Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Montenegro (MNE)

Flag MNE
TournoiDernière mise à jour
1Polufinale Crne Gore u sahu za 2020 god. Podgorica 26 Jours 15 Heures
2Polufinale seniorskog prvenstva Crne Gore u šahu za sjever - 2020 god. 26 Jours 19 Heures
3Prvenstvo SK "Herceg Novi 1949" Herceg Novi 26 Jours 20 Heures
4Pojedinacno prvenstvo Crne Gore za zene - 2020 30 Jours 10 Heures
5Pionirska liga 2020 - proljecni dio 38 Jours 12 Heures
6III Brzopotezni turnir SK Buducnost 39 Jours 16 Heures
7II Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 46 Jours 16 Heures
8VI Memorijal Djordje Konjevic 52 Jours 14 Heures
9I Brzopotezni turnir SK "Buducnost" 2020 53 Jours 15 Heures
10Matirajmo otpad-Kapablanka 59 Jours 20 Heures
11Matirajmo otpad- Štajnic 59 Jours 20 Heures
12Matirajmo otpad-Lasker 59 Jours 20 Heures
13Rapid turnir "Zeta 03-2020" 60 Jours 2 Heures
14SK Budućnost 960 Rapid 60 Jours 14 Heures
15Memorijalni turnir "Vladimir Stamatovic" 74 Jours 8 Heures
16Bozicni rapid "Zeta 02-2020" 91 Jours 5 Heures
1728 Bozicni turnir Memorijal Zoran i Vuko, Pljevlja 2020 94 Jours 13 Heures
18Novogodisnji rapid "Zeta 01-2020" 98 Jours 5 Heures
19Prvenstvo Berana u brzopoteznom sahu 2019 101 Jours 10 Heures
20Prvenstvo Berana u ubrzanom sahu 2019 101 Jours 12 Heures
21Seniorsko prvenstvo Kolašina u šahu 2019 106 Jours 9 Heures
22Matirajmo otpad, grupa 3- Visvanatan Anand - Petnjica - 2019 - od 12-14 godina 110 Jours 14 Heures
23Matirajmo otpad, grupa 4- Magnus Carlsen - Petnjica 2019 - preko 14 godina 110 Jours 14 Heures
24Matirajmo otpad, grupa 1- Mihail Botvinik - Petnjica - 2019 - do 10 godina 110 Jours 14 Heures
25Matirajmo otpad, grupa 2- Vladimir Kramnik - Petnjica - 2019 - do 12 godina 110 Jours 14 Heures
26Pionirska liga 2019 115 Jours 13 Heures
27Prvenstvo Petnjice u šahu 2019 120 Jours 8 Heures
28Podgorica Kup 2019 - eliminacije 121 Jours 17 Heures
29Podgorica Kup 2019 123 Jours 8 Heures
307. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B18 123 Jours 12 Heures
317. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B16 123 Jours 12 Heures
327. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B14 123 Jours 12 Heures
337. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B12 123 Jours 12 Heures
347. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B10 123 Jours 12 Heures
357. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - B8 123 Jours 12 Heures
367. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G18 123 Jours 12 Heures
377. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G14 123 Jours 12 Heures
387. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 123 Jours 12 Heures
397. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G12 dopunski mec 123 Jours 12 Heures
407. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G10 123 Jours 12 Heures
417. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G8 123 Jours 12 Heures
427. Prvenstvo Crne Gore za mlade u ubrzanom sahu - G16 123 Jours 15 Heures
43Memorijalni brzopotezni turnir "Ljubodrag Ljubo Djurovic" 129 Jours 13 Heures
441st Montenegro League 2019 129 Jours 14 Heures
457. Memorijalni turnir "Da ih ne zaboravimo" - Pljevlja 2019 130 Jours 17 Heures
4610. Memorijalni turnir "Anto Rmus" 130 Jours 17 Heures
4710. Memorijalni turnir "Anto Rmus" - djecji turnir 130 Jours 17 Heures
48European Club Cup 2019 - 6th Blitz Tournament 130 Jours 17 Heures
49European Clup Cup 2019 - 5th Blitz Tournament 130 Jours 17 Heures
50European Club Cup 2019 - 4th Blitz Tournament 130 Jours 17 Heures