Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Georgia (GEO)

Flag GEO
TournoiDernière mise à jour
1საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 27 Jours 7 Heures
2Tbilisi Sunday (Blitz-05) 2020 29 Jours 4 Heures
3ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 29 Jours 4 Heures
4ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 29 Jours 4 Heures
5საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV-V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 29 Jours 7 Heures
6III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 29 Jours 8 Heures
75 თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 29 Jours 8 Heures
82 Olympic Champion open 30 Jours
9საქართველოს ჩემპიონატის 1-ლი ლიგა 8, 10, 12. დასავლეთ ზონა 30 Jours 3 Heures
10საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 31 Jours 3 Heures
11იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე ჭაბუკთა შორის 31 Jours 7 Heures
12იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 14 წლამდე გოგონათა შორის 31 Jours 7 Heures
13იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე ჭაბუკთა შორის 31 Jours 7 Heures
14იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 12 წლამდე გოგონათა შორის 31 Jours 7 Heures
15იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე ჭაბუკთა შორის 31 Jours 7 Heures
16იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 10 წლამდე გოგონათა შორის 31 Jours 8 Heures
17იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე ჭაბუკთა შორის 31 Jours 8 Heures
18იმერეთის ჩემპიონატი ჭადრაკში - 8 წლამდე გოგონათა შორის 31 Jours 8 Heures
19TB Ch U8 Girls 34 Jours 5 Heures
20TB Ch U8 Boys 34 Jours 5 Heures
21Tbilisi Sunday (Blitz-04) 2020 36 Jours 2 Heures
22მე-4 თანრიგის ტურნირი "ჭადრაკის დედოფლის აკადემია" 36 Jours 4 Heures
23საკვალიფიკაციო შეჯიბრი V თანრიგზე (დავით ჯოჯუას საჭადრაკო სკოლა) 36 Jours 4 Heures
24Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 36 Jours 4 Heures
25Adjarian Qualification Tournament (III Category) 36 Jours 4 Heures
26Adjarian Qualification Tournament (V Category) 36 Jours 4 Heures
27მე-5 თანრიგის ტურნირი "ჭადრაკის დედოფლის აკადემია" 36 Jours 4 Heures
28III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 36 Jours 8 Heures
29V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 36 Jours 8 Heures
30IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 36 Jours 8 Heures
31საკვალიფიკაციო ტურნირი III - IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 36 Jours 8 Heures
32საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 36 Jours 8 Heures
33 Al.Bokuchava B-16 Cup 2020 42 Jours 6 Heures
34 Al.Bokuchava G-16 Cup 2020 42 Jours 6 Heures
35Tbilisi Sunday (Blitz-03) 2020 43 Jours 4 Heures
36Adjarian Qualification Tournament (V Category) 43 Jours 4 Heures
37Adjarian Qualification Tournament (IV Category) 43 Jours 4 Heures
38Adjarian Qualification Tournament (III Category) 43 Jours 4 Heures
39საკვალიფიკაციო ტურნირი III- IV თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 43 Jours 8 Heures
40საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე (ჭადრაკის სასახლე) 43 Jours 8 Heures
41 III თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 43 Jours 8 Heures
42V თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 43 Jours 8 Heures
43 IV თანრიგი "ოლიმპიური ჩემპიონი" 43 Jours 8 Heures
44Adjarian Chess Championship Rapid 2020 B-12 (Rapid) 49 Jours 3 Heures
45Adjarian Chess Championship 2020 B/G-8 Blitz 49 Jours 3 Heures
46Adjarian Chess Championship 2020 B/G-12 Blitz 49 Jours 3 Heures
47Adjarian Chess Championship 2020 B/G-16 Blitz 49 Jours 3 Heures
48ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი IV თანრიგზე 8-9 თებერვალი 2020 50 Jours 3 Heures
49ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო ტურნირი V თანრიგზე 8-9 თებერვალი 2020 50 Jours 3 Heures
50ქვემო ქართლის საკვალიფიკაციო IV თანრიგზე 21-22 დეკემბერი 50 Jours 3 Heures