Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Ukraine (UKR)

Flag UKR
TournoiDernière mise à jour
12nd Vinnytsia International golden youth cup U06 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 11 Jours 4 Heures
22nd Vinnytsia International golden youth cup U08 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 11 Jours 4 Heures
32nd Vinnytsia International golden youth cup U10 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 11 Jours 4 Heures
42nd Vinnytsia International golden youth cup U12 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 11 Jours 4 Heures
52nd Vinnytsia International golden youth cup U14 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 11 Jours 4 Heures
62nd Vinnytsia International golden youth cup U16 ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ 11 Jours 4 Heures
7"БАЧИТИ СЕРЦЕМ" (командний турнір пам*яті Мирослава Лопадчака) 12 Jours 2 Heures
8Kvitucha Yavorivshchyna 2020 13 Jours 3 Heures
9«Першість Львівського шахового клубу «Весна 2020» з нормою кмс 13 Jours 19 Heures
10Ukraine Chess Championship - 2020 (Girls - 16) Blitz 15 Jours 6 Heures
11Ukraine Chess Championship - 2020 (Boys - 16) Blitz 15 Jours 6 Heures
12Ukraine Chess Championship - 2020 (Girls - 16) Rapid 16 Jours 1 Heures
13Ukraine Chess Championship - 2020 (Boys - 16) Rapid 16 Jours 1 Heures
14Чемпионат Киевтеплоэнерго (женщины) 16 Jours 5 Heures
15Лично-командный чемпионат Киевтеплоэнерго 16 Jours 5 Heures
16Чемпіонат України з класичних шахів серед юнаків до 16 років - фінал 17 Jours 2 Heures
17Ukraine Chess Championship - 2020 (Boys - 16) 17 Jours 2 Heures
18Ukraine Chess Championship - 2020 (Girls - 16) 17 Jours 4 Heures
19Чеміонат України з класичних шахів серед дівчат до 16 років - фінал 17 Jours 5 Heures
20Шевенінген-турнір БДЮТЧ Червоноград-Соснівка/Сокаль/Жовква з нормою 2розряду 17 Jours 6 Heures
217 Меморіал А.Ольховського (Вінниця) 18 Jours 5 Heures
22Всеукраїнський фінал ІІ Гімназіади України з шахів серед юнаків 18 Jours 6 Heures
23Відкритий чемпіонат Львівщини з шахів з нормою КМС і 1-розряду 18 Jours 16 Heures
24Чемпіонат Львівської обл. до 10 років попередня реєстрація 18 Jours 17 Heures
25Шаховий турнір серед школярів міста ДНІПРА Дівчата 19 Jours 7 Heures
26Шаховий турнір серед школярів міста ДНІПРА Юнаки 19 Jours 7 Heures
27Відкритий клубний чемпіонат Вінниччини (1 етап) 19 Jours 9 Heures
28Всеукраїнський фінал ІІ Гімназіади України з шахів серед дівчат 19 Jours 10 Heures
29Особистий Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушення слуху (ЧОЛ.) 19 Jours 10 Heures
30Особистий Чемпіонат України з шахів серед спортсменів з порушення слуху (ЖІНКИ) 19 Jours 10 Heures
31Memorial E.M.Budovich 2020 - B Chess legends of Ukraine stage 1 19 Jours 14 Heures
32Memorial E.M.Budovich - A Chess Legends of Ukraine stage 1 19 Jours 14 Heures
33 Volodymyr-Volynskyi - Open, Cup Rapid 2020 19 Jours 20 Heures
34ШК "Гамбіт" кваліфікаційний турнір з нормою 2-го розряду 19 Jours 21 Heures
35KYIV CHESS CENTER Rapid (15.03.2020) 20 Jours 23 Heures
36KYIV CHESS CENTER Blitz (14.03.2020) 20 Jours 23 Heures
37Фінал чемпіонату Херсонської області з шахів серед ветеранів (1960 р.н. і старші) 21 Jours
38Фінал чемпіонату Херсонської областіз шахів серед чоловіків 21 Jours 1 Heures
39Шаховий Фестиваль "Кубок Добрий Вечір" 21 Jours 1 Heures
40Чемпіонат м. Стрия з класичних шахів 21 Jours 2 Heures
41ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Rapid A - U14 (08.03.2020) 21 Jours 3 Heures
42ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Rapid B - U12 (08.03.2020) 21 Jours 3 Heures
43ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Rapid C - U10 (08.03.2020) 21 Jours 3 Heures
44ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Blitz A - U14 (07.03.2020) 21 Jours 3 Heures
45ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Blitz B - U12 (07.03.2020) 21 Jours 3 Heures
46ПЕРЕМОГА ДЛЯ МАМИ Blitz C - U10 (07.03.2020) 21 Jours 3 Heures
47Mukachevo chess school team championship (Rapid) 21 Jours 4 Heures
48April Lviv Tradition (IM-Group) (Memory Leonid Shtein) Info - prohorov@chessclub.lviv.ua or +380631470741 - Whatsup Viber Telegram 21 Jours 4 Heures
49Кваліфікаційний турнір з нормою 1 розряду (06-08.03.2020), Київ 21 Jours 23 Heures
50Кваліфікаційний турнір з нормою 2 розряду (06-08.03.2020), Київ. 21 Jours 23 Heures