Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Hungary (HUN)

Flag HUN
TournoiDernière mise à jour
1Budapest Team Ch. Szen J. Group 2019-2020 R 11 19 Jours 14 Heures
2Budapest Team Ch. Bilek Istvan Group 2019-2020 R 10 19 Jours 15 Heures
3Budapest Team Ch. Lilienthal A. Group 2019-2020 R 10 19 Jours 15 Heures
4First Saturday Nadassy Schev March 2020 19 Jours 16 Heures
515th Baranya International Chess Festival Thermal Hotel Harkany 19 Jours 18 Heures
6First Saturday GM March 2020 21 Jours 15 Heures
7First Saturday IM March 2020 21 Jours 15 Heures
8233133 Team League Fejer Regon 1st Division 2019_2020 Round 3 21 Jours 16 Heures
911. Budapest bajnokság 22 Jours 16 Heures
10Grand-Onyx Casino 24órás Schnell sakkverseny Debrecen 23 Jours 21 Heures
11Mátra Kupa Mátrafüred 25 Jours 16 Heures
12Ancsin Memorial 2020 25 Jours 20 Heures
13Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „A” csoport 26 Jours 23 Heures
14TFSE Racka Rapid április – egynapos FIDE rapidverseny halasztva május/júniusra! 27 Jours
15XV. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel 27 Jours 14 Heures
169th Hagymatikum Kupa U2200 27 Jours 22 Heures
179th Hagymatikum Kupa 2020 (A) 28 Jours 2 Heures
18Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „C” csoport 28 Jours 5 Heures
196th Wolf Gyorgy Memorial Open 29 Jours 2 Heures
206th Wolf Gyorgy Memorial B U2000 29 Jours 2 Heures
21XXI.Szakmar Kupa 2020 Felnőtt csoport 29 Jours 17 Heures
22XXI. Szakmar Kupa 2020 29 Jours 17 Heures
23LXXVIII. Szimultán Kupa B-csoport 30 Jours 4 Heures
24LXXVIII. Szimultán Kupa A-csoport 30 Jours 4 Heures
25GyMS Megye Nyílt OVIS Sakk Bajnoksága 30 Jours 4 Heures
26GyMS Megye Nyílt ELSŐS Sakk Bajnoksága 30 Jours 4 Heures
27LXXVII. Szimultán Kupa B-csoport 30 Jours 4 Heures
28LXXVII. Szimultán Kupa A-csoport 30 Jours 4 Heures
29LXXVI. Szimultán Kupa B-csoport 30 Jours 4 Heures
30LXXVI. Szimultán Kupa A-csoport 30 Jours 4 Heures
31XXIV. Kapuvári Király Kupa C-csoport (2008-2009) 30 Jours 4 Heures
32XXIV. Kapuvári Király Kupa E-csoport ( -2012) 30 Jours 4 Heures
33XXIV. Kapuvári Király Kupa D-csoport (2010-2011) 30 Jours 4 Heures
34XXIV. Kapuvári Király Kupa B-csoport (2004-2007) 30 Jours 4 Heures
35XXIV. Kapuvári Király Kupa A-csoport 30 Jours 4 Heures
36Jubileumi Rapid Sakkverseny - "B" csoport DMTK (2020.05.24) 30 Jours 16 Heures
37Jubileumi Rapid Sakkverseny DMTK (2020.05.24) 30 Jours 16 Heures
38Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2019-2020 30 Jours 17 Heures
39Budapest Youth Team Ch. 2019-2020 Adam Gyorgy Memorial R 6-7 31 Jours 18 Heures
40Géza napi megemlékezés FIDE Rapid 31 Jours 18 Heures
41III.Perkáta kupa 4. korcsoport 31 Jours 18 Heures
42III.Perkáta kupa 3. korcsoport 31 Jours 18 Heures
43III.Perkáta kupa 2. korcsoport 31 Jours 18 Heures
44III. Perkáta kupa Kezdők és 1. korcsoport 31 Jours 18 Heures
45GyMS Megyei II. osztályú Sakk Csapatbajnokság Dr. Bély Miklós-csoport *** 2019/2020 31 Jours 19 Heures
46Budapesti Ifjúsági CsB Amatőr osztály, tavaszi verseny 31 Jours 22 Heures
47Twickel Kupa 2020 tavasz A csoport 32 Jours 9 Heures
48Terezvaros Feher Fekete Fitness Art Cup U1600 (május 9-10.) 32 Jours 14 Heures
49Terezvaros Feher Fekete Fitness Art Cup U2200 (május 9-10) 32 Jours 14 Heures
50Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 33 Jours 4 Heures