Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Hungary (HUN)

Flag HUN
БрТурнирПоследња измена
17th Bodrog Kupa Amator IV.kcs 0 Минуте
27th Bodrog Kupa Amator V.kcs 0 Минуте
3IV. MAGYAR SAKKHAGYOMÁNYOKÉRT FESZTIVÁL - NEMZETKÖZI MARÓCZY-EMLÉKVERSENY (Kiemelt ifjúsági rapidverseny) 14 Минуте
4IV. MAGYAR SAKKHAGYOMÁNYOKÉRT FESZTIVÁL - NEMZETKÖZI MARÓCZY-EMLÉKVERSENY (Alexei Shirov - Kozák Ádám párosmeccs) 15 Минуте
5IV. MAGYAR SAKKHAGYOMÁNYOKÉRT FESZTIVÁL - NEMZETKÖZI MARÓCZY-EMLÉKVERSENY (U16 – INGYENES FIDE RAPIDVERSENY) 15 Минуте
6Géza napi megemlékezés FIDE Rapid 2 Сати 15 Мин.
7Budapest Team Ch. Szen J. Group 2019-2020 R 9-10 7 Сати 23 Мин.
8Budapest Team Ch. Bilek Istvan Group 2019-2020 R 8-9 7 Сати 55 Мин.
9Budapest Team Ch. Lilienthal A. Group 2019-2020 R 8-9 8 Сати 19 Мин.
1041. Pest Megyei egyéni ifjúsági sakkverseny 5. játéknap 2. korcsoport 12 Сати 45 Мин.
11Budapest Spring Festival B U2200 13 Сати 6 Мин.
12Budapest Spring Festival Szabo Laszlo Memorial 2020 13 Сати 8 Мин.
13Budapest Spring Festival C U1800 13 Сати 14 Мин.
1441. Pest Megyei egyéni ifjúsági sakkverseny 5. játéknap 3-4. korcsoport 14 Сати 56 Мин.
15First Saturday IM March 2020 14 Сати 59 Мин.
16First Saturday GM March 2020 15 Сати 17 Мин.
17Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „B” csoport 19 Сати 8 Мин.
187th Bodrog Kupa 19 Сати 46 Мин.
197th Bodrog Kupa U1400 19 Сати 46 Мин.
207th Bodrog Kupa Amator I.kcs 19 Сати 47 Мин.
217th Bodrog Kupa Amator II.kcs 19 Сати 47 Мин.
227th Bodrog Kupa Amator III.kcs 19 Сати 47 Мин.
23Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „A” csoport 21 Сати 9 Мин.
24Budapest Rigochess Int. Festival GM (march) 21 Сати 38 Мин.
25Budapest Rigochess Int. Festival FIDE 24 (march) 21 Сати 38 Мин.
26Budapest Rigochess Int. Festival IM (march) 21 Сати 39 Мин.
276th Wolf Gyorgy Memorial B U2000 23 Сати 41 Мин.
286th Wolf Gyorgy Memorial Open 23 Сати 41 Мин.
2941. Pest Megyei egyéni ifjúsági sakkverseny 5. játéknap 1 korcsoport 1 Дани 10 Сати
30Vas Megyei Sakk Csapatbajnokság II. osztály 2019-2020 1 Дани 10 Сати
31Heves-Nograd 2019-20 Sakk Csb 1 Дани 15 Сати
32GyMS Megyei I. osztályú Sakk Csapatbajnokság Chalupetzky Ferenc-csoport *** 2019/2020 2 Дани
33XV. Baranya Sakkverseny Thermal Hotel 2 Дани 6 Сати
34Budapest Rigochess Int. Festival IM 2 Дани 17 Сати
35Veszprém Megyei Felnőtt Csapatbajnokság 2019/2020 évre 2 Дани 21 Сати
36Team League Pest Region Herczeg Oszkar Group 2019-2020 3 Дани 12 Сати
37XXX. Bátya Kupa 2020 Felnott csoport 3 Дани 13 Сати
38HUN Team League Csongrad Region 2019–20 R 1-9 3 Дани 15 Сати
39XXX. Batya Kupa 2020 Gyerek csoport 3 Дани 16 Сати
40Szabolcs-Szatmar-Bereg Regional Team Ch. 2019-2020 3 Дани 16 Сати
41Schnellverseny Félegyházi László sakkmester emlékére 3 Дани 17 Сати
42Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 4 kcs egyéni 14 év alatti Értékszámos 2019–20 3 Дани 18 Сати
43Csongrád Megyei Diákolimpia lányok 3 kcs egyéni 12 év alatti Amatőr 2019–20 3 Дани 18 Сати
44Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 1 kcs egyéni 8 év alatti 2019–20 3 Дани 19 Сати
45Maróczy–Szeged Nemzetközi Sakkfesztivál „C” csoport 3 Дани 19 Сати
46A Tehetsegpont 3 B-A-Z-Megye 4 Дани 14 Сати
47B Tehetsegpont 3 B-A-Z-Megye 4 Дани 14 Сати
48C Tehetsegpont 3 B-A-Z-Megye 4 Дани 14 Сати
49Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 6 kcs egyéni 18 év alatti Értékszámos 2019–20 4 Дани 14 Сати
50Csongrád Megyei Diákolimpia fiúk 5 kcs egyéni 16 év alatti Értékszámos 2019–20 4 Дани 14 Сати