Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Georgia (GEO)

Flag GEO
Núm.TorneigDarrera actualització
1საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 36 Dies 19 Hores
2Tbilisi Sunday (Blitz-05) 2020 38 Dies 15 Hores
3ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 38 Dies 15 Hores
4ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 38 Dies 15 Hores
5საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV-V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 38 Dies 19 Hores
6III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 38 Dies 19 Hores
75 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 38 Dies 19 Hores
82 Olympic Champion open 39 Dies 12 Hores
9საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა 8, 10, 12. დასავლეთ ზონა 39 Dies 15 Hores
10საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 40 Dies 14 Hores
11იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის 40 Dies 18 Hores
12იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე გოგონათა შორის 40 Dies 18 Hores
13იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 40 Dies 18 Hores
14იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის 40 Dies 18 Hores
15იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 40 Dies 18 Hores
16იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის 40 Dies 19 Hores
17იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 40 Dies 19 Hores
18იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 40 Dies 19 Hores
19TB Ch U8 Girls 43 Dies 16 Hores
20TB Ch U8 Boys 43 Dies 16 Hores
21Tbilisi Sunday (Blitz-04) 2020 45 Dies 13 Hores
22მე-4 თანრიგის ტურნირი "ჭადრაკის დედოფლის აკადემია" 45 Dies 15 Hores
23საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 45 Dies 15 Hores
24Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 45 Dies 15 Hores
25Adjarian Qualification Tournament (III Category) 45 Dies 15 Hores
26Adjarian Qualification Tournament (V Category) 45 Dies 15 Hores
27მე-5 თანრიგის ტურნირი "ჭადრაკის დედოფლის აკადემია" 45 Dies 16 Hores
28III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 45 Dies 19 Hores
29V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 45 Dies 19 Hores
30IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 45 Dies 19 Hores
31საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 45 Dies 19 Hores
32საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 45 Dies 19 Hores
33 Al.Bokuchava B-16 Cup 2020 51 Dies 17 Hores
34 Al.Bokuchava G-16 Cup 2020 51 Dies 18 Hores
35Tbilisi Sunday (Blitz-03) 2020 52 Dies 15 Hores
36Adjarian Qualification Tournament (V Category) 52 Dies 15 Hores
37Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 52 Dies 15 Hores
38Adjarian Qualification Tournament (III Category) 52 Dies 15 Hores
39საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 52 Dies 19 Hores
40საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 52 Dies 19 Hores
41 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 52 Dies 20 Hores
42V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 52 Dies 20 Hores
43 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 52 Dies 20 Hores
44Adjarian Chess Championship Rapid 2020 B-12 (Rapid) 58 Dies 15 Hores
45Adjarian Chess Championship 2020 B/G-8 Blitz 58 Dies 15 Hores
46Adjarian Chess Championship 2020 B/G-12 Blitz 58 Dies 15 Hores
47Adjarian Chess Championship 2020 B/G-16 Blitz 58 Dies 15 Hores
48ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 8-9 თებერვალი 2020 59 Dies 14 Hores
49ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 8-9 თებერვალი 2020 59 Dies 14 Hores
50ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო IV თანრიგზე 21-22 დეკემბერი 59 Dies 14 Hores