Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Finland (FIN)

Flag FIN
TournoiDernière mise à jour
1Käpylän mestaruus 2020 26 Jours
2Selokunkku-turnaussarja (kevät 2020, 1.osakilpailu) 31 Jours 15 Heures
3KäpSK:n maaliskuun 2020 blixt 33 Jours 12 Heures
4SATAKUNNAN AVOIN MESTARUUS 2020 29.2.-1.3. SASTAMALA 37 Jours 16 Heures
5Intellektin nappulaturnaus 2020 37 Jours 19 Heures
6MatSK weekend tournament 2020 B-ryhmä 44 Jours 15 Heures
7MatSK weekend tournament 2020 A-ryhmä 44 Jours 16 Heures
8MatSK weekend tournament 2020 Nuorten ryhmä 44 Jours 17 Heures
9Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, lohko B 45 Jours 21 Heures
10Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, Alalohko 45 Jours 21 Heures
11Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, Ylälohko 45 Jours 22 Heures
12Oulun avoin pikashakin mestaruusturnaus, lohko A 45 Jours 23 Heures
13MatSK weekend tournament 2020 46 Jours 18 Heures
14MikkSK 17.2.2020 15+15 50 Jours 13 Heures
15TuTS 15+15 6 kierrosta 50 Jours 14 Heures
16Salon Shakkikerhon viikonlopputurnaus 51 Jours 16 Heures
17Kotkan Nopeanshakin kilpailut 2020 51 Jours 16 Heures
18KäpSK:n rapid 3/2020 54 Jours 13 Heures
19KäpSK:n helmikuun 2020 blixt 61 Jours 13 Heures
2041. Jyväskylän Talven turnaus, B-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 65 Jours 15 Heures
2141. Jyväskylän Talven turnaus, A-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 65 Jours 16 Heures
2241. Jyväskylän Talven turnaus, C-ryhmä ELO- ja selo-kelpoinen 65 Jours 16 Heures
23Turun turnajaiset A-ryhmä 66 Jours 22 Heures
24Turun turnajaiset F-ryhmä 66 Jours 22 Heures
25Turun turnajaiset E-ryhmä 66 Jours 22 Heures
26Turun turnajaiset C-ryhmä 66 Jours 22 Heures
27Turun turnajaiset D-ryhmä 66 Jours 23 Heures
28Turun turnajaiset B-ryhmä 66 Jours 23 Heures
29Jyväskylän nopean shakin ELO-turnaus 67 Jours 13 Heures
30Testiturnaus4 26..1.2020 72 Jours 19 Heures
31Oulun avoin mestaruusturnaus 79 Jours 18 Heures
32Porvoon Shakkikerho, kuukausipikapeli 80 Jours 21 Heures
33testiturnaus2 81 Jours 23 Heures
34Tampereen seudun koululaisten shakkimestaruus 2019, EK ja 1. luokka 82 Jours 22 Heures
35Koe 15.1.2020 15 + 15 83 Jours 23 Heures
36KäpSK:n tammikuun 2020 blixt 89 Jours 13 Heures
37Helsingin mestaruus 2020, M-ryhmä 93 Jours 18 Heures
38Helsingin mestaruus 2020, A-ryhmä 93 Jours 18 Heures
39Etelä-Pohjanmaan shakkipiirin mestaruusturnaus 4.-5.1.2020 93 Jours 18 Heures
40Helsingin mestaruus 2020, B-ryhmä 93 Jours 18 Heures
41Helsingin mestaruus 2020, S65-ryhmä 93 Jours 19 Heures
42HSL Rapid 1/2020 94 Jours 16 Heures
43Kunkkujahti 2019 99 Jours 17 Heures
44ESK Pikkujouluturnaus 2019 109 Jours 13 Heures
45Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 7-9-luokka 114 Jours 18 Heures
46Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 5-6-luokka 114 Jours 18 Heures
47Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 4-luokka 114 Jours 18 Heures
48Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 3-luokka 114 Jours 18 Heures
49Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 2-luokka 114 Jours 18 Heures
50Pääkaupunkiseudun koululaisten avoin mestaruus 2019 1-luokka 114 Jours 18 Heures