Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Czech Republic (CZE)

Flag CZE
TournoiDernière mise à jour
1Oddílový přebor LOKO Trutnov 2. skupina 10 Jours 21 Heures
2Klubový přebor Rychvald 2019 12 Jours 7 Heures
3O Pardubickou kotvu 17. ročník 12 Jours 22 Heures
4TEPLICE OPEN 2020 International Chess Tournament / Regional Chess Championship 13 Jours 20 Heures
5Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 31 14 Jours
6Oddílový přebor TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 2019-20 14 Jours 3 Heures
7Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 34 14 Jours 6 Heures
8Rapid Věry Menčíkové 14 Jours 8 Heures
9O pohár starosty města Nymburk, 6.ročník 14 Jours 10 Heures
10Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 22 14 Jours 22 Heures
11Městský přebor Brno 2019/2020 14 Jours 22 Heures
12Regionální přebor družstev SŠS 2019-20 "A" 16 Jours 4 Heures
13Mistrovství ČR juniorů a dorostenců 2020 16 Jours 5 Heures
14Šachový turnaj pro všechny nadšence 16 Jours 17 Heures
15Okresní přebor města Písku 17 Jours
16Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 32 17 Jours 3 Heures
17Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 12 17 Jours 4 Heures
18O pohár města Klatov B 17 Jours 4 Heures
19O pohár města Klatov A 17 Jours 4 Heures
204. Přebor oddílu ŠK Sokol Klatovy, rapid A 17 Jours 6 Heures
21Přebor Prahy 2019-2020 - I. třída - skupina 11 17 Jours 7 Heures
22MČR mládeže 2020 - D16 17 Jours 10 Heures
23MČR mládeže 2020 - D10 17 Jours 10 Heures
24MČR mládeže 2020 - D12 17 Jours 10 Heures
25MČR mládeže 2020 - H12 17 Jours 10 Heures
26MČR mládeže 2020 - FIDE open 17 Jours 10 Heures
27MČR mládeže 2020 - D14 17 Jours 10 Heures
28MČR mládeže 2020 - H14 17 Jours 10 Heures
29MČR mládeže 2020 - H16 17 Jours 10 Heures
30MČR mládeže 2020 - Národní open 17 Jours 10 Heures
31MČR mládeže 2020 - H10 17 Jours 10 Heures
32Přebor Prahy 2019-2020 - II. třída - skupina 21 17 Jours 11 Heures
33Přebor Prahy 2019-2020 - III. třída - skupina 33 17 Jours 18 Heures
34Přebor Prahy 2019-2020 - Přeborová skupina 17 Jours 19 Heures
35Jarní šachový turnaj 2020 17 Jours 20 Heures
36FIDE World Senior Team Championship 2020 Category O65+ 17 Jours 20 Heures
37FIDE World Senior Team Championship 2020 Category O50+ 17 Jours 22 Heures
38Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "A" KOTNOV 18 Jours 10 Heures
39Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "C" Jordán 18 Jours 10 Heures
40Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "B" Lužnice 18 Jours 10 Heures
41Velikonoční turnaj "O pohár Mistra Jana 2020" - skupina "D" Velikonoční 18 Jours 10 Heures
42Unichess Open Brezen 2020 18 Jours 18 Heures
43Okresní přebor jednotlivců Prostějov 2020 Turnaj jednotlivců hraný systémem každý s každým 18 Jours 21 Heures
44Městský přebor Ostrava - Finále A 18 Jours 23 Heures
45Městský přebor Ostrava - Finále B 18 Jours 23 Heures
46MČR mládeže 2020 - Blitz 19 Jours
4773.ročník "Memoriálu dr.Karla Treybala" 19 Jours 3 Heures
488. turnaj Regionální žákovské ligy 2019/20 - region SE Benešov Týnec nad Sázavou - 14.3.2020 - ZRUŠENO ! 19 Jours 4 Heures
4941. Turnaj sachovych nadeji - U12 - 41. Chess talents tournament - U12 19 Jours 9 Heures
5041. Turnaj sachovych nadeji - Pobeskydi Open - 41. Chess talents tournament - Pobeskydi Open 19 Jours 9 Heures