Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Catalonia (CAT)

Flag CAT
TournoiDernière mise à jour
1XXII Obert Internacional Sant Martí 2020 Grup A 20 Jours
2XXII Obert Internacional Sant Martí 2020 Grup B 20 Jours
3XI Obert Jake (243871) TORNEIG AJORNAT ES COMUNICARAN OPORTUNAMENT NOVES DATES 21 Jours 21 Heures
4Torneig de l'Hostal Rosa 2020 *** RONDA 8 AJORNADA FINS A UN NOU AVÍS *** 23 Jours 21 Heures
5Campionat de Catalunya Universitari 2020 - Grup No Federats *** CAMPIONAT AJORNAT, DE MOMENT SENSE DATA *** 25 Jours 20 Heures
6PRIMER CAMPIONAT IPSE GRUP GRANS 2019-20 26 Jours 2 Heures
7PRIMER CAMPIONAT ESCOLA IPSE GRUP MITJANS 2019-20 26 Jours 2 Heures
8SEGON TORNEIG ESCOLA NAUSICA CURS 2019-20 GRANS 26 Jours 3 Heures
9IX Torneig Clàssic Internacional Sant Martí 2020 26 Jours 12 Heures
10Campionat del Barcelonès d'equips s.8 26 Jours 12 Heures
1114è Torneig obert d’escacs actius BICOLOR 26 Jours 14 Heures
12VII Torneig Vila de Gracia por mayores de 55 años (243789) *** CAMPIONAT AJORNAT, DE MOMENT SENSE DATA *** 26 Jours 15 Heures
13Campionat de Veterans de Tarragona 2020 code 243794 26 Jours 15 Heures
14Escolars per equips Barcelonés Sub 10 26 Jours 15 Heures
15XVI OPEN CIUTAT DE SANT ADRIA 2020 26 Jours 20 Heures
16V Open Internacional Escacs de la Universitat de Vic (243872) *** TORNEIG AJORNAT, DE MOMENT SENSE DATA *** 26 Jours 23 Heures
17XXIV Torneig Escacs Memorial Joan Corcoy (243802) *** TORNEIG AJORNAT, DE MOMENT SENSE DATA *** 26 Jours 23 Heures
18Campionat de Catalunya Universitari 2020 (243873) *** CAMPIONAT AJORNAT, DE MOMENT SENSE DATA *** 26 Jours 23 Heures
19Escolars per equips Barcelonés Sub 16 i Sub 18 27 Jours 13 Heures
20Escolars per equips Barcelonés Sub 12 27 Jours 13 Heures
21XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup A (246531) - VII Memorial Josep Paredes 28 Jours
22XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup C - VII Memorial Josep Paredes 28 Jours
23IV Obert del Gòtic del Barcelona Grup B 28 Jours 1 Heures
24IV Obert del Gòtic del Barcelona Grup A 28 Jours 1 Heures
25Escolars per equips Barcelonés Sub 14 28 Jours 13 Heures
26Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S16 28 Jours 13 Heures
27Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S12 28 Jours 13 Heures
28Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S18 28 Jours 13 Heures
29Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S14 28 Jours 13 Heures
30 Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S10 28 Jours 13 Heures
31Fase Prèvia Campionat Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Occidental) S08 28 Jours 13 Heures
32Campionat de Veterans de Girona 2020 (243795) 28 Jours 14 Heures
33Fase prèvia Campionat de Catalunya d'Edats 2020 (Vallès Oriental-Osona-Maresme) Sub-12 29 Jours 12 Heures
34Prèvies escolars Grup Barcelonés Sub 18 29 Jours 14 Heures
35AURÓ 3r i 4t 29 Jours 17 Heures
36Social Lliga 2020 29 Jours 21 Heures
37XXII Obert Internacional Foment Martinenc Grup B (246818) - VII Memorial Josep Paredes 29 Jours 22 Heures
38LLIGA CATALANA SUB 12 GIRONA 2020 29 Jours 23 Heures
39XIV Torneig Internacional Actiu Vila de Canovelles 2020 (244940) 30 Jours 12 Heures
40VIII Open Escacs Actius Ciutat de Rubi Memorial Jesus E. Fortes (244941) 30 Jours 12 Heures
41Ràpides de diumenge 30 Jours 14 Heures
42Torneig Blitz memorial Ramon Franch 30 Jours 15 Heures
43Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-12 31 Jours 14 Heures
44Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-10 31 Jours 14 Heures
45Fase Prèvia C. Catalunya edats 2020, Camp de Tarragona SUB-08 31 Jours 14 Heures
46VI Campionat de ràpides del Vallès Oriental B 31 Jours 15 Heures
47VI Campionat de ràpides del Vallès Oriental 31 Jours 15 Heures
48MILÀ I FONTANALS 34 Jours
49XXII Obert Tres Peons grup B (238347) 34 Jours 11 Heures
50I OBERT D’ESCACS PRIMAVERA SOCIETAT CORAL COLON 34 Jours 12 Heures