Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Venezuela (VEN)

Flag VEN
БрТурнирПоследња измена
1IRT Duplas Rápido MN Maglene de Matos INSCRIPCIONES: 04162640039 //EVENTO SUSPENDIDO TEMPORALMENTE// 24 Дани 10 Сати
2Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub 15. TELF. 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 24 Дани 19 Сати
3Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados Sub 05 Preajedrez. 04142349716, Limite de Inscripción 13.03.2020. 24 Дани 19 Сати
4Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub 13. TELF: 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 24 Дани 19 Сати
5Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub. 11 TELF. 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 24 Дани 19 Сати
6Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados "IEA" Sub. 09 TELF. 04142349716 Fecha Limite de Inscripción 13.03.2020. 24 Дани 20 Сати
7Torneo Copa Instituto Educacionales Asoaciados Sub 07. 04142349716, Limite de Inscripción 13.03.2020. 24 Дани 20 Сати
8XVI FESTIVAL MEJORANDO MI ELO SUSPENDIDO... UP 1900, SUB 1900, SUB 1600, SUB 1300 24 Дани 23 Сати
9Torneo de Ajedrez Infantil I Copa Gobernador del Edo. Carabobo. Absoluto 25 Дани 2 Сати
10Torneo Infantil Femenino Copa Gobernador del Edo. Carabobo 25 Дани 2 Сати
11II Valida Circuit IRT for Norm Fide ArbiterLara 2020 Sistema Eliminatorias - Inscripcion Bs. 100.000 - Premiacion Bs 2.500.000 25 Дани 6 Сати
12IRT. Rapido Club de Ajedrez Campeones de Negro Primero 26 Дани 10 Сати
13Torneo IRT SUB 1600 Dia del Maestro del LVI Aniversario de la UEMO. CAP. PMOM. 07 Y 08MAR2020 Los Teques Estado Miranda. Finalizado 27 Дани 21 Сати
14Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2020 Sub-18 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2020 29 Дани 3 Сати
15Campeonato Estadal de La Juventud Asoajedrene 2020 Sub-14 Absoluto CIRCUITO IRT ASOAJEDRENE 2020 29 Дани 3 Сати
16Festival Asoajedrez Merida RAPIDO 2020 30 Дани 1 Сати
17Festival Asoajedrez Merida Blitz 2020 30 Дани 1 Сати
18IRT Duplas Blitz MN Maglene de Matos 30 Дани 7 Сати
19TORNEO ABIERTO POR EQUIPOS DE 3 CARABOBO 2020. PAREO RONDA I. HORA 9:30 AM 30 Дани 14 Сати
20Municipal Escolar S/C U11 Femenino Miercoles 4 de marzo de 2020 32 Дани 11 Сати
21Municipal Escolar S/C U11 Masculino Miercoles 4 de marzo de 2020 32 Дани 11 Сати
22Municipal Escolar S/C U14 Femenino Miercoles 4 de marzo de 2020 32 Дани 11 Сати
23Municipal Escolar S/C U14 Masculino Miercoles 4 de marzo de 2020 32 Дани 11 Сати
24Municipal Escolar S/C U17 Femenino Miercoles 4 de marzo de 2020 32 Дани 11 Сати
25Municipal Escolar S/C U17 Masculino Miercoles 4 de marzo de 2020 32 Дани 11 Сати
26VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U10 Absoluto 36 Дани 6 Сати
27VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U12 Absoluto 36 Дани 6 Сати
28VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U10 Femenino 36 Дани 6 Сати
29VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U12 Femenino 36 Дани 6 Сати
30VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U8 Absoluto 36 Дани 7 Сати
31VII Campeonato Nacional de la Juventud Lara 2020 Sistema Suizo - Categoria U08 Femenino 36 Дани 7 Сати
32IRT I VALIDA INFANTIL CIRCITO "ALDO MESSORI" COPA MEMEORIAL MESSORI 40 Дани 6 Сати
33IRT BLITZ "MN EDUARDO ORTEGA IM" 40 Дани 21 Сати
34II Torneo IRT abierto MAYORES A 13 AÑOS ROQUE PINTO Los Teques Edo Miranda 41 Дани 1 Сати
35IRT CLASICO "MN EDUARDO ORTEGA IM" 41 Дани 4 Сати
36Festival de Ajedrez 87 Anv de la Fund de la Ciudad de El Tigre Copa Parque Agua En Honor a Juana Araceli Mesa 41 Дани 5 Сати
37I TORNEO RRTAM BLITZ DE CARNAVAL EN ROQUE PINTO ....LOS TEQUES. REALIZADO 42 Дани 22 Сати
38Convocatoria Oficial AsoAjedrez y FUNDADEPORTE Carabobo. Pre/Seleccion Juvenil estadal, con miras a los JNJ. Contacto: asoajedrezcarabobo@gmail.com 44 Дани
39TORNEO BLITZ PRACTICA CARABOBO 44 Дани 3 Сати
40Festival de Ajedrez "87 Aniversario de la Fundación Ciudad de El Tigre" Copa Parque Agua En Honor a Juana Araceli Meza In Memorian 46 Дани 21 Сати
41Juegos Intercompañias LVI Aniversario PMOM Los Teques Estado Miranda Finalizado 46 Дани 21 Сати
42IRT Navidad San Francisquense Copa "Donal Leal in Memoria 2019" 46 Дани 22 Сати
43V IRT Rapido "Chicken Express y Arte Hogar 2020" 49 Дани 9 Сати
44IV Torneo Rapido "Chicken Express y Arte Hogar" 2020 49 Дани 9 Сати
45XXX IRT FISS 2020 CLASICO, San Cristobal, Tachira, 13 - 16 febrero : 04147373500 www.ajedrezaurinegro.blogspot.com, www.ajedrezfiss.blogspot.com 49 Дани 20 Сати
46XXX IRT FISS 2020 RAPIDO, San Cristobal, Tachira, 16 febrero : 04147373500 www.ajedrezaurinegro.blogspot.com, www.ajedrezfiss.blogspot.com 49 Дани 20 Сати
47XXX IRT FISS 2020 BLITZ, San Cristobal, Tachira, 14 - 15 febrero : 04147373500 www.ajedrezaurinegro.blogspot.com, www.ajedrezfiss.blogspot.com 49 Дани 20 Сати
48IRT CLASICO DUPLAS "PUERTO ESPAÑA" 49 Дани 22 Сати
49RRTAM CLASICO DE CARNAVAL EN ROQUE PINTO. LOS TEQUES. FINALIZO 49 Дани 23 Сати
50Gran Final de Ajedrez Sub 10 Carabobo. 50 Дани 2 Сати