Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
Núm.TorneigDarrera actualització
1Oddílový přebor LOKO Trutnov 2. skupina 12 Dies 21 Hores
2Klubový přebor Rychvald 2019 14 Dies 7 Hores
3O Pardubickou kotvu 17. ročník 14 Dies 22 Hores
4TEPLICE OPEN 2020 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 15 Dies 21 Hores
5Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 31 16 Dies
6Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2019-20 16 Dies 4 Hores
7Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 34 16 Dies 7 Hores
8Rapid Věry Menčíkové 16 Dies 9 Hores
9O pohár starosty města Nymburk, 6.ročník 16 Dies 11 Hores
10Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 22 16 Dies 23 Hores
11Městský přebor Brno 2019/2020 16 Dies 23 Hores
12Regionální přebor družstev SŠS 2019-20 "A" 18 Dies 4 Hores
13Mistrovství ČR juniorů a dorostenců 2020 18 Dies 5 Hores
14Šachový turnaj pro všechny nadšence 18 Dies 17 Hores
15Okresní přebor města Písku 19 Dies 1 Hores
16Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 32 19 Dies 3 Hores
17Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 12 19 Dies 4 Hores
18O pohár města Klatov B 19 Dies 5 Hores
19O pohár města Klatov A 19 Dies 5 Hores
204. Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 19 Dies 7 Hores
21Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 11 19 Dies 8 Hores
22MČR mládeže 2020 - D16 19 Dies 10 Hores
23MČR mládeže 2020 - D10 19 Dies 10 Hores
24MČR mládeže 2020 - D12 19 Dies 10 Hores
25MČR mládeže 2020 - H12 19 Dies 10 Hores
26MČR mládeže 2020 - FIDE open 19 Dies 10 Hores
27MČR mládeže 2020 - D14 19 Dies 10 Hores
28MČR mládeže 2020 - H14 19 Dies 10 Hores
29MČR mládeže 2020 - H16 19 Dies 10 Hores
30MČR mládeže 2020 - Národní open 19 Dies 10 Hores
31MČR mládeže 2020 - H10 19 Dies 10 Hores
32Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 21 19 Dies 11 Hores
33Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 33 19 Dies 19 Hores
34Přebor Prahy 2019-2020 - Přeborová skupina 19 Dies 20 Hores
35Jarní šachový turnaj 2020 19 Dies 20 Hores
36FIDE World Senior Team Championship 2020 Category O65+ 19 Dies 21 Hores
37FIDE World Senior Team Championship 2020 Category O50+ 19 Dies 22 Hores
38Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "A" KOTNOV 20 Dies 10 Hores
39Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "C" Jordán 20 Dies 10 Hores
40Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "B" Lužnice 20 Dies 10 Hores
41Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "D" Velikonoční 20 Dies 10 Hores
42Unichess Open Brezen 2020 20 Dies 19 Hores
43Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2020 Turnaj jednotlivců hraný systémem každý s každým 20 Dies 21 Hores
44Městský přebor Ostrava - Finále A 21 Dies
45Městský přebor Ostrava - Finále B 21 Dies
46MČR mládeže 2020 - Blitz 21 Dies 1 Hores
4773.ročník "Memoriálu dr.Karla Treybala" 21 Dies 3 Hores
488. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 14.3.2020 - ZRUŠENO ! 21 Dies 4 Hores
4941. Turnaj sachovych nadeji - U12 - 41. Chess talents tournament - U12 21 Dies 9 Hores
5041. Turnaj sachovych nadeji - Pobeskydi Open - 41. Chess talents tournament - Pobeskydi Open 21 Dies 9 Hores