Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Colombia (COL)

Flag COL
Núm.TorneigDarrera actualització
1Torneo "La Jaula de las Locas" 13 Dies 16 Hores
2Festival Departamental Selectivo Sub 12 de SANTANDER 17 Dies 1 Hores
3Festival Departamental Selectivo Sub 14 de SANTANDER 17 Dies 1 Hores
4Festival Departamental Selectivo Sub 18 de SANTANDER 17 Dies 1 Hores
5Festival Departamental Selectivo Sub 10 de SANTANDER 17 Dies 1 Hores
6Festival Departamental Selectivo Sub 16 de SANTANDER 17 Dies 1 Hores
7Torneo Cerrado de Ajedrez Clásico "Chess Sparring" ATL 18 Dies 23 Hores
8Torneo del Magisterio Barranquilla Masculino 2020 18 Dies 23 Hores
9Torneo del Magisterio Barranquilla Femenino 2020 18 Dies 23 Hores
10Campeonato Nacional Amateur 2020 Categoria Sub1700 19 Dies 4 Hores
11Interclases Prejuvenil Club Nacional Jesus Maria Ocampo Armenia, Q. 20 Dies 1 Hores
12ludika 21 Dies 16 Hores
13Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero por equipos Dosquebradas 2020 23 Dies 3 Hores
14Torneo Semifinal 1 Nacional Sub8-Sub 10 23 Dies 15 Hores
15Campeonato Nacional Abierto Grand Prix de Mayores 1 y Selectivo Nacional 1 Sub 23 Dies 15 Hores
16Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero I Parada 2020 SUB20 Dosquebradas 24 Dies 21 Hores
17Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero I Parada 2020 SUB15 Dosquebradas 24 Dies 21 Hores
18Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero I Parada 2020 SUB12 Dosquebradas 24 Dies 21 Hores
19Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero I Parada 2020 SUB10 Dosquebradas 24 Dies 21 Hores
20Circuito de Ajedrez del Eje Cafetero I Parada 2020 SUB8 Dosquebradas 24 Dies 21 Hores
21JUEGOS DE INTEGRACION CIUDADANA LOCAL BOSA ALCALDIA BOSA 25 Dies 2 Hores
223ra Parada UNCOLI 2019-2020 Mayores 26 Dies 19 Hores
233ra Parada UNCOLI 2019-2020 Juvenil 26 Dies 19 Hores
243ra Parada UNCOLI 2019-2020 Infantil 26 Dies 19 Hores
253ra Parada UNCOLI 2019-2020 Mayores BLITZ 26 Dies 20 Hores
263ra Parada UNCOLI 2019-2020 Juvenil BLITZ 26 Dies 20 Hores
273ra Parada UNCOLI 2019-2020 Infantil BLITZ 26 Dies 20 Hores
28Festival de Ajedrez Santuario ANT 2020 29 Dies 21 Hores
29Nacional Amateur 2020 Sub2000 30 Dies 21 Hores
30Nacional Amateur 2020 Sub1700 30 Dies 21 Hores
31Interclases Infantil Superate Club Nacional Jesus Maria Ocampo 30 Dies 22 Hores
32Interclases Juvenil Superate Club Nacional Jesus Maria Ocampo 30 Dies 22 Hores
33Sub-12 Absoluto Clasico Valle 2020 30 Dies 23 Hores
34Sub-14 Absoluto Clasico Valle 2020 31 Dies
35Sub-12 Femenino Clasico Valle 2020 31 Dies
36Sub-18 Absoluto Clasico Valle 2020 31 Dies 1 Hores
37Nacional Amateur 2020 Sub2300 31 Dies 3 Hores
38Sub-14 Femenino Clasico Valle 2020 31 Dies 3 Hores
39IRT Blitz FIDE Paipa 31 Dies 14 Hores
40Torneo Iniciación Liga Caldense de Ajedrez 2020. AJEDREZ RÁPIDO 31 Dies 18 Hores
41DEPARTAMENTAL DE CUARTA Y NOVATOS ANTIOQUIA 2020 33 Dies 1 Hores
42Departamental Clasificatorio Sub 12-14-16 y Mayores Liga del Meta 36 Dies 15 Hores
43II Torneo de Ajedrez "Talentos Corazonistas" ATL ABIERTA 36 Dies 21 Hores
44II Torneo de Ajedrez "Talentos Corazonistas" ATL SUB 10 - 12 - 14 36 Dies 22 Hores
45II Torneo de Ajedrez "Talentos Corazonistas" ATL SUB 8 36 Dies 22 Hores
46Campeonato Departamental Amateur de Ajedrez Sub_1700 (SANTANDER) 37 Dies 5 Hores
47Campeonato Departamental Amateur de Ajedrez Sub_2000 y Sub_2300 (SANTANDER) 37 Dies 5 Hores
48Departamental Absoluto Sub16_Sub18 Quindio 37 Dies 16 Hores
49Departamental Sub14 Absoluto Quindio 37 Dies 16 Hores
50Torneo de desempate Sub14 Quindio 37 Dies 16 Hores