Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Turkey (TUR)

Flag TUR
TournoiDernière mise à jour
1YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MİNİKLER KARMA B 12 Jours 19 Heures
2YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MİNİKLER A KARMA 12 Jours 19 Heures
3YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ MİNİK KIZLAR A 12 Jours 19 Heures
4YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ KÜÇÜK KIZLAR 12 Jours 19 Heures
5YOZGAT OKULSPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZLAR KIZLAR 12 Jours 19 Heures
6YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ YILDIZLAR KARMA 12 Jours 19 Heures
7YOZGAT OKUL SPORLARI İL BİRİNCİLİĞİ GENÇLER KIZLAR 12 Jours 19 Heures
8FTH 13 Jours 3 Heures
92019-2020 ÖĞRETİM YILI OKULLAR ARASI MAHALLİ ÇANKIRI GENÇLER GENEL SATRANÇ TURNU 13 Jours 19 Heures
102019-2020 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI SAMSUN GRUBU 16 Jours 21 Heures
1118 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( KADINLAR KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1218 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( AÇIK YAŞ KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1318 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 12 YAŞ VE ALTI KIZ KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1418 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1518 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 10 YAŞ VE ALTI KIZ KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1618 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1718 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 8 YAŞ VE ALTI KIZ KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
1818 MART ÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA SATRANÇ TURNUVASI ( 8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 17 Jours 20 Heures
19KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (ACIK KATEGORİ) 17 Jours 22 Heures
20KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (12 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 17 Jours 22 Heures
21KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (8 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 17 Jours 22 Heures
22KUMLUCA 175. YIL POLİS HAFTASI SATRANÇ TURNUVASI (10 YAŞ VE ALTI KATEGORİSİ) 17 Jours 22 Heures
23ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI GENÇLER GENEL KATEGORİSİ 18 Jours 1 Heures
24BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 8 YAŞ ALTI 18 Jours 2 Heures
25BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 10 YAŞ ALTI 18 Jours 2 Heures
26BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 12 YAŞ ALTI 18 Jours 2 Heures
27BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI 14 YAŞ ALTI 18 Jours 2 Heures
28BUCAK KAYMAKAMLIĞI 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK 18 Jours 2 Heures
29ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI GENÇLER KIZLAR KATEGORİSİ 18 Jours 3 Heures
30ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER GENEL KATEGORİSİ 18 Jours 3 Heures
31ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KÜÇÜKLER KIZLAR KATEGORİSİ 18 Jours 3 Heures
32T.C.GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI REVERSİ 18 Jours 4 Heures
33T.C.GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI MANGALA ORTAOKUL 18 Jours 4 Heures
342019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR KIZ KATEGORİSİ (7. ve 8. SINIFLAR) 18 Jours 4 Heures
352019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ (7. ve 8. SINIFLAR) 18 Jours 5 Heures
36DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ ZEKA OYUNLARI MANGALA LİSE 18 Jours 5 Heures
37DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ ZEKA OYUNLARI PENTAGO LİSE 18 Jours 5 Heures
38DÜZCE GENÇLİK MERKEZİ ZEKA OYUNLARI REVERSİ LİSE 18 Jours 5 Heures
39T.C. GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI MANGALA İLKOKUL 18 Jours 8 Heures
40T.C. GENÇLİK SPOR BAKANLIĞI MERSİN GENÇLİK MERKEZİ İL ŞAMPİYONASI Q.BİTZ 18 Jours 8 Heures
412019-2020 TÜRKİYE KULÜPLER SATRANÇ ŞAMPİYONASI BURSA GRUBU 18 Jours 20 Heures
426 MART GAZİ SATRANÇ TURNUVASI AÇIK 18 Jours 23 Heures
43MENTEŞE YENİCE MAHALLESİ UKD SATRANÇ TURNUVASI - AÇIK 14.03.2020 / 15.03.2020 19 Jours 2 Heures
44PENTAGO TURNUVASI (ORTAOKUL) 19 Jours 8 Heures
45NOLE SATRANÇ ŞENLİĞİ 1.-2. SINIFLAR 19 Jours 19 Heures
462019 - 2020 ÖĞRETİM YILI ALANYA OKULLARARASI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI KUCUKLER GENEL KATEGORİSİ (5. ve 6. SINIFLAR) 20 Jours 3 Heures
47ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER (A) GENEL KATEGORİSİ 20 Jours 5 Heures
48AKIL VE ZEKA OYUNLARI İL YARIŞMASI İLKOKUL PENTAGO 20 Jours 5 Heures
49ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI YILDIZLAR GENEL KATEGORİSİ 20 Jours 5 Heures
50ELAZIĞ OKULSPORLARI TAKIM SATRANÇ TURNUVASI MİNİKLER (A) KIZLAR KATEGORİSİ 20 Jours 5 Heures