Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Bulgaria (BUL)

Flag BUL
БрТурнирПоследња измена
1Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 14 - 2020 5 Сати 56 Мин.
2Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 12 - 2020 5 Сати 56 Мин.
3Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 10 - 2020 5 Сати 56 Мин.
4Sofia Individual Chess Championship for Girls up to 8 - 2020 5 Сати 56 Мин.
5Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 14 - 2020 5 Сати 56 Мин.
6Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 12 - 2020 5 Сати 57 Мин.
7Sofia Individual Chess Cahmpionship for Boys up to 10 - 2020 5 Сати 57 Мин.
8Sofia Individual Chess Championship for Boys up to 8 - 2020 5 Сати 57 Мин.
9V Детски турнир "Свобода" - A група 7 Сати 13 Мин.
10V Детски турнир "Свобода" - Б група 7 Сати 13 Мин.
1184th BULGARIAN INDIVIDUAL CHAMPIONSHIP - MEN 7 Сати 33 Мин.
1269th BULGARIAN INDIVIDUAL CHAMPIONSHIP - WOMEN 7 Сати 39 Мин.
1340th Chess Tournament "EVEREST" 2020 - Plovdiv 7 Сати 57 Мин.
142nd OPEN BLITZ TOURNAMENT APOSTOL CUP 8 Сати
153 мемориал "Теодоси Костадинов" турнир А , 22.03.2020 9 Сати 59 Мин.
163 мемориал "Теодоси Костадинов" турнир Б , 22.03.2020 9 Сати 59 Мин.
17Ropotamo cup 2020 - Primorsko U2300/Купа Ропотамо 2020 ЕЛО до 2300 14 Сати 46 Мин.
18XIVth "CHESS WEEKEND TOURNAMENT " 15-16.02.2020 г. 1 Дани 10 Сати
19Aglika cup 2020/Купа Аглика 1 Дани 13 Сати
20Kazanlak Cup Open A 14-16.02.2020 1 Дани 14 Сати
21Kazanlak Cup Open B 14-16.02.2020 1 Дани 15 Сати
2215 ти Шахматен турнир "CHESS WEEKEND" 28-29.03.2020 г. 1 Дани 19 Сати
23IX-ти Мемориал Богомил Андонов - Кюстендил-22.03.2020г. 1 Дани 19 Сати
24Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 4 Дани 12 Сати
25Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - А група 8 Дани 7 Сати
26Детски шахматен турнир "Открито първенство на ЦСКА" - СОФИЯ - Б група 8 Дани 7 Сати
272nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Junior - 09.02.2020, Sofia 8 Дани 12 Сати
282nd International Chess Festival "Hereya Drujba Open" - Little - 09.02.2020, Sofia 8 Дани 12 Сати
29Шах в Двореца 2200 - 5 турнир 8 Дани 13 Сати
30КУПА ЯНКО ГЮЗЕЛЕВ-2020 XIII Мемориал 9 Дани 13 Сати
31IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - A group OPEN 11 Дани 15 Сати
32IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - B group (B12, B14, G12, G14) 11 Дани 15 Сати
33IV cup TARNOVSKO TSARSTVO - C group (B08, B10, G08, G10) 11 Дани 15 Сати
34Sofia Individual Chess Championship 2020 - Women and Men 12 Дани 8 Сати
356-ти Детски турнир "ЗА БУКВИТЕ" - 02.02.2020 г. Кюстендил 15 Дани 14 Сати
36XXIII турнир Слънчеви лъчи 16 Дани 12 Сати
37MGU - 216 20 Дани 13 Сати
38III Chess tournament "LYASKOVETS" / III-ти турнир "ЛЯСКОВЕЦ" за рейринг до 2200 22 Дани 11 Сати
39MGU - 216 22 Дани 11 Сати
40"Купата на ШК ЕЛИТ" - 26 януари 2020 22 Дани 12 Сати
4126.01.2020 Kupa CHOU Feniks,Varna, BUL Bulgaria 22 Дани 13 Сати
42Детски турнир на ЦСКА 4-8 клас 28 Дани 21 Сати
43Детски турнир на ЦСКА 3 клас 28 Дани 21 Сати
44Детски тунир на ЦСКА 2 клас 28 Дани 21 Сати
45Детски турнир на ЦСКА 1 клас 28 Дани 21 Сати
46Oбщински Ученически игри шах 2019-2020-01-19, 5-7клас, Варна, България Варна Морска или Лятна Столитца на България, Варна Европейски град на спорта 29 Дани 10 Сати
4713th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 29 Дани 10 Сати
48Trayana Cup 2020 Stara Zagora/ Купа Траяна 18-19 януари 2020, Опен до ELO 2199 29 Дани 11 Сати
49Детски вътрешен турнир "СНЕЖНА ЦАРИЦА" 29 Дани 12 Сати
5013th TOURNAMENT CHESS WEEKEND 29 Дани 16 Сати