Selecció del torneig

Ordenar per

Federació seleccionada: Armenia (ARM)

Flag ARM
Núm.TorneigDarrera actualització
1Գ.Նժդեհ 20.22.24 շենքերի բակի ակումբի կարճ նարդու առաջնություն 23 Dies 22 Hores
2II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 27 Dies 14 Hores
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 27 Dies 15 Hores
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 27 Dies 15 Hores
5ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. աղջիկների առաջնություն 27 Dies 16 Hores
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(17:00) 27 Dies 16 Hores
7ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 16:30 27 Dies 16 Hores
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/2-րդ խումբ 16:30- Էրեբունի/ 27 Dies 17 Hores
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(15:30) 27 Dies 18 Hores
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 15։00- Էրեբունի/ 27 Dies 18 Hores
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 27 Dies 18 Hores
12III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 28 Dies 15 Hores
131-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ.Տ. 28 Dies 16 Hores
14Ռեմ Մարդանյանի հուշամրցաշար 37 Dies 19 Hores
15Հ. Գասպարյանի գավաթի 11-ր խաղարկ.. /արագ շախմատ/ 38 Dies 19 Hores
16Արարատի մարզի պատանի շախմատիստների թիմային մրցաշար 38 Dies 22 Hores
17ՊԱՏԱՆԻՆԵՐԻ ՇԱԽՄԱՏԻ 2020Թ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 39 Dies 1 Hores
18Պատանիների շախմատի 2020 թ մարզային առաջնություն մ14 39 Dies 1 Hores
19Գեղաքունիքի մարզի մինչեվ 10 տարեկանների մրցումներ 39 Dies 16 Hores
20Գեղարքունիքի մարզի մինչեվ 12 տարեկանների մրցումներ 39 Dies 16 Hores
21Հայաստաի արագ շաշկու առաջնություն 39 Dies 18 Hores
22HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U14 40 Dies 15 Hores
23HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U12 40 Dies 15 Hores
24HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U10 40 Dies 16 Hores
25HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U8 40 Dies 17 Hores
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 41 Dies 15 Hores
27HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U16 41 Dies 16 Hores
28Loru marzi 12 tarekan txaneri mrcashar 41 Dies 16 Hores
29Loru marzi Aghchikneri mrcashar 41 Dies 17 Hores
30Հ.ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ - 110/հուշամրցաշար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 41 Dies 17 Hores
31Loru marzi 8 tarekan txaneri mrcashar 41 Dies 17 Hores
32Loru marzi 10 tarekan txaneri mrcashar 41 Dies 17 Hores
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ -15:30) 41 Dies 17 Hores
34Երևանի թիմի փնջային մրցաշար 2020 42 Dies 21 Hores
35Loru marzi 14 tarekan txanneri mrcashar 43 Dies 15 Hores
36Loru marzi 16 tarekan txanei mrcashar 43 Dies 15 Hores
374-կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Բ խումբ 43 Dies 16 Hores
38Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 43 Dies 17 Hores
394-րդ կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Ա խումբ 43 Dies 18 Hores
40Գորիս համայնք մինչև 10տ. 44 Dies 15 Hores
41Արագ շաշկու պատանիների կիսաեզրափակիչ առաջնություն 45 Dies 19 Hores
42Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 12տ 45 Dies 19 Hores
43Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 10տ 45 Dies 20 Hores
44Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 46 Dies 12 Hores
45Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 46 Dies 13 Hores
46Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 46 Dies 13 Hores
47Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 46 Dies 17 Hores
48Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 46 Dies 18 Hores
49Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 46 Dies 18 Hores
50Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 14տ 47 Dies 14 Hores