Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Núm.TorneigDarrera actualització
1Praha - 78. PORG Open B 2 Minuts
2Praha - 78. PORG Open A 16 Minuts
3Okresní mládežnická šachová liga 5. kolo, 22.2.2020, Kopřivnice 6 Hores 57 Min.
4Open QCC České Budějovice 7 Hores 52 Min.
5MČR mládeže 2020 - Národní open 9 Hores 27 Min.
6MČR mládeže 2020 - FIDE open 9 Hores 27 Min.
7MČR mládeže 2020 - H16 9 Hores 27 Min.
8MČR mládeže 2020 - H14 9 Hores 27 Min.
9MČR mládeže 2020 - H12 9 Hores 27 Min.
10MČR mládeže 2020 - H10 9 Hores 27 Min.
11MČR mládeže 2020 - D16 9 Hores 27 Min.
12MČR mládeže 2020 - D14 9 Hores 27 Min.
13MČR mládeže 2020 - D12 9 Hores 27 Min.
14MČR mládeže 2020 - D10 9 Hores 27 Min.
15XIII. aprílový turnaj 9 Hores 53 Min.
16Lázeňský pohár 2020 - Turnaj se zápočtem na FIDE a LOK ČR 10 Hores 23 Min.
17TEPLICE OPEN 2020 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 10 Hores 31 Min.
18LIBEREC OPEN 2020 11 Hores 3 Min.
1915. ročník šachového turnaje - Tereos TTD a.s. - Dobrovice 11 Hores 17 Min.
20O pohár starosty města Nymburk, 6.ročník 12 Hores 16 Min.
21Jihočeský šachový svaz, 3. divize, skup. Východ 12 Hores 17 Min.
22Klubovní přebor SK Šachy Clumec v rapidu 2020 12 Hores 18 Min.
23GPOA OPEN 2020 - středoškolský přebor JmŠS v rapidšachu (HD18 a HD20) 14 Hores 18 Min.
24KP III A 2019-20 ÚŠS 14 Hores 38 Min.
25MOSTECKÝ RAPID 2020 4. ročník turnaje Dorostenci 14 Hores 47 Min.
26MOSTECKÝ RAPID 2020 4. ročník turnaje Starší žáci 15 Hores 15 Min.
27MOSTECKÝ RAPID 2020 4. ročník turnaje Mladší žáci 15 Hores 29 Min.
28Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 31 15 Hores 30 Min.
291. VASTO Tour 2019/2020 - 3. turnaj - Vsetín 22.2.2020 - U14 15 Hores 38 Min.
30Přebor Litně v šachu mládeže 2020 - starší žáci 5. turnaj základního kola KP regionu SB 2019-2020 16 Hores 18 Min.
314.turnaj Grand Prix OP mládeže okr. Opava 2019/20 16 Hores 22 Min.
32Zlínský šachový turnaj pro mládež 22. 2. 2020-STARŠÍ 16 Hores 54 Min.
33Zlínský šachový pro mládež 22.2.2020-MLADŠÍ 16 Hores 55 Min.
341. VASTO Tour 2019/2020 - 3. turnaj - Vsetín 22.2.2020 - U16 16 Hores 58 Min.
35Stará Boleslav 2020- starší 16 Hores 59 Min.
36Stará Boleslav 2020- mladší 16 Hores 59 Min.
371. VASTO Tour 2019/2020 - 3. turnaj - Vsetín 22.2.2020 - U12 16 Hores 59 Min.
381. VASTO Tour 2019/2020 - 3. turnaj - Vsetín 22.2.2020 - U10 16 Hores 59 Min.
39Přebor Litně v šachu mládeže 2020 - mladší žáci 5. turnaj základního kola KP regionu SB 2019-2020 17 Hores 9 Min.
40Přebor Třinecké šachové školy 17 Hores 29 Min.
41Oddílový přebor v rapid šachu 2020 17 Hores 40 Min.
42Krajská soutěž družstev žáků PdŠS - 2. kolo - Lanškroun 17 Hores 44 Min.
437. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Čerčany - 22.2.2020 - turnaj A 17 Hores 45 Min.
44Prague International Chess Festival 2020 - C 17 Hores 45 Min.
45Krajský přebor družstev mladších žáků - KHŠS 17 Hores 49 Min.
467. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Čerčany - 22.2.2020 - turnaj C 17 Hores 51 Min.
477. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Čerčany - 22.2.2020 - turnaj B 17 Hores 59 Min.
48VELKÁ CENA KRNOVA MLÁDEŽE V ŠACHU Benjamínci 18 Hores 23 Min.
49VELKÁ CENA KRNOVA MLÁDEŽE V ŠACHU Starší žáci 18 Hores 23 Min.
50Kobyliský rapid 2019/2020 6. turnaj 18 Hores 30 Min.