Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Finland (FIN)

Flag FIN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Käpylän mestaruus 2020 27 Dies 14 Hores
2Selokunkku-turnaussarja (kevät 2020, 1.osakilpailu) 33 Dies 5 Hores
3KäpSK:n maaliskuun 2020 blixt 35 Dies 2 Hores
4SATAKUNNAN AVOIN MESTARUUS 2020 29.2.-1.3. SASTAMALA 39 Dies 5 Hores
5Intellektin nappulaturnaus 2020 39 Dies 9 Hores
6MatSK weekend tournament 2020 B-ryhmä 46 Dies 5 Hores
7MatSK weekend tournament 2020 A-ryhmä 46 Dies 6 Hores
8MatSK weekend tournament 2020 Nuorten ryhmä 46 Dies 7 Hores
9Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, lohko B 47 Dies 11 Hores
10Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, Alalohko 47 Dies 11 Hores
11Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, Ylälohko 47 Dies 12 Hores
12Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, lohko A 47 Dies 13 Hores
13MatSK weekend tournament 2020 48 Dies 7 Hores
14MikkSK 17.2.2020 15+15 52 Dies 3 Hores
15TuTS 15+15 6 kierrosta 52 Dies 4 Hores
16Salon Shakkikerhon viikonlopputurnaus 53 Dies 6 Hores
17Kotkan Nopeanshakin kilpailut 2020 53 Dies 6 Hores
18KäpSK:n rapid 3/2020 56 Dies 3 Hores
19KäpSK:n helmikuun 2020 blixt 63 Dies 3 Hores
2041. Jyväskylän Talven turnaus, B-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 67 Dies 5 Hores
2141. Jyväskylän Talven turnaus, A-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 67 Dies 6 Hores
2241. Jyväskylän Talven turnaus, C-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 67 Dies 6 Hores
23Turun turnajaiset A-ryhmä 68 Dies 12 Hores
24Turun turnajaiset F-ryhmä 68 Dies 12 Hores
25Turun turnajaiset E-ryhmä 68 Dies 12 Hores
26Turun turnajaiset C-ryhmä 68 Dies 12 Hores
27Turun turnajaiset D-ryhmä 68 Dies 12 Hores
28Turun turnajaiset B-ryhmä 68 Dies 13 Hores
29Jyväskylän nopean shakin ELO-turnaus 69 Dies 3 Hores
30Testiturnaus4 26..1.2020 74 Dies 9 Hores
31Oulun avoin mestaruusturnaus 81 Dies 8 Hores
32Porvoon Shakkikerho, kuukausipikapeli 82 Dies 11 Hores
33testiturnaus2 83 Dies 13 Hores
34Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, EK ja 1. luokka 84 Dies 12 Hores
35Koe 15.1.2020 15 + 15 85 Dies 13 Hores
36KäpSK:n tammikuun 2020 blixt 91 Dies 3 Hores
37Helsingin mestaruus 2020, M-ryhmä 95 Dies 8 Hores
38Helsingin mestaruus 2020, A-ryhmä 95 Dies 8 Hores
39Etelä-Pohjanmaan shakkipiirin mestaruusturnaus 4.-5.1.2020 95 Dies 8 Hores
40Helsingin mestaruus 2020, B-ryhmä 95 Dies 8 Hores
41Helsingin mestaruus 2020, S65-ryhmä 95 Dies 9 Hores
42HSL Rapid 1/2020 96 Dies 6 Hores
43Kunkkujahti 2019 101 Dies 7 Hores
44ESK Pikkujouluturnaus 2019 111 Dies 3 Hores
45Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 7-9-luokka 116 Dies 8 Hores
46Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 5-6-luokka 116 Dies 8 Hores
47Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 4-luokka 116 Dies 8 Hores
48Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 3-luokka 116 Dies 8 Hores
49Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 2-luokka 116 Dies 8 Hores
50Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 1-luokka 116 Dies 8 Hores