Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Republic of North Macedonia (MKD)

Flag MKD
БрТурнирПоследња измена
1Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2020 - U12 - POSTPONED 20 Дани 16 Сати
2Youth chess tournament "Naum Naumovski - Borche" 2020 - OPEN - POSTPONED 20 Дани 16 Сати
3ALKALOID Rapid Open 2020-postponed 23 Дани 20 Сати
4ALKALOID Blitz Open 2020-postponed 23 Дани 20 Сати
5Kumanovo - Blitz 2020 26 Дани 7 Сати
6The humanitarian tournament LET US HELP NORA 76 Дани 4 Сати
7Bitola Blitz 2020 91 Дани 9 Сати
8SKOPJE OPEN 2019 111 Дани 18 Сати
9ALKALOID Rapid Open 2019 112 Дани 7 Сати
10Youth Tournament DERZHAVIN 2019 125 Дани 11 Сати
11Women Team Championship of North Macedonia 2019 125 Дани 11 Сати
12Youth Tournament DERZHAVIN 2019 (born 2009 or younger) 125 Дани 12 Сати
13Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U10) 138 Дани 21 Сати
14Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U12) 138 Дани 21 Сати
15Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U18) 138 Дани 21 Сати
16Prvenstvo vo standarden sah na grad Skopje (U08) 139 Дани 14 Сати
17OPEN Prilep 2019 151 Дани 6 Сати
18OPEN Bitola 2019 - Mladinski turnir vo zabrzan sah 151 Дани 6 Сати
19Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта IV - V одд.) 152 Дани 10 Сати
20Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта VIII-IX одд.) 152 Дани 10 Сати
21Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта VI - VII одд.) 152 Дани 11 Сати
22Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( средни училишта ) 152 Дани 11 Сати
23Првенство во шах за млади на град Скопје 2019 ( основни училишта I - III одд.) 152 Дани 11 Сати
24Blitz Gazi Baba 2019 155 Дани 4 Сати
25Mladinski turnir LASKER 2019 174 Дани 13 Сати
26Youth Team Championship of North Macedonia-U14 188 Дани 6 Сати
27Youth Team Championship of North Macedonia-U16 188 Дани 13 Сати
28Youth Team Championship of North Macedonia-U18 188 Дани 14 Сати
29Youth Team Championship of North Macedonia-U12 188 Дани 14 Сати
30Youth Team Championship of North Macedonia-U10 188 Дани 15 Сати
31Youth Team Championship of North Macedonia-U08 189 Дани 9 Сати
32International Youth Chess Tournament "Lake Queen 2019"- B (born 2001 or younger) 208 Дани 10 Сати
33International Youth Chess Tournament "Lake Queen 2019"- C (born 2009 or younger) 208 Дани 12 Сати
342nd Memorial Chess Tournament ''Mahi Halili - Lala'' 216 Дани 4 Сати
35Open Championship of North Macedonia 2019 218 Дани 13 Сати
36Women Championship of North Macedonia 2019 219 Дани 8 Сати
37XXVIII Team Championship of North Macedonia 251 Дани 11 Сати
38Championship of North Macedonia for blind and visualy impaired 2019 262 Дани 14 Сати
39INT. YOUTH CHESS RATING TOURNAMENT "Ethno Village Timchevski 2019" (U-20 & G-20) 276 Дани 10 Сати
40INT. YOUTH CHESS RATING TOURNAMENT "Ethno Village Timchevski 2019" (U-12 & G-12) 276 Дани 10 Сати
41CHESS CAMP GAMBIT ASSECO SEE 2019 291 Дани 7 Сати
42Championship of North Macedonia 2019 312 Дани 11 Сати
43KVALITET 2019 - (ELO<2200) 314 Дани 13 Сати
44KVALITET 2019 - C (under 10 year old) 314 Дани 15 Сати
454th Memorial Chess Tournament FADIL NIMANI 315 Дани 10 Сати
46Youth Championships of North Macedonia 2019-U14 339 Дани 13 Сати
47Youth Championships of North Macedonia 2019-U18 339 Дани 14 Сати
48Youth Championships of North Macedonia 2019-G10 339 Дани 17 Сати
49Youth Championships of North Macedonia 2019-G12 339 Дани 17 Сати
50Youth Championships of North Macedonia 2019-U08 339 Дани 17 Сати