Одабир турнира

Сортирај према

Изабери савез: Azerbaijan (AZE)

Flag AZE
БрТурнирПоследња измена
1Elfim Nərimanov-"Novruz 2020" IV Derece Yarışı 23 -27 mart 11:00 050 458 40 50 19 Дани
2Elfim Nərimanov-"Novruz 2020" III Derece Yarışı 23 -27 mart 11:00 050 458 40 50 19 Дани 1 Сати
3Azerbaijan Women's Championship 19 Дани 3 Сати
401 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" D-BLITZ 19 Дани 11 Сати
531 july august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" C-RAPİD 19 Дани 11 Сати
624 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" B-OPEN (U12) 19 Дани 11 Сати
724 july-01 august VII İnternational chess tournament Birtday of GM Vugar Gashimov - "CHESS STARS" A-OPEN 19 Дани 11 Сати
81-9 aprel 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası I dərəcə turniri 19 Дани 12 Сати
91-7 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası "BAHAR" Beynəlxalq Şahmat festivalı 20 Дани 7 Сати
1012 yaşadək oğlanlar arasında Bakı birinciliyi 22-03-2020 saat 10.00 22 marta keçirilib 22 Дани 22 Сати
1112 yaşadək qızlar arasında Bakı birinciliyi 22-03-2020 saat 10.00 22 marta keçirilib 22 Дани 22 Сати
12AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU - SEANS - GM Sərxan Quliyev 29 Mart 11:00 (070 309 92 82) 24 Дани 22 Сати
13AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU I DƏRƏCƏ YARIŞI 21-29 MART 15:30 (070 309 92 82) 24 Дани 22 Сати
14AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU HƏR BAZAR TEMPO TURNİR (10 +5 sec) 08.03.2020 14:30-da 25 Дани 3 Сати
15Grandmaster Chess Club - 08 Mart / saat 14:00 / IV - III- II dərəcəlilər arası Uşaq Rapid Turniri (U16) 25 Дани 5 Сати
16Grandmaster Chess Club - 14 Mart / saat 14:00 / Blits Reytinq turniri 25 Дани 7 Сати
17AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ IV DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 10:00-DA 070 309 92 82 25 Дани 7 Сати
18AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ III DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 11:30-DA 070 309 92 82 25 Дани 7 Сати
19AĞ TOP ŞAHMAT KLUBU, TƏSNİFAT TURNİRİ II DƏRƏCƏ 22-26 Mart 2020 14:00-DA 070 309 92 82 25 Дани 7 Сати
20Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 12:00 / 16 yaşadək Təsnifat turniri - II Dərəcə 25 Дани 7 Сати
21Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 14 yaşadək Təsnifat turniri - III Dərəcə 25 Дани 7 Сати
22Grandmaster Chess Club - 20 - 24 Mart / saat 10:00 / 12 yaşadək Təsnifat turniri - IV Dərəcə 25 Дани 7 Сати
23Grandmaster chess club - Psixologiya Seminarı - GM Nicat Məmmədov 04 Mart - saat 18:00 - (055-525-00-68) 25 Дани 7 Сати
24"Şah - Klub" 4-cü dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat 11:00) 25 Дани 7 Сати
25"Şah - Klub" 3-cü dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat 12:00) 25 Дани 7 Сати
26"Şah - Klub" 2-ci dərəcə Təsnifat turniri ( Bakı Gənclər Mərkəzi 20-24 mart saat saat 13:30) 25 Дани 7 Сати
273-cü dərəcə təsnifat turniri 07-09 mart 2020 saat 10.00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 25 Дани 22 Сати
284-cü dərəcə təsnifat turniri 07-09 mart 2020 saat 10.00 Suraxanı Şahmat Məktəbi (Yeni Günəşli) 050 272 00 86 25 Дани 22 Сати
29HİRŞDK: II dərəcə 16 yaşadək (2004-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 26 Дани 4 Сати
30HİRŞDK: III dərəcə 16 yaşadək (2004-cü il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 26 Дани 4 Сати
31HİRŞDK: IV dərəcə 12 yaşadək (2008-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-26 mart 26 Дани 4 Сати
32HİRŞDK:sınaq yarışı 8 yaşadək (2012-ci il təvəllüdlü və kiçik yaşlı) "Novruz" Bayramına həsr olunmuş HİRŞDK-nun açıq birinciliyi. 22-25 mart 26 Дани 4 Сати
33Resublika Şahmat Mərkəzi. Reyting rapid turniri 15-03-2020 saat 15.00 050.561.07.63 whatsApp 15 marta keçirildi 26 Дани 4 Сати
34Respublika Şahmat Mərkəzi. 2-4 dərəcə rapid turniri 15-03-2020 saat 15.00 050.561.07.63 Wat 15 marta keçirildi 26 Дани 4 Сати
35Chess Master Şahmat Klubu Beynəlxalg Reyting Turniri martin 23-29 0505808087 27 Дани 1 Сати
36"Grandmaster chess club" - Masterklass - GM Rauf Məmmədov və IM Nataliya Buksa 05 Mart-saat 17:00 - (055-525-00-68) 27 Дани 7 Сати
37"Grandmaster chess club" - Seans - GM Eltac Səfərli 05 Mart-saat 14:00 - (055-525-00-68) 27 Дани 7 Сати
38Chess Master Şahmat Klubu Novruz Bayramına Həsr olunmuş ll dərəcə yarışı 13-15 mart 0505808087 27 Дани 21 Сати
39Chess Master Şahmat Klubu Novruz Bayramına Həsr olunmuş lll dərəcə yarışı martın 13-15 0505808087 27 Дани 21 Сати
40Chess Master Şahmat Klubu Novruz Vayramına Həsr olunmuş lV dərəcə yarışı 13-15 mart 0505808087 27 Дани 21 Сати
41Baku 4 th Chess School International Chess Festive OPEN 23-30 March 2020 (055 540 44 02) 28 Дани 6 Сати
42Baku 4 th Chess School International Chess Festive U12 22-29 March 2020 28 Дани 6 Сати
43Baku 4 th Chess School International Chess Festive Team Blitz 28 March 2020 28 Дани 6 Сати
44Baku 4 th Chess School International Chess Festive Rapid 21 March 2020 28 Дани 6 Сати
45AG AT 3-cu daraca.02.03.2020 29 Дани 5 Сати
46I DƏRƏCƏ YARIŞI - ELFİM Şahmat Akademiyasl - 24fevral 15:00 050 458 40 50 29 Дани 8 Сати
47ELFIM Nərimanov- "Şahmat üzrə beynəlxalq reytinq turniri" 24-30 dekabr 15:00 050 458 40 50 29 Дани 8 Сати
48NAKCHIVAN seher E.Agayev adina 8nli mekteb sagirdleri arasinda yaris 29 Дани 9 Сати
497-8-9 mart 2020 Vüqar Həşimov Şahmat Akademiyası Balaca Çempionlar 4-5-6 yaş (+994)50 353 10 10 saat 10:00 30 Дани 9 Сати
50Chess Master Şahmat Klubu Xocali Şəhidlərinə həsr olunmuş B Qrupu yarışı 30 Дани 22 Сати