Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Estonia (EST)

Flag EST
Núm.TorneigDarrera actualització
1MK Vektor lahtine välkmale A 1 Dies 12 Hores
236. Eesti omavalitsuste talimängud males 1 Dies 16 Hores
3MK Vektor lahtine kiirmale B 2 Dies 9 Hores
4MK Vektor lahtine kiirmale A 2 Dies 9 Hores
5Malemaja välkturniiride sari seenioridele VI etapp 4 Dies 3 Hores
6Malemaja välkturniiride sari seenioridele V etapp 4 Dies 3 Hores
7Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (VI etapp) 5 Dies 16 Hores
8Kose Valla 2020 malemeistrivõistlused (kiirmale) 9 Dies 11 Hores
9Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp A-turniir 15 Dies 4 Hores
10Noorte lahtine voistlussari tavamales TALLINN-2020 II-etapp B-turniir 15 Dies 4 Hores
11Malemaja välkturniiride sari seenioridele III etapp 15 Dies 16 Hores
12Malemaja välkturniiride sari seenioridele IV etapp 18 Dies 5 Hores
13Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U18 26 Dies 8 Hores
14Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - U12 26 Dies 8 Hores
15Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G12 26 Dies 8 Hores
16Eesti noorte 2020. aasta meistrivoistlused - G18 26 Dies 8 Hores
17Kiirmaleturniir „Vinni Välk“ 26 Dies 10 Hores
18Malemaja välkturniiride sari seenioridele II etapp 31 Dies 8 Hores
19Viimsi MS „Apones“ lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (V etapp) 34 Dies 4 Hores
20Tartu Kivilinna Kooli MV 2020 34 Dies 4 Hores
21Ratsu karikas II 3.-8.klass 38 Dies 6 Hores
22Ratsu Karikas II 1.-2. klass 38 Dies 7 Hores
23Ratsu Karikas II Tüdrukud 38 Dies 7 Hores
24Malemaja välkturniiride sari seenioridele I etapp 39 Dies 5 Hores
25XXIX rahvusvaheline välkmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 41 Dies 13 Hores
26XXIX rahvusvaheline kiirmaleturniir „MEENUTADES PAUL KEREST“ 41 Dies 13 Hores
27Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp A-turniir 50 Dies 10 Hores
28Noorte lahtine võistlussari tavamales TALLINN-2020 I etapp B-turniir 50 Dies 10 Hores
29Ervin Lieberti juubeliturniir - 80! 56 Dies 19 Hores
30Tartu MV 2019 57 Dies 10 Hores
31TARTU JÕULUTURNIIR 2019 64 Dies 5 Hores
32Malemaja välkturniiride sari seenioridele XII etapp 67 Dies 5 Hores
33Viimsi MS Apones lahtine võistlussari välkmales 2019-2020 (IV etapp) 69 Dies 5 Hores
34LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 A turniir 72 Dies 10 Hores
35LÜGANUSE VALLA KARIKATURNIIR KIIRMALES 2019 B turniir 72 Dies 10 Hores
36Sügisturniir4 73 Dies 6 Hores
37Malemaja välkturniiride sari seenioridele XI etapp 74 Dies 5 Hores
38European Individual Blitz Chess Championship 2019 79 Dies 7 Hores
39European Individual Rapid Chess Championship 2019 80 Dies 6 Hores
40European Youth Rapid Cup - Super Final - Girls 83 Dies 4 Hores
41European Youth Rapid Cup - Super Final - Open 83 Dies 4 Hores
42European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Girls 83 Dies 10 Hores
43European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Open 83 Dies 11 Hores
44European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U10 Girls 83 Dies 11 Hores
45European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Girls 83 Dies 11 Hores
46European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U18 Open 83 Dies 11 Hores
47European Youth Blitz Chess Championship 2019 - U14 Open 83 Dies 11 Hores
48European Youth Rapid Chess Championship 2019 - U18 Open 84 Dies 3 Hores
49European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 14 84 Dies 3 Hores
50European Youth Rapid Team Chess Championship 2019 - U 18 84 Dies 3 Hores