Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
TournoiDernière mise à jour
1Elfim Nərimanov-"Novruz 2020" IV Derece Yarışı 23 -27 mart 11:00 050 458 40 50 17 Jours
2Elfim Nərimanov-"Novruz 2020" III Derece Yarışı 23 -27 mart 11:00 050 458 40 50 17 Jours
3Azerbaijan Women's Championship 17 Jours 2 Heures
401 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" D-BLITZ 17 Jours 10 Heures
531 july august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" C-RAPİD 17 Jours 10 Heures
624 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" B-OPEN (U12) 17 Jours 10 Heures
724 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" A-OPEN 17 Jours 10 Heures
81-9 aprel 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası I dərəcə turniri 17 Jours 11 Heures
91-7 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası "BAHAR" Beynəlxalq Şahmat festivalı 18 Jours 7 Heures
1012 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 22-03-2020 saat 10.00 22 marta keçirilib 20 Jours 21 Heures
1112 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 22-03-2020 saat 10.00 22 marta keçirilib 20 Jours 21 Heures
12AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU - SEANS - GM Sərxan Quliyev 29 Mart 11:00 (070 309 92 82) 22 Jours 21 Heures
13AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 21-29 MART 15:30 (070 309 92 82) 22 Jours 22 Heures
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU HƏR BAZAR TEMPO TURNİR (10 +5 sec) 08.03.2020 14:30-da 23 Jours 3 Heures
15Grandmaster Chess Club - 08 Mart / saat 14:00 / IV - III- II dərəcəlilər arası Uşaq Rapid Turniri (U16) 23 Jours 5 Heures
16Grandmaster Chess Club - 14 Mart / saat 14:00 / Blits Reytinq turniri 23 Jours 6 Heures
17AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 10:00-DA 070 309 92 82 23 Jours 6 Heures
18AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 11:30-DA 070 309 92 82 23 Jours 6 Heures
19AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 14:00-DA 070 309 92 82 23 Jours 6 Heures
20Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 12:00 / 16 yaşadək Təsnifat turniri - II Dərəcə 23 Jours 6 Heures
21Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 14 yaşadək Təsnifat turniri - III Dərəcə 23 Jours 6 Heures
22Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 12 yaşadək Təsnifat turniri - IV Dərəcə 23 Jours 6 Heures
23Grandmaster chess club - Psixologiya Seminarı - GM Nicat Məmmədov 04 Mart - saat 18:00 - (055-525-00-68) 23 Jours 6 Heures
24"Şah - Klub" 4-cü dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat 11:00) 23 Jours 6 Heures
25"Şah - Klub" 3-cü dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat 12:00) 23 Jours 6 Heures
26"Şah - Klub" 2-ci dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat saat 13:30) 23 Jours 6 Heures
273-cü dərəcə təsnifat turniri 07-09 mart 2020 saat 10.00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 23 Jours 22 Heures
284-cü dərəcə təsnifat turniri 07-09 mart 2020 saat 10.00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 23 Jours 22 Heures
29HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2004-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 24 Jours 3 Heures
30HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2004-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 24 Jours 3 Heures
31HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2008-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 24 Jours 3 Heures
32HİRŞDK:sınaq yarışı 8 yaşadək (2012-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-25 mart 24 Jours 3 Heures
33Resublika Şahmat Mərkəzi. Reyting rapid turniri 15-03-2020 saat 15.00 050.561.07.63 whatsApp 15 marta keçirildi 24 Jours 3 Heures
34Respublika Şahmat Mərkəzi. 2-4 dərəcə rapid turniri 15-03-2020 saat 15.00 050.561.07.63 Wat 15 marta keçirildi 24 Jours 3 Heures
35Chess Master Şahmat Klubu Beynəlxalg Reyting Turniri martin 23-29 0505808087 25 Jours
36"Grandmaster chess club" - Masterklass - GM Rauf Məmmədov və IM Nataliya Buksa 05 Mart-saat 17:00 - (055-525-00-68) 25 Jours 7 Heures
37"Grandmaster chess club" - Seans - GM Eltac Səfərli 05 Mart-saat 14:00 - (055-525-00-68) 25 Jours 7 Heures
38Chess Master Şahmat Klubu Novruz Bayramına Həsr olunmuş ll dərəcə yarışı 13-15 mart 0505808087 25 Jours 20 Heures
39Chess Master Şahmat Klubu Novruz Bayramına Həsr olunmuş lll dərəcə yarışı martın 13-15 0505808087 25 Jours 21 Heures
40Chess Master Şahmat Klubu Novruz Vayramına Həsr olunmuş lV dərəcə yarışı 13-15 mart 0505808087 25 Jours 21 Heures
41Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 23-30 March 2020 (055 540 44 02) 26 Jours 5 Heures
42Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 22-29 March 2020 26 Jours 5 Heures
43Baku 4 th Chess School International Chess Festive Team Blitz 28 March 2020 26 Jours 5 Heures
44Baku 4 th Chess School International Chess Festive Rapid 21 March 2020 26 Jours 5 Heures
45AG AT 3-cu daraca.02.03.2020 27 Jours 5 Heures
46I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 24fevral 15:00 050 458 40 50 27 Jours 7 Heures
47ELFIM Nərimanov- "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 24-30 dekabr 15:00 050 458 40 50 27 Jours 7 Heures
48NAKCHIVAN seher E.Agayev adina 8nli mekteb sagirdleri arasinda yaris 27 Jours 9 Heures
497-8-9 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası Balaca Çempionlar 4-5-6 yaş (+994)50 353 10 10 saat 10:00 28 Jours 9 Heures
50Chess Master Şahmat Klubu Xocali Şəhidlərinə həsr olunmuş B Qrupu yarışı 28 Jours 22 Heures