-csoport 23 Dies 11 Hores
28LXXVII. Szimultán Kupa A-csoport 23 Dies 11 Hores
29LXXVI. Szimultán Kupa B-csoport 23 Dies 11 Hores
30LXXVI. Szimultán Kupa A-csoport 23 Dies 11 Hores
31XXIV. Kapuvári Király Kupa C-csoport (2008-2009) 23 Dies 11 Hores
32XXIV. Kapuvári Király Kupa E-csoport ( -2012) 23 Dies 11 Hores
33XXIV. Kapuvári Király Kupa D-csoport (2010-2011) 23 Dies 11 Hores
34XXIV. Kapuvári Király Kupa B-csoport (2004-2007) 23 Dies 11 Hores
35XXIV. Kapuvári Király Kupa A-csoport 23 Dies 11 Hores
36Jubileumi Rapid Sakkverseny - "B" csoport DMTK (2020.05.24) 24 Dies
37Jubileumi Rapid Sakkverseny DMTK (2020.05.24) 24 Dies
38Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2019-2020 24 Dies
39Budapest Youth Team Ch. 2019-2020 Adam Gyorgy Memorial R 6-7 25 Dies 1 Hores
40Géza napi megemlékezés FIDE Rapid 25 Dies 2 Hores
41III.Perkáta kupa 4. korcsoport 25 Dies 2 Hores
42III.Perkáta kupa 3. korcsoport 25 Dies 2 Hores
43III.Perkáta kupa 2. korcsoport 25 Dies 2 Hores
44III. Perkáta kupa Kezdők és 1. korcsoport 25 Dies 2 Hores
45GyMS Megyei II. osztályú Sakk Csapatbajnokság Dr. Bély Miklós-csoport *** 2019/2020 25 Dies 2 Hores
46Budapesti Ifjúsági CsB Amatőr osztály, tavaszi verseny 25 Dies 5 Hores
47Twickel Kupa 2020 tavasz A csoport 25 Dies 17 Hores
48Terezvaros Feher Fekete Fitness Art Cup U1600 (május 9-10.) 25 Dies 22 Hores
49Terezvaros Feher Fekete Fitness Art Cup U2200 (május 9-10) 25 Dies 22 Hores
50Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 26 Dies 12 Hores