Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Bolivia (BOL)

Flag BOL
Núm.TorneigDarrera actualització
1Torneo Blitz Camino a la Maestria 26 Dies 22 Hores
2TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 10 COCHABAMBA 28 Dies 13 Hores
3Torneo La Paz 8 de Marzo 30 Dies 8 Hores
41er IRT ANBA COCHABAMBA 2020 31 Dies 5 Hores
5Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-20 Absoluto 2020 32 Dies 8 Hores
6Campeonato Nacional de Ajedrez Sub-20 Femenino 2020 32 Dies 8 Hores
7IRT BLITZ Confraternización del Campeonato Nacional Sub-20 32 Dies 22 Hores
8Centro Cultural Torino - 3º Torneo Promocional 33 Dies
9Torneo Acumulativo Ajedrez 8va Fecha 1er Trimestre 2020 33 Dies 1 Hores
10Festival Departamental de Ajedrez 2020 Clasificatorio al CNA Sub 16 ABSOLUTO 33 Dies 3 Hores
11Festival Departamental de Ajedrez 2020 Clasificatorio al CNA Sub 16 FEMENINO 33 Dies 4 Hores
12Festival Departamental de Ajedrez 2020 Clasificatorio al CNA Sub 10 ABSOLUTO 33 Dies 4 Hores
13Festival Departamental de Ajedrez 2020 Clasificatorio al CNA Sub 10 Femenino 33 Dies 4 Hores
14FESTIVAL IRT U10 U14 U18 Sucre - Bolivia 37 Dies 23 Hores
15Torneo Acumulativo Ajedrez 7ma Fecha 1er Trimestre 2020 40 Dies 1 Hores
16Torneo infantil de los Sabados ANBA Cochabamba 29/02/2020 40 Dies 7 Hores
17III Torneo IRT Mikhail Tal Mago de Riga 2020 45 Dies 8 Hores
18Torneo Abierto - Apertura 2020 Clasificatorio al Campeoanato Nacional de Ajedrez Sub 20 47 Dies 4 Hores
19TORNEO DEPARTAMENTAL CLASIFICATORIO SUB 20 COCHABAMBA 51 Dies 23 Hores
201er Clasificatorio Nacional de Mayores Absoluto 2020 53 Dies 8 Hores
21VIII TORNEO GENIOSCHESS - ICA BOLIVIA 53 Dies 20 Hores
22IRT Blitz del 1er Clasificatorio Nacional Mayores Absoluto 2020 53 Dies 22 Hores
23Torneo Acumulativo Ajedrez 6ta Fecha 1er Trimestre 2020 54 Dies 1 Hores
24Torneo Infantil de de los sabados ANBA Cochabamba 15/02/2020 54 Dies 7 Hores
25TORNEO CERRADO POR EL FUTURO DE LOS NIÑOS 54 Dies 10 Hores
26BLITZ 14 DE FEBRERO 2020 54 Dies 22 Hores
27Torneo Blitz 14 de Febrero de 2020 - ADALP 54 Dies 22 Hores
28Campeonato Departamental "IRT Primera Superior ADALP 2019" 55 Dies 22 Hores
29Torneo Acumulativo Ajedrez 5ta Fecha 1er Trimestre 2020 61 Dies 1 Hores
30Centro Cultural Torino - Promocional Torneo de Viva Oruro 61 Dies 2 Hores
31IRT FINAL DEPARTAMENTAL "1RA DE HONOR COCHABAMBA 2019" 62 Dies 22 Hores
32VII TORNEO GENIOSCHESS 67 Dies 1 Hores
33Torneo IRT Mikahil Tal Mago de Riga 67 Dies 3 Hores
341º CAMPEONATO NACIONAL INTER-CLUBES DE AJEDREZ 2019 Sucre - Bolivia 68 Dies 6 Hores
35Centro Cultural Torino - Campeones JUGARSOR 74 Dies 9 Hores
36Final del Campeonato Nacional Mayores Absoluto 2019 75 Dies
37Torneo Acumulativo Ajedrez 3ra Fecha 1er Trimestre 2020 75 Dies 1 Hores
381º Torneo IRT - Neurochess 2020 76 Dies 3 Hores
39Final del Campeonato Nacional Mayores Femenino 2019 79 Dies 3 Hores
40VI TORNEO DE AJEDREZ GENIOSCHESS 79 Dies 21 Hores
41Centro Cultural Torino - Activo 18-01-2020 81 Dies 23 Hores
42Primer Torneo 2020 "Academia Caza Genios" 82 Dies 2 Hores
43Centro Cultural Torino - Promocional Torneo de Reyes 88 Dies 23 Hores
44Torneo Acumulativo Ajedrez 1ra Fecha 1er Trimestre 2020 89 Dies
45Torneo infantil de los Sabados ANBA Cochabamba 11/01/2020 89 Dies 8 Hores
46Torneo Interno ANBA CBBA Escuela Vacacional 91 Dies
47IV IRT ANBA NEW YEAR 91 Dies 9 Hores
48TORNEO DEPARTAMENTAL IRT DE PRIMERA CATEGORIA DE AJEDREZ (FASE FINAL) 100 Dies 21 Hores
49Campeonato Nacional de Ajedrez Activo 2019 102 Dies 8 Hores
50Torneo Blitz de Ajedrez 2019 ADASC 102 Dies 23 Hores