Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Serbia (SRB)

Flag SRB
TournoiDernière mise à jour
1GRAN PRI BRZOPOTEZNI TURNIR PROLECE - LETO 2020 BR 14 21 Jours 21 Heures
224. Sencanska bitka 1697 - OPEN A - 24th The battle of Senta 1697 - OPEN A 21 Jours 23 Heures
324. Sencanska bitka 1697 - OPEN B - 24th The battle of Senta 1697 - OPEN B 21 Jours 23 Heures
424. Sencanska bitka 1697 - BLITZ - 24th The battle of Senta 1697 - BLITZ 21 Jours 23 Heures
5OPEN NSK JAGODINA 2020 - Kotizacija 1200 i 1800 din. NAGRADNI FOND 47.000 Nagrade: 10.000, 8.000, 6.000,4.000, 3.000, 2.000 i 7 x 2.000 spec. - OTKAZAN - 22 Jours 3 Heures
6RAPID TURNIR - IX MEMORIJAL LAJOŠ SEGI" BAJŠA -TURNIR 0TKAZAN 22 Jours 22 Heures
7TREĆI GORNJOBREŠKI RAPID TURNIR GORNJI BREG - TURNIR OTKAZAN 22 Jours 22 Heures
8Opstinsko takmicenje ucenika OS Trstenika ,5-6 RAZRED,TURNIR OTKAZAN 22 Jours 23 Heures
9Opstinsko takmicenje ucenika OS Trstenika,7-8 RAZRED,TURNIR OTKAZAN 22 Jours 23 Heures
10Opstinsko takmicenje ucenika OS Trstenika, 1-2 RAZRED,TURNIR OTKAZAN 22 Jours 23 Heures
11 Opstinsko takmicenje ucenika OS Trstenika, 3-4 RAZRED,TURNIR OTKAZAN 22 Jours 23 Heures
12International Tournament "Paracin 2020" - OPEN A July 3rd-10th 23 Jours 22 Heures
13International Tournament "Paracin 2020" - OPEN B July 3rd-10th 23 Jours 22 Heures
14International Tournament "Paracin 2020" - OPEN C July 4th-10th 23 Jours 22 Heures
15ПОЛУФИНАЛЕ ДРЖАВНОГ ШАХОВСКОГ ПРВЕНСТВА СЛЕПИХ И СЛАБОВИДИХ ЗА 2020 ГОДИНУ 23 Jours 22 Heures
16SILVER LAKE 2020 OPEN A 24 Jours
17SILVER LAKE 2020 OPEN B 24 Jours
18SILVER LAKE 2020 OPEN C 24 Jours
19BLIC - SPOMEN TURNIR U CAST ROBERTA J. FISCHERA SENTA - 14.03.2020. START-16,00 ČAS. 24 Jours 1 Heures
20OTVORENO PRVENSTVO SUBOTICE 2020. START 24.02.2020. 18,00 casova 24 Jours 1 Heures
21RAPID 03. 2020 god. Backa Palanka 24 Jours 13 Heures
22ZEMUNSKI SAH KLUB cuger subota 14.3. od 17:30 24 Jours 21 Heures
23CUGER "RADNIČKOG" (BEOGRAD) - petak 13.03.2020. u 17,30 - 13 KOLA NA 5 MINUTA 25 Jours 10 Heures
24MARTOVSKI OPEN TURNIR ZA IGRACE ISPOD 2200 REJTINGA 25 Jours 11 Heures
25Finale brzopoteznog prvenstva Novog Sada 2020 I Memorijal Milana Ilijca Bradonje 25 Jours 12 Heures
26Martovski brzopotezni turnir ŠK "Niš", 27.3.2020. u 18h 25 Jours 18 Heures
27Mix Third Saturday 146 - Novi Sad 19.05.-24.05.2020 26 Jours 2 Heures
28GM Round robin Third Saturday 154 - Novi Sad 25.05.-30.05.2020 26 Jours 2 Heures
29IM Round robin Third Saturday 155 - Novi Sad 25.05.-30.05.2020 26 Jours 2 Heures
3029. MEMORIJAL Prof.mr. FRANJA MATARIĆ 26 Jours 3 Heures
31Daković i prijatelji - A 26 Jours 3 Heures
32Daković i prijatelji - B 26 Jours 3 Heures
33ČUKARIČKI CUGER 26 Jours 4 Heures
34Opštinsko takmičenje učenika OŠ Niša - GO Medijana - 4. razred dečaci 26 Jours 10 Heures
35Opštinsko takmičenje učenika OŠ Niša - GO Medijana - 3. razred dečaci 26 Jours 10 Heures
36Opštinsko takmičenje učenika OŠ Niša - GO Medijana - 2. razred dečaci 26 Jours 10 Heures
37Opštinsko takmičenje učenika OŠ Niša - GO Medijana - 1. razred dečaci 26 Jours 10 Heures
38Blitz Car Konstantin 2020-43 Niš, 19.mart , 18:30 OŠ Dušan Radović 26 Jours 11 Heures
39Rapid turnir SOKO 2020-85 Niš, 12.mart, 18:30 OŠ Dušan Radović 26 Jours 14 Heures
40Turnir za osnovce Dušan Radović 5 Niš, OŠ Dušan Radović, PONEDELJAK, 23.mart 18:30 27 Jours 12 Heures
4152. Medjunarodni Velemajstorski Turnir Sahistkinja 27 Jours 18 Heures
42RADNICKICHESS - 2020 GM Round Robin, Belgrade 03. - 11. 03. 27 Jours 18 Heures
43European Individual Chess Championship 2020 for the Blind and Visually Impaired 28 Jours
44Sampionat doma ucenika Jagodina 28 Jours 2 Heures
458.Sumadija OPEN 28 Jours 12 Heures
46KUP Sumadije 2020. 28 Jours 12 Heures
47KUP Starog grada 2020. 28 Jours 12 Heures
487.prvenstvo SK "Stari grad" - Kragujevac <2100 28 Jours 12 Heures
49POLUFINALE PRVENSTVA NOVOG SADA U BRZOPOTEZNOM SAHU 2020 28 Jours 13 Heures
50CETVRTFINALE PRVENSTVA NOVOG SADA U BRZOPOTEZNOM SAHU 2020 29 Jours 12 Heures