Sélection du tournoi

Trier selon

Sélectionner une fédération: Armenia (ARM)

Flag ARM
TournoiDernière mise à jour
1Գ.Նժդեհ 20.22.24 շենքերի բակի ակումբի կարճ նարդու առաջնություն 23 Jours 21 Heures
2II կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 27 Jours 13 Heures
33-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն 27 Jours 13 Heures
43-րդ կարգի որակավորման մրցաշար - Նուբարաշեն ՇՄՄ 27 Jours 14 Heures
5ՀՀ Շիրակի մարզի 2020թ. աղջիկների առաջնություն 27 Jours 15 Heures
64-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(17:00) 27 Jours 15 Heures
7ՆՀՏ - 3-րդ կարգի որակավորման մրցաշար / 16:30 27 Jours 15 Heures
84-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/2-րդ խումբ 16:30- Էրեբունի/ 27 Jours 15 Heures
94-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Նոր Նորք(15:30) 27 Jours 16 Heures
104-րդ կարգի որակավորման մրցաշար/ 1-ին խումբ 15։00- Էրեբունի/ 27 Jours 17 Heures
114-րդ կարգի որակավորման մրցաշար- Արաբկիր 27 Jours 17 Heures
12III կարգի որակավորման մրցաշար - ՀՇԱ 28 Jours 13 Heures
131-ին կարգի որակավորման մրցաշար Շ.Տ. 28 Jours 14 Heures
14Ռեմ Մարդանյանի հուշամրցաշար 37 Jours 18 Heures
15Հ. Գասպարյանի գավաթի 11-ր խաղարկ.. /արագ շախմատ/ 38 Jours 18 Heures
16Արարատի մարզի պատանի շախմատիստների թիմային մրցաշար 38 Jours 20 Heures
17ՊԱՏԱՆԻՆԵՐԻ ՇԱԽՄԱՏԻ 2020Թ ՄԱՐԶԱՅԻՆ ԱՌԱՋՆՈՒԹՅՈՒՆ 39 Jours
18Պատանիների շախմատի 2020 թ մարզային առաջնություն մ14 39 Jours
19Գեղաքունիքի մարզի մինչեվ 10 տարեկանների մրցումներ 39 Jours 14 Heures
20Գեղարքունիքի մարզի մինչեվ 12 տարեկանների մրցումներ 39 Jours 14 Heures
21Հայաստաի արագ շաշկու առաջնություն 39 Jours 17 Heures
22HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U14 40 Jours 14 Heures
23HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U12 40 Jours 14 Heures
24HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U10 40 Jours 14 Heures
25HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U8 40 Jours 16 Heures
264-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (2-րդ խումբ-17:30) 41 Jours 14 Heures
27HH Kotayqi marzi patanekan arajnutyun-2020 U16 41 Jours 15 Heures
28Loru marzi 12 tarekan txaneri mrcashar 41 Jours 15 Heures
29Loru marzi Aghchikneri mrcashar 41 Jours 15 Heures
30Հ.ԳԱՍՊԱՐՅԱՆ - 110/հուշամրցաշար/Հ.Գասպարյանի անվ.մարզադպրոց 41 Jours 15 Heures
31Loru marzi 8 tarekan txaneri mrcashar 41 Jours 16 Heures
32Loru marzi 10 tarekan txaneri mrcashar 41 Jours 16 Heures
334-րդ կարգի որակավորման մրցաշար-Կենտրոն (1-ին խումբ -15:30) 41 Jours 16 Heures
34Երևանի թիմի փնջային մրցաշար 2020 42 Jours 20 Heures
35Loru marzi 14 tarekan txanneri mrcashar 43 Jours 13 Heures
36Loru marzi 16 tarekan txanei mrcashar 43 Jours 14 Heures
374-կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Բ խումբ 43 Jours 15 Heures
38Հ.Գասպարյանի անվ.դպրոցի 60ամյակին նվիրված մրցաշար երկրորդ փուլ 43 Jours 16 Heures
394-րդ կարգ 17.02-25.02.2020թ. Աջափնյակ Ա խումբ 43 Jours 17 Heures
40Գորիս համայնք մինչև 10տ. 44 Jours 14 Heures
41Արագ շաշկու պատանիների կիսաեզրափակիչ առաջնություն 45 Jours 17 Heures
42Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 12տ 45 Jours 18 Heures
43Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 10տ 45 Jours 19 Heures
44Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-12 46 Jours 11 Heures
45Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-14 46 Jours 12 Heures
46Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-12 46 Jours 12 Heures
47Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-10 46 Jours 16 Heures
48Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Ա-10 46 Jours 17 Heures
49Երևանի 2020թ.-ի շախմատի առաջն. - Պ-8 46 Jours 17 Heures
50Արմավիր մարզի պատանիների առաջնություն մինջև 14տ 47 Jours 12 Heures