Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Spain (ESP)

Flag ESP
Núm.TorneigDarrera actualització
1ARA Cto de Aragon por Equipos Segunda Grupo IV 5 Hores 10 Min.
2Campeonato Provincial Sub-18 5 Hores 24 Min.
3IV Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 10 5 Hores 46 Min.
4IV Torneo Infantil Centro Comercial El Encinar. Sub 8 5 Hores 52 Min.
5Copa de Andalucia 2020 (245382) 6 Hores 24 Min.
6Campionat de Mallorca per equips tercera 2020 (FIDE ID:243654) 7 Hores 1 Min.
7CTO DE TENERIFE POR EQUIPOS 2020 - SEGUNDA 7 Hores 8 Min.
8Veteranos Supra50 de Sevilla 2020 7 Hores 16 Min.
9II OPEN INTERNACIONAL SUB2200 VILLA DE BENALMADENA - XXI MEMORIAL MENDOZA 7 Hores 29 Min.
10VI SHAHMAT SANLUCAR 30 + 30 "35 ANIVERSARIO CLUB 1985-2020" 7 Hores 36 Min.
11Campeonato Absoluto Individual de Almería. Concentración 7 Hores 52 Min.
12Escolar Tres Cantos 2020 Sub-8 7 Hores 55 Min.
13V Torneo Internacional Sub-2200 Vila de Xabia 2020 8 Hores
14Escolar Tres Cantos 2020 Sub-12 8 Hores 12 Min.
15XV Campeonato de Málaga de Veteranos 8 Hores 15 Min.
16Cto.Absoluto Individual Almería.ZONAL PONIENTE.Roquetas 8 Hores 19 Min.
17Campeonato Provincial Individual Absoluto de Primera Categoría 8 Hores 21 Min.
1847º Torneo Internacional de Ajedrez de La Roda 8 Hores 40 Min.
19Campeonato de Ponferrada 8 Hores 45 Min.
20Campeonato Escolar Alevin, Infantil, Cadete Ibiza 2020 8 Hores 52 Min.
21Campionat de Mallorca Veterans 2020 (243082) 8 Hores 52 Min.
222o Clasificatorio Juegos de Gran Canaria Sub 08 8 Hores 57 Min.
232o Clasificatorio Juegos de Gran Canaria Sub 10 8 Hores 58 Min.
24TORNEIG PUNTA DE N'AMER 2020 Tercer del Circuit Reis i Dames de Llevant 9 Hores 4 Min.
25Final Provincial Sub14 Valencia XXXVIII Jocs Esportius de la Comunitat Valenciana 9 Hores 13 Min.
26Final Provincial Sub16 Valencia XXXVIII Jocs Esportius de la Comunitat Valenciana 9 Hores 14 Min.
27Veteranos Supra65 de Sevilla 2020 9 Hores 20 Min.
28Absoluto Individual de Sevilla 9 Hores 28 Min.
29Cto.Absoluto Individual Almería.ZONAL LEVANTE.Tíjola 9 Hores 40 Min.
30Cto.Absoluto Individual Almería 2020.Pechina C.Fide 243210 9 Hores 41 Min.
31Campionat de Mallorca sub-18 2020 (243086) 10 Hores 4 Min.
32Campionat de Mallorca Femeni 2020 (243790) 10 Hores 6 Min.
33ARA Cto de Aragon por Equipos Promocion Grupo II 10 Hores 20 Min.
34Escacs Xativa 2020 10 Hores 34 Min.
35elllobregat Open Chess TnmT Group B - 2nd Edition 10 Hores 41 Min.
36elllobregat Open Chess TnmT Group A - 2nd Edition 10 Hores 47 Min.
37Zonal Escolar Equipos Irun - Infantil - Alevin - Benjamin - 10 Hores 59 Min.
38Campeonato de Extremadura por Equipos de Segunda Division 2020 11 Hores 6 Min.
39Rapido Absoluto CTL Salamanca 2020 11 Hores 6 Min.
40ARA Cto de Aragon por Equipos Promocion B Grupo IV 11 Hores 9 Min.
41ARA Cto de Aragon por Equipos Promocion B Grupo III 11 Hores 12 Min.
42Campeonato de Málaga Sub18 11 Hores 15 Min.
43ARA Campeonato de Aragón por Equipos Promocion A Grupo III 11 Hores 20 Min.
44ARA Campeonato de Aragón por Equipos Promocion A Grupo II 11 Hores 22 Min.
45ARA Campeonato de Aragón por Equipos Promocion A Grupo I 11 Hores 31 Min.
46Juegos Deportivos Municipales de Ajedrez 2020. Sub-12 11 Hores 33 Min.
47ARA Cto de Aragon por Equipos Primera Gr III (238530) 11 Hores 34 Min.
48ARA Cto de Aragon por Equipos Segunda Grupo V 11 Hores 36 Min.
49Juegos Deportivos Municipales de Ajedrez 2020. Sub-10 11 Hores 36 Min.
50ARA Cto de Aragon por Equipos Segunda Grupo III 11 Hores 48 Min.