Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Canada (CAN)

Flag CAN
Núm.TorneigDarrera actualització
1Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - IM Norm Invitation 6 Minuts
2Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - section A (1800+) 6 Minuts
3Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - section B (U1800) 6 Minuts
4Classique hivernale de Montréal 2020 Montreal Winter Chess Classic - section C (Juniors U1200) 7 Minuts
5FOCC #26 U900 Section 2 Dies
6FOCC #26 U1900 Section 2 Dies
7FOCC #26 U1600 Section 2 Dies
8FOCC #26 U1300 Section 2 Dies
9FOCC #26 Crown Section 2 Dies
10MRCC Pawn Race 2 Dies
11MRCC Pawn Race JU800 2 Dies 1 Hores
12Greater Toronto Chess League 2020 2 Dies 23 Hores
13Tournoi du club de Laval 28 Janvier au 25 février 2020 SECTION B 3 Dies
14Tournoi du club de Laval 28 Janvier au 25 février 2020SECTION A (FIDE) 3 Dies
15Tournoi de blitz club de Laval MARDI 10 MARS 2020 3 Dies 3 Hores
16FOCC #25 Crown Section 3 Dies 12 Hores
172020 AuCC Deep Snow JU900 3 Dies 23 Hores
18ACC Club Championship 2020 3 Dies 23 Hores
192020 AuCC Deep Snow 3 Dies 23 Hores
20ACC Club Championship 2020 Reserves 4 Dies
21Ligue élite du dimanche - S12 - Saison régulière (Lentes) 5 Dies 1 Hores
22Ligue élite du dimanche - S12 - Matchs hors-concours 5 Dies 7 Hores
23Aurora CC OCC Qualifier - Grade 4 9 Dies 22 Hores
24Aurora CC OCC Qualifier - Grade 7-12 9 Dies 22 Hores
25Aurora CC OCC Qualifier - Grade 2-3 9 Dies 23 Hores
26Hart House Reading Week 2020 Crown 11 Dies 1 Hores
27Hart House Reading Week 2020 U2200 11 Dies 1 Hores
28Hart House Reading Week 2020 U1900 11 Dies 1 Hores
29Hart House Reading Week 2020 U1600 11 Dies 1 Hores
30Hart House Reading Week 2020 U1300 11 Dies 1 Hores
31TOURNOI DU CLUB JEUNESSE BARBACANE (LAURENTIDES) «SAMEDI ÉLITE» HIVER 11 Dies 3 Hores
32FOCC #25 U900 Section 11 Dies 19 Hores
33FOCC #25 U1900 Section 11 Dies 19 Hores
34FOCC #25 U1600 Section 11 Dies 19 Hores
35FOCC #25 U1300 Section 11 Dies 19 Hores
36Ch. junior féminin du Québec / SPFGI Qualifier 12 Dies 5 Hores
37ACC February Blitz 18 Dies
38Semi Rapide Ahuntsic 2 - section Ouverte 19 Dies 7 Hores
39Semi Rapide Ahuntsic 2 - section <1500 19 Dies 7 Hores
40ACC Winter Crown 24 Dies 22 Hores
41ACC Winter U1400 24 Dies 23 Hores
42ACC Winter U1800 24 Dies 23 Hores
43Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U8 26 Dies 13 Hores
44Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U10 26 Dies 13 Hores
45Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U12 26 Dies 13 Hores
46Grand Tour de la Reussite 2019/2020 - phase 2 -- U14 26 Dies 13 Hores
47Ligue élite du dimanche - S12 - Blitz de début de saison - Section B (U1900) 33 Dies 5 Hores
48Ligue élite du dimanche - S12 - Blitz de début de saison - Section A (1900+) 33 Dies 5 Hores
492020 Aurora Spring Open 33 Dies 9 Hores
50Semirapide hivernale 2020 A 34 Dies 5 Hores