Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
TournoiDernière mise à jour
1***ОТЛАГА СЕ ЗА НОВА ДАТА*** I-ви турнир за купа "ВЪЗРАЖДАНЕ" 15 Jours 19 Heures
2*** ОТЛАГА СЕ *** IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил. 17 Jours 10 Heures
3***ОТЛАГА СЕ***15 ти Шахматен турнир "CHESS WEEKEND" . 18 Jours 16 Heures
43 мемориал "Теодоси Костадинов" - Б, турнирът се отлага за април 19 Jours 2 Heures
53 мемориал "Теодоси Костадинов" - А, турнирът се отлага за април 19 Jours 2 Heures
6II Международен шахматен фестивал "Сливен" - Б група 20 Jours 2 Heures
7II Международен шахматен фестивал "Сливен" - А група 20 Jours 2 Heures
8КУПА "РИЛА" -Международен шахматен турнир 30.04.-03.05.2020 г.-гр.ДУПНИЦА 22 Jours 3 Heures
9Блиц "КУПА РИЛА"- 01.05. - Дупница 22 Jours 3 Heures
10IVти КУПА "ДЮНИ"Международен турнир 09.06.- 14.06.20 г.-гр.ПРИМОРСКО 22 Jours 3 Heures
1169-th Bulgarian Individual Chess Championship 2020 - Women 22 Jours 6 Heures
1284-th Bulgarian Individual Chess Championship 2020 - Men 22 Jours 6 Heures
13ОТЛОЖЕН за нови дати поради Заповед на МОН!!! Aglika cup 2020/Купа Аглика 22 Jours 23 Heures
14Шах в Двореца 2200 - 6 турнир 24 Jours 4 Heures
15НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group for players under <2200 24 Jours 7 Heures
16НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 24 Jours 7 Heures
17НОВА ДАТА: IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 24 Jours 7 Heures
18V Детски турнир "Свобода" - A група - 7 март 25 Jours 4 Heures
1913-ти ШАХМАТЕН МЕМОРИАЛ "ХРИСТО ГЕРЕНСКИ" 25 Jours 5 Heures
20V Детски турнир "Свобода" - Б група - 7 март 25 Jours 6 Heures
21II МЕМОРИАЛ ИВАН ШОПОВ РАПИД 28 Jours 1 Heures
22Ямбол - блиц турнир по случай 3-ти март 29 Jours 8 Heures
23Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 30 Jours 12 Heures
24Детски вътрешен турнир "БАБА МАРТА" - Б група 31 Jours 4 Heures
25Детски вътрешен турнир "БАБА МАРТА" - А група 31 Jours 5 Heures
26"Купата на ШК ЕЛИТ" - 29 февруари 2020 32 Jours 3 Heures
27XXIV турнир Слънчеви лъчи 32 Jours 6 Heures
2818th Memorial Kesarovski-Stanchev "B" Tournament 33 Jours 1 Heures
2919th Memorial Kesarovski-Stanchev "A" Tournament 33 Jours 1 Heures
30ШАБЛА - 2020 XI турнир 33 Jours 1 Heures
31Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 14 - 2020 38 Jours 4 Heures
32Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 10 - 2020 38 Jours 4 Heures
33Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 14 - 2020 38 Jours 4 Heures
34Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 12 - 2020 38 Jours 4 Heures
35Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 10 - 2020 38 Jours 4 Heures
36Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 8 - 2020 38 Jours 4 Heures
37Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 12 - 2020 38 Jours 5 Heures
38Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 8 - 2020 38 Jours 5 Heures
39Купа "Марса" - А група 38 Jours 8 Heures
4040th Chess Tournament "EVEREST" 2020 - Plovdiv 39 Jours
412nd OPEN BLITZ TOURNAMENT APOSTOL CUP 41 Jours 22 Heures
42XIVth "CHESS WEEKEND TOURNAMENT " 15-16.02.2020 г. 45 Jours 1 Heures
43Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 45 Jours 5 Heures
44Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 45 Jours 6 Heures
45Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 48 Jours 3 Heures
46Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 51 Jours 22 Heures
47Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 51 Jours 22 Heures
482nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 52 Jours 3 Heures
492nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 52 Jours 3 Heures
50Шах в Двореца 2200 - 5 турнир 52 Jours 4 Heures