Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: England (ENG)

Flag ENG
Núm.TorneigDarrera actualització
1Darlington Internal Competitions - ED WALKER SHIELD OPEN 15 Dies 18 Hores
2Blackpool Major 16 Dies 20 Hores
3Blackpool Minor 17 Dies
4Blackpool Open 17 Dies
528th Birmingham Rapidplay Open 17 Dies
628th Birmingham Rapidplay Major 17 Dies
728th Birmingham Rapidplay Inter 17 Dies
828th Birmingham Rapidplay Minor 17 Dies
9Blackpool Inter 17 Dies
10Blackpool Standard 17 Dies
11Northumberland Championship Sell 2019-20 18 Dies 10 Hores
12CANCELLED - 80th Hampstead: Under 1900 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 18 Dies 20 Hores
13CANCELLED - 80th Hampstead: Under 2200 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 18 Dies 20 Hores
14CANCELLED - 80th Hampstead: Under 1700 Section - every month in the heart of Hampstead Village, London NW3 6NS 18 Dies 20 Hores
15Warwick Uni 1st Charity Tournament 19 Dies 21 Hores
16Morpeth Chess Club Championship 2019-20 20 Dies 7 Hores
17Edgware Gambits Junior Chess Club Spring Term 2020 20 Dies 21 Hores
18Northumberland Championship Gilroy 2019-20 21 Dies 1 Hores
19Northumberland Championship Zollner 2019-20 21 Dies 10 Hores
202019 -2020 Watford Club Championship 22 Dies 5 Hores
21EACU Closed Chess Championships 2019-20 U130 23 Dies 2 Hores
22St Albans Congress Intermediate 23 Dies 19 Hores
23St Albans Congress Minor 23 Dies 19 Hores
24St Albans Congress Challengers 23 Dies 20 Hores
25EACU Closed Chess Championships 2019-20 U170 24 Dies
26EACU Closed Chess Championships 2019-20 Open 24 Dies
272020 Coventry Chess Academy Rapidplay Masters 24 Dies 1 Hores
282020 Coventry Chess Academy Rapidplay Primary 24 Dies 1 Hores
292020 Coventry Chess Academy Rapidplay Secondary 24 Dies 2 Hores
302020 Coventry Junior Open Under 11 Group B 24 Dies 19 Hores
31CXXXVIII Varsity Chess Match 25 Dies
32Golders Green Rapidplay: FIDE Minor Under 145 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 1 Hores
33Golders Green Rapidplay: FIDE Open Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 1 Hores
34Golders Green Rapidplay: FIDE Improvers Under 105 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 1 Hores
35Golders Green Rapidplay: FIDE Major Under 170 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 1 Hores
36Golders Green Rapidplay: FIDE Amateur Under 120 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 1 Hores
372020 Coventry Junior Open Under 11 Group D 25 Dies 1 Hores
382020 Coventry Junior Open Under 18 Group A 25 Dies 1 Hores
39Golders Green Rapidplay: ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 1 Hores
402020 Coventry Junior Open Under 11 Group A 25 Dies 1 Hores
412020 Coventry Junior Open Under 18 Group B 25 Dies 1 Hores
422020 Coventry Junior Open Under 11 Group C 25 Dies 1 Hores
43Golders Green Rapidplay: ECF Under 80 Section at St Luke’s Church in Kidderpore Avenue, London NW3 7SU 25 Dies 3 Hores
44St Albans Congress Major 26 Dies 18 Hores
45Hendon FIDE Blitz - every month - all welcome 26 Dies 21 Hores
46Hertfordshire Open Junior Championships 2020 U18 Major 30 Dies 5 Hores
47Hertfordshire Open Junior Championships 2020 U13 31 Dies 1 Hores
48Hertfordshire Open Junior Championships 2020 U11 31 Dies 1 Hores
49Hertfordshire Open Junior Championships 2020 Stars Barred 31 Dies 1 Hores
50Hertfordshire Open Junior Championships 2020 U9 31 Dies 1 Hores