Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
TournoiDernière mise à jour
140th Chess Tournament "EVEREST" 2020 - Plovdiv 5 Heures 6 Min.
2Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 8 - 2020 5 Heures 45 Min.
369th BULGARIAN INDIVIDUAL CHAMPIONSHIP - WOMEN 15 Heures 54 Min.
484th BULGARIAN INDIVIDUAL CHAMPIONSHIP - MEN 15 Heures 55 Min.
5Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 12 - 2020 17 Heures 1 Min.
6Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 14 - 2020 17 Heures 4 Min.
7Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 10 - 2020 17 Heures 4 Min.
8Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 8 - 2020 17 Heures 4 Min.
9Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 14 - 2020 17 Heures 5 Min.
10Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 12 - 2020 17 Heures 5 Min.
11Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 10 - 2020 17 Heures 5 Min.
1215 ти Шахматен турнир "CHESS WEEKEND" 28-29.03.2020 г. 19 Heures 21 Min.
13IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил-22.03.2020г. 19 Heures 23 Min.
14Aglika cup 2020/Купа Аглика 1 Jours 2 Heures
152nd OPEN BLITZ TOURNAMENT APOSTOL CUP 1 Jours 16 Heures
16Ямбол - блиц турнир по случай 3-ти март 1 Jours 17 Heures
17V Детски турнир "Свобода" - A група 2 Jours 15 Heures
18V Детски турнир "Свобода" - Б група 2 Jours 15 Heures
193 мемориал "Теодоси Костадинов" турнир А , 22.03.2020 3 Jours 19 Heures
203 мемориал "Теодоси Костадинов" турнир Б , 22.03.2020 3 Jours 19 Heures
21Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 3 Jours 23 Heures
22XIVth "CHESS WEEKEND TOURNAMENT " 15-16.02.2020 г. 4 Jours 19 Heures
23Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 4 Jours 23 Heures
24Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 5 Jours
25Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 7 Jours 21 Heures
26Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 11 Jours 16 Heures
27Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 11 Jours 16 Heures
282nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 11 Jours 21 Heures
292nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 11 Jours 21 Heures
30Шах в Двореца 2200 - 5 турнир 11 Jours 22 Heures
31КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ-2020 XIII Мемориал 12 Jours 22 Heures
32IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group OPEN 15 Jours
33IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 15 Jours
34IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 15 Jours
35Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 15 Jours 17 Heures
366-ти Детски турнир "ЗА БУКВИТЕ" - 02.02.2020 г. Кюстендил 18 Jours 23 Heures
37XXIII турнир Слънчеви лъчи 19 Jours 21 Heures
38MGU - 216 23 Jours 22 Heures
39III Chess tournament "LYASKOVETS" / III-ти турнир "ЛЯСКОВЕЦ" за рейринг до 2200 25 Jours 20 Heures
40MGU - 216 25 Jours 20 Heures
41"Купата на ШК ЕЛИТ" - 26 януари 2020 25 Jours 21 Heures
4226.01.2020 Kupa CHOU Feniks,Varna, BUL Bulgaria 25 Jours 22 Heures
43Детски турнир на ЦСКА 4-8 клас 32 Jours 6 Heures
44Детски турнир на ЦСКА 3 клас 32 Jours 6 Heures
45Детски тунир на ЦСКА 2 клас 32 Jours 6 Heures
46Детски турнир на ЦСКА 1 клас 32 Jours 6 Heures
47Oбщински Ученически игри шах 2019-2020-01-19, 5-7клас, Варна, България Варна Морска или Лятна Столитца на България, Варна Европейски град на спорта 32 Jours 19 Heures
4813th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 32 Jours 19 Heures
49Trayana Cup 2020 Stara Zagora/ Купа Траяна 18-19 януари 2020, Опен до ELO 2199 32 Jours 20 Heures
50Детски вътрешен турнир "СНЕЖНА ЦАРИЦА" 32 Jours 21 Heures