Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
Núm.TorneigDarrera actualització
1***ОТЛАГА СЕ ЗА НОВА ДАТА*** I-ви турнир за купа "ВЪЗРАЖДАНЕ" 15 Dies 19 Hores
2*** ОТЛАГА СЕ *** IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил. 17 Dies 10 Hores
3***ОТЛАГА СЕ***15 ти Шахматен турнир "CHESS WEEKEND" . 18 Dies 16 Hores
43 мемориал "Теодоси Костадинов" - Б, турнирът се отлага за април 19 Dies 2 Hores
53 мемориал "Теодоси Костадинов" - А, турнирът се отлага за април 19 Dies 2 Hores
6II Международен шахматен фестивал "Сливен" - Б група 20 Dies 2 Hores
7II Международен шахматен фестивал "Сливен" - А група 20 Dies 2 Hores
8КУПА "РИЛА" -Международен шахматен турнир 30.04.-03.05.2020 г.-гр.ДУПНИЦА 22 Dies 3 Hores
9Блиц "КУПА РИЛА"- 01.05. - Дупница 22 Dies 3 Hores
10IVти КУПА "ДЮНИ"Международен турнир 09.06.- 14.06.20 г.-гр.ПРИМОРСКО 22 Dies 3 Hores
1169-th Bulgarian Individual Chess Championship 2020 - Women 22 Dies 6 Hores
1284-th Bulgarian Individual Chess Championship 2020 - Men 22 Dies 6 Hores
13ОТЛОЖЕН за нови дати поради Заповед на МОН!!! Aglika cup 2020/Купа Аглика 22 Dies 23 Hores
14Шах в Двореца 2200 - 6 турнир 24 Dies 4 Hores
15НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group for players under <2200 24 Dies 7 Hores
16НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 24 Dies 7 Hores
17НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 24 Dies 7 Hores
18V Детски турнир "Свобода" - A група - 7 март 25 Dies 4 Hores
1913-ти ШАХМАТЕН МЕМОРИАЛ "ХРИСТО ГЕРЕНСКИ" 25 Dies 5 Hores
20V Детски турнир "Свобода" - Б група - 7 март 25 Dies 6 Hores
21II МЕМОРИАЛ ИВАН ШОПОВ РАПИД 28 Dies 1 Hores
22Ямбол - блиц турнир по случай 3-ти март 29 Dies 8 Hores
23Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 30 Dies 12 Hores
24Детски вътрешен турнир "БАБА МАРТА" - Б група 31 Dies 5 Hores
25Детски вътрешен турнир "БАБА МАРТА" - А група 31 Dies 5 Hores
26"Купата на ШК ЕЛИТ" - 29 февруари 2020 32 Dies 3 Hores
27XXIV турнир Слънчеви лъчи 32 Dies 6 Hores
2818th Memorial Kesarovski-Stanchev "B" Tournament 33 Dies 1 Hores
2919th Memorial Kesarovski-Stanchev "A" Tournament 33 Dies 1 Hores
30ШАБЛА - 2020 XI турнир 33 Dies 2 Hores
31Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 14 - 2020 38 Dies 4 Hores
32Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 10 - 2020 38 Dies 4 Hores
33Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 14 - 2020 38 Dies 4 Hores
34Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 12 - 2020 38 Dies 4 Hores
35Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 10 - 2020 38 Dies 4 Hores
36Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 8 - 2020 38 Dies 4 Hores
37Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 12 - 2020 38 Dies 5 Hores
38Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 8 - 2020 38 Dies 5 Hores
39Купа "Марса" - А група 38 Dies 8 Hores
4040th Chess Tournament "EVEREST" 2020 - Plovdiv 39 Dies
412nd OPEN BLITZ TOURNAMENT APOSTOL CUP 41 Dies 22 Hores
42XIVth "CHESS WEEKEND TOURNAMENT " 15-16.02.2020 г. 45 Dies 1 Hores
43Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 45 Dies 6 Hores
44Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 45 Dies 6 Hores
45Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 48 Dies 3 Hores
46Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 51 Dies 22 Hores
47Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 51 Dies 23 Hores
482nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 52 Dies 3 Hores
492nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 52 Dies 4 Hores
50Шах в Двореца 2200 - 5 турнир 52 Dies 4 Hores